Ще откривам магазин-помогнете

  • 20 002
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 1 291
Исках да питам и мамите за следното:
1. Как им е удобно да се ореантират в магазините, за да знам как да подредя (по възраст, или по пол..)последно ще бъдем от 0 до 8 г.
2. и ако се сещате някои идеи как да задържим вниманието на децата.
Вчера бях в магазина на една приятелка.Дойде една мама с около 6 годишно детенце.Мамата казва хайде да пробваме тази пола а детенцето вика-нещъъ искам да си тръгвам скучно ми е.
В пазарджик едни познати бяха сложили в магазина телевизор, децата сами бутаха родителите си в магазина за да гледат детски, а родителите си пазаруваха на спокойствие
3.Ще имаме и обувки-бихте ли ми казали какви обувки обичате да купувате, но все пак точно ГЕОКС и ЕККО няма да можем
Благодаря Hug

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Исках да питам и мамите за следното:
1. Как им е удобно да се ореантират в магазините, за да знам как да подредя (по възраст, или по пол..)последно ще бъдем от 0 до 8 г.
....

Аз лично бих предпочела да е по възраст. Но аз съм с момиче и понякога ми харесва нещо, което се смята за мъжко. Ако не е там, където гледам, може и да не го видя. Виж, ако е по възраст, и да ми хареса, ако не става, няма как да го взема.

# 49
  • Мнения: 987
2. и ако се сещате някои идеи как да задържим вниманието на децата.

ако имаш място може да сложиш малка масичка сьс столчета и разни неща за рисуване - моливи , книжки , някакьв конструктор примерно , кубчета . телевизор мисля , че ще се задьржат по-големите деца. но и малките обичат да си драскат нещо и да редят кубчета .

успех ти пожелавам     bouquet

# 50
 polzva li veche kargoto ako si bili mi obiasnila i na men malko poveche i az shte otvariam magazin no ne v sofia

# 51
  • Мнения: 1 291
shte se vurna v sriada i shte znam poveche.pishi mi pak i shte ti razkaja

# 52
  • Мнения: 1 291
Е върнах се от Турция и съм много доволна.Всичко мина нормално.Мисля че напазарувах страхотни дрешки -от 0 до 8 години.

# 53
  • Мнения: 10 758
Е върнах се от Турция и съм много доволна.Всичко мина нормално.Мисля че напазарувах страхотни дрешки -от 0 до 8 години.
Ех, защо не беше до 10 Cry

Браво на теб!!!!

Какво още ти остана?

# 54
  • Мнения: 1 291
лека полека и до 10 ще стигне Wink
остана..
в неделя ще дойдат дрешките, трябва да ги опиша, да им сложа красиви етикетчета.. Heart Eyes
очаквам и да завършат магазина -чакам само сигнал че е готов
оборудването е поръчано -но още малко трябва да почакам да го направят, да го монтират..
да наредя и ..да отворя.
Ето че с малко повече желание -мечтата ми почти е реалност-в рамките на около 2 месеца  Flutter

# 55
  • Мнения: 596
лека полека и до 10 ще стигне Wink
остана..
в неделя ще дойдат дрешките, трябва да ги опиша, да им сложа красиви етикетчета.. Heart Eyes
очаквам и да завършат магазина -чакам само сигнал че е готов
оборудването е поръчано -но още малко трябва да почакам да го направят, да го монтират..
да наредя и ..да отворя.
Ето че с малко повече желание -мечтата ми почти е реалност-в рамките на около 2 месеца  Flutter

Чудесно,поздравления!
И още като го отвориш да пишеш,за да го посетим! Hug

# 56
 razbrah che veche se varna.az sam hodila v turcia no dosega ne sam vzimala stoka

# 57
  • Мнения: 1 291
благодаря Ви!!!

# 58
нали ще ми разкажеш за  каргото

# 59
поздравявяам те наистина 2 месеца справила си се доста бьрзо.успех!исках да те питам 6ом ве4е си била в турция как то4но се ориентира къде да отиде6.на този големия пазар нали капалъ 4арши.той е толкова огромен знаеше ли предварително къде да отидеш?

Общи условия

Активация на акаунт