Памперси на по-тънки цени?

  • 1 059
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 163
 Привет, мамачета!
Лятото свършва, а с него и възможността дъщеря ми да прекарва известна част от деня по гащички. Отделно, понеже е шило-бодило, щъка навсякъде...и не ми се ще да внимавам къде е "мината".... Та в този ред на мисли, кажете ми място, от където да закупя повечко памперси на по-нормална цена...40 ст за памперс (ок. 10кг бебе) са ми множко.Четох отзиви за марки памперси, но не успях да открия място, където да пазарувам. Живея в София, ж.к. "Надежда"
 Помогнете, моля!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Знам една борса около болница ИСУЛ, в една пряка преди да стигнеш до болницата, не знам името на улицата.Та там има разнообразие.

# 2
  • Мнения: 662
Точно на последната спирка на трамвай номер 7 има склад за памперси на едро и дребно,но не съм пазарувала от там и не съм наясно с цените.
Аз лично пазарувам от едно магазинче,което се намира между предпоследната и последната спирка на седмицата до аптеката,малко навътре в уличката.Там има разни за около 30 ст

# 3
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз тук във Варна намерих едни ефтинки 50 бр са 12 лв,  просто питах в магазина за най-ефтините и ми ги показаха, взех и съм доволна

# 4
Хайде мамчета пишете, че вече не се издържа финансово!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 391
Улицата се казва Чаталджа / за борсата до исул/. Напътствия - тръгваш по Дондуков и завиваш на полседния светофар преди моста Чавдар вляво, първата пряка пак вляво и втората или третата кооперация от лявата страна на улицата на партера /на единия прозорец има табела /отдясно на входа/. Уф, дано ме разбра

# 6
  • София
  • Мнения: 163
Благодаря, момичета!
Ще обиколя и най-накрая ще пиша резултата
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт