Къде почивахте това лято и как прекарахте отпуската си?

  • 2 913
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Аз за съжаление почивах само една седмица.Не успях да отида на голяма почивка,но пък с любимия ни съвпаднаха отпуските и една седмица си прекарахме чудничко само двамката! Heart Eyes Лятото обаче вече си отива и почваме здравата да поработваме! Crazy

# 1
  • Мнения: 3 423
В София и в Париж.

# 2
  • Мнения: 24 467
В Албена с домочадието. Много хубаво си изкарахме. През по- голямата част от лятото иначе бяхме на работа, а в почивните дни- на басейн или по балкана. Не беше никак зле, като изключим големите ремонти в къщи.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Никъде.
 В нашата фирма на никой не дават отпуски лятото, а и да бях имала, сигурно щях да замина при нашите, а не на почивка в истинския смисъл на думата.

# 4
  • Мнения: 3 537
В Свети влас бяхме.
Моренце и осем басейна имаше в нашия комплекс.
Разкош! Heart Eyes

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
на черноморец , със семейството Sunglasses, беше суууупер!!! сега пак ще излизам , ама за малко 4-5 дена...ще си правя есенно почистване на къщата, а после ще обикалям кафетата и магазините, без деца/ щото са на детска и на у-ще/ Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Нашата почивка беше само седмица, но пообиколихме Бг. Първо в едно Благоевградско село за 2 дни. Страхотни хора, хубава почивка. После 4 дена на Камчия с куче, дете и мъж и накрая завършихме с Балчик, Силистра и една нощувка в Русе. Пак бих отишла на такава почивка, но ако пропуснем Камчия. Само със семейството ми беше скучно и одъртяващо. Чувствах се като пенсионер, който си е взел внучето на море. Сега имам още 4 дни отпуска и петък с нови сили на работа.  Confused

# 7
  • Мнения: 1 951
 В Албена. Без детето, с приятели и те без деца. Нямам какво повече да кажа  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 120
това лято цялото ми беше почивка.първо 10 дни в Мармарис.после още 10 на Константин и Елена,комбинирано със Златните(от които съм разочарована).после 5-6 дни на созопол и отделно друго малки почивки за по една,две вечери из планинските курорти
добре си поживях,но зимата ще ми се отели волът

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 12:36 от lamita

# 9
  • Мнения: 24 467
...комбинирано със Златните(от които съм разочарована)...
И аз също! Моите съболезнования!

# 10
  • Мнения: 10 758
...комбинирано със Златните(от които съм разочарована)...
И аз също! Моите съболезнования!
Аз пък не съм разочарована.1 седмица бяхме там.Децата не се разболяха.

# 11
  • Мнения: 852
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 537
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146575

# 13
  • Мнения: 852
Браво момичета,някой от вас са си направили супер екскурзийки smile3501А,който има желание моля,да ни пусне и снимчици  bouquet
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146575


Снимките са ти супер,а малчовците са много сладки!Благодаря  bouquet  bouquet

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Не съм почивала и един ден това лято! Cry

Общи условия

Активация на акаунт