ВАРНА - 27

  • 14 723
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мами да ви почерпя, мъжото ми има днес рожден ден

# 31
  • София
  • Мнения: 2 160
Virginity    Мерси   bouquet



Това е за вчера  Blush

# 32
  • Мнения: 187
Мами да ви питам вече втори месец не ми превеждат майчинските, кога започват да ги изплащат?

Аз чаках 5 месеца и се оказа, че има грешка в изчислението на дневното възнаграждение.
Сега трябва да подам молба и да чакам да ми изплатят разликата между януари и май другата година. #Crazy

# 33
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета!
Трябва ми малко помощ - не съм си подала документите за еднократната помощ за раждане и не знам къде да отида. От общината ми е готова декларацията за родствени връзки, само трябва да отида да си я взема, но после не знам какво да правя. Ще бъда благодарна да ударите едно рамо със съвети Simple Smile Ако има значение района на местоживеене - живея в Цветния квартал. Благодаря предварително!

На Китайската стена трябва да отидеш. Работят само до обяд с клиенти. Сутринта започват в 9.30ч. Не се преуморяват много.
Влез първо и си вземи формуляр. Като го попълниш ти искат личната ти карта и тази на бащата и оригинала на акта за раждане. Акта за раждане го задържат за около  2 седмици.
На 20-то число ще си получиш 200 лв.

# 34
  • Мнения: 3 970
Много благодаря Simple Smile

Кали честит ти рожденик да ти е  жив и здрав  bouquet Hug

# 35
  • Мнения: X
Верджи, Виви Ан, много благодаря!

# 36
  • Мнения: 187
За нищо, Мина / а къде е 77?/   newsm78

# 37
  • Мнения: X
За нищо, Мина / а къде е 77?/   newsm78


В историята Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 554
Записче и от мен Party

# 39
  • Варна
  • Мнения: 912
m_a_y_a ,не си оставяй магарето в калта
Не си го оставих, но това ми костваше нервен  #2gunfire  скандал, който продължи почти час  #Crazy  , но поне накрая се почувствах удовлетворена.

# 40
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
здрасти мамита!!
Ние се завърнахме и аз почти на 100% съм възстановена и готова за разходки
Искам да питам къде се подават молби за детска градина и дали е рано,при все,че сме още на 5м.Ама като слушам за какво иде реч,ми се ще да подам молба вече!!Разбрах,е има доста подадени молби за новата ясла,която е зад малкото Пикадили!!
А какви документи се носят при подаване на молба?
Мерси  bouquet

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 11:06 от hristina_k

# 41
  • Мнения: 301
Хилоу и от нас  Hug

Мнооого отдавна не съм писала тук Sad( Дойде ми идея обаче да направим една сутрешна срещичка в морската градина, ако искате да се видим  Grinning

Съгласни ли сте за утре към 10 на летния? В момента не се сещам за друго заведение ..  newsm78

Поздрави на всички   bouquet

Олеле, Вержи какво става с вас - сега прочетох поста ти ...  Praynig  Hug

# 42
  • Мнения: 3 970
Зависи от времето Rolling Eyes

Търся чорапки със силиконова подметка Thinking не силиконови капки а цялата подметка Sunglasses

# 43
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Хилоу и от нас  Hug

Мнооого отдавна не съм писала тук Sad( Дойде ми идея обаче да направим една сутрешна срещичка в морската градина, ако искате да се видим  Grinning

Съгласни ли сте за утре към 10 на летния? В момента не се сещам за друго заведение ..  newsm78

Поздрави на всички   bouquet

Олеле, Вержи какво става с вас - сега прочетох поста ти ...  Praynig  Hug

10 е ранен час, аз не мога да дойда толкова рано, далече живеем, а които са на кухня също не им е удобен часа

# 44
  • Мнения: 3 970
Вярно е по обед е по добре

Общи условия

Активация на акаунт