Рицарки на Бялото Кантарче 10.09.2007 - 17.09.2007

  • 21 912
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Слънчев ден Дами  Hug

Джобче , честит рожден ден - всички дупки в миналото да са останали ! Само красиви неща да се служват от днес нататък   bouquet
Имаме си нови рицарки - ще чета после
Изкарах прекрасно , слънце ме пече , после при нощно каране на мАтора небето се изсипа над нас  Mr. Green Вече нищо не може да ме уплаши .
До после - за да съм в час  Hug

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 313
Честит рожден ден, jpop4e!
Много здраве и късмет и от мен!Лека и спорна нова седмица на всички работещи и неработещи момичета.Благодаря на всички за кафенцата!

# 17
  • Мнения: 1 279
"Честито" на работливите!!!
Честито на рожденничката!!!
Честито на Дика за новата квартира!
Честити намаления на смалилите се и пожелания за такива на тези, които работят по въпроса!!!
Желая на всички ви един прекрасен, макар и хладен ден!!!

# 18
  • Мнения: 2 147
Здравейте момичета Laughing
Макар и почивни дни, нямах време да бъда с вас Hug
Честит рожден ден на Попче  bouquet, много радост и късмет в живота Heart Eyes nbirthday
 На всички, които имат повод за радост, честито Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лека седмица и успех!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 294
Синтезираните мисли са страхотни.По понеделнишки дават енергия за новата дъъъълга работна седмица.Кантара не мърда,ама нали аз мърдам с цел отслабване.Целувки и хубав ден! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 241
Добро утро
Попче, честит рожден ден  bouquet, пожелавам ти много щастие и любов

Гербът на ордена много ми хареса

# 21
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета - кокичета!
[size=14pt]Честит рожден ден, jpop4e!Желая ти много здраве, късмет и догодина да си си постигнала и успешно задържала желаните килограми[/color]![/size]
Честито на Миленчето за свалените килограми!
Добре дошли на новите момичета, радвам се че ставаме все повече!
Аз от днес започвам Дюкан отново, че работа много лошава  Cry пък с него свалям.
Отивам да ви чета назад че хич не съм в час newsm78

# 22
  • Мнения: 384
Поработих, изчетох, водих записки и така:


Добре дошли на новите рицарки: Аби (Миленче), Крикри, Били хлапето, пухче, rose madder, miri4ka13!

 smile3501 на Мариетка и Аби за намаленията!

На Дика новата работа, на Майчето новата рокля и на всички красиви, слабеещи, задържащи и т. н. рицарки от Ордена, затова че сте тук и че ви има!!!

Аз засега само задържам, ама 79, което за мен е супер! Вчера имах нерИжимност - така се наядох с грозде, че... newsm43 Но този път
кантарОВ ме обича!
Майче, Айче, Ванче, Танче (Камъче), Диче, Роси, Птиче, Зетче, Бебче,  Мариетка, Бети, Хъф, Мимс, Асса, Литълче, Джобче, Онче, Вещи, Милла, Пуки, Ума, Авентура, Лу, Лейди, Миракъл, Съни, Силви, Тейс, Голди, Ж, Уси, Янико, Евич, Фоли, Деси, Айскрийм, Мира, Ted_cat, Аби (Миленче), Крикри, Били хлапето, пухче, rose madder, miri4ka13 love001 Hug

# 23
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Прекрасен е денят, нали? Особено щом има празник! Честит рожден ден, много любов, за да наредиш останалото   bouquet!
miri4ka, нещо ми се губи, ама може ли малко повече инфо - режим, положение, постижения?   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 531
попче, честит рожден ден!  bouquet
ти си знаеш, че пожеланията са само най-хубави.Simple Smile

# 25
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Нямам много време в момента за записки и поименни отговори, ама да се пофаля - то и без това рядко ми се случва - Кантаров днес рече 66,5 - Ураааааа! newsm44 едно килце в минус, ще рече. Тъй като съм оциклопен, не знам дали това значи, че ще го задържа, ама ми е радост, че откога го чакам. smile3508 Ще си променя и лентичката, та да имам и стимул.

Много прекрасен ден на всички ви, момичета! newsm51
Целувки и весел празник на рожденичката още веднъж!  newsm59

# 26
  • София
  • Мнения: 1 642
Божеееееее, колко пожелания! Направо ме просълзихте! БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО! И тъпкано да ви се връщат  Grinning hug

# 27
  • Мнения: 4 116
Записвам се и аз -1кг!
Ходихме за направления за градината на големия, след малко ще ви изчета.  Hug

# 28
  • Мнения: 1 369
Най-накрая да се докопам отново до вас  Hug
Първи работен ден след отпуската, един колега напуска, трябва да поемем и неговата работа, лудницата е във вихъра си  Crazy май ми е липсвало  Crazy
ям и пия - закуска - 300 гр. мисело кляко, обяд печено пиле и таратор. май водата ми е все още малко, но ще наваксвам.

Честито на свалилите адаш, Мила, Тедка, Айче   bouquet
Голди, вчера забравих  Blush - разликата в снимките е страхотна   bouquet Сладурана си ни ти  Heart Eyes
Силви, липсваше  Hug

И още много хора ми липсват. Да се появяват, ако обичат  Hug

На всички много гушки  Hug  Heart Eyes   bouquet

Вещи, дали ще успее за обедното кафе  Thinking  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 479
Здравейте пак! Да питам за нещо! Майка ми ме кара за и купя някакви капсули FLAX OIL - това било ленено масло, което топи мазнините! Тя пи от българското, което е с по-малко концентрация - 250 мг, а това  е 1000 мг! И са 100 капсули за 30 лв Тя твърди , че от първото отслабнала, а може и да и така! Не знам защо точно й е да отслабва на 68 г е 76 кг при ръст 176 см! С инхуато без диета и много- много движение свали 5 кг е така, за няма време! Ако някой е пили такова нещо или знае нещо, моля да пише! Предварително благодаря!
 Отивам да храня мама и децата!

Общи условия

Активация на акаунт