Лепенките за паркирали по тротоарите коли

  • 613
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
От къде мога да ги намеря?  Блокирана е цяла уличка от паркирали говеда и трябва да поделям платното с дрогирани мутри с беемвета.  И още - ако има някой приключения свързани с това (лепенето) да сподели.

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ей ги в профила на тази мама http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=19700

# 2
  • Мнения: 4 111

 Grinning И аз за нея се сетих. Така не рискувате ли да попаднете на някой ядосан шофьор? Няма ли "паяци" в София?

# 3
  • Мнения: 2 401
Риска е голям, особено в моя случай - ще трябва да ги лепя на нови мерцедеси, аудита и пр.  Затова ми се ще да разбера повече. Мога и да рискувам да приема някоя схватка, ако след това ще мога да го осъдя порядъчно.  Wink

# 4
  • Мнения: 3 376
Непременно ще си ги принтирам,особенно след днешните ми премеждия из улиците с количката #Cussing out

# 5
  • Мнения: 46 403
Залепете ги на колата на кмета!

Както вие не можете да минавате, така и автомобилите няма къде да паркират, не си мислете, че на тях им е кеф да обикалят 1 час, за да намерят мечтаното място  Crazy Бременна в 9-ти месец съм минавала километри, за да стина до поликлиниката на Славейков, защото няма паркинг, нито място, на което да спра. Ако има достатъчно паркинкги, никой няма да си троши колата като я качва на троатоара  Tired

# 6
  • Мнения: 2 401
Мисля, че този въпрос до голяма степен вече е решен. Новите кооперации задължително са с подземни гаражи, а половината  (ако не и повече) център е вече синя зона, където винаги можеш да намериш място срещу един смс  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Наистина проблема с тези паркирани по тротоарите коли става просто колосален!
Преди няколко дни видях един такъв,тъкмо паркираше по средата на оживен тротоар,близо до пазар и детска кухня.Паркинга на съседния блок е точно на 20 метра,но...Забързах се с количката и съвсем спокойно и любезно го поздравих и му показах паркинга.Човека каза,че е за съвсем малко,но аз държах поне да направи място за минаване на колички от едната страна.Премести колата и даже ми се извини.

# 8
  • Мнения: 46 403
Мисля, че този въпрос до голяма степен вече е решен. Новите кооперации задължително са с подземни гаражи, а половината  (ако не и повече) център е вече синя зона, където винаги можеш да намериш място срещу един смс  Wink

Явно аз съм карък, защото синята зона там, дето ми трябва, все си заета Rolling Eyes
Както и да е, лепете, но някой ден и вие ще сте в безисходица, тогава ще пуснете тема, лепят ми нещо по колата  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз също ужасно се дразня от паркиралите по тротоарите коли. Ок, проблемът с паркирането е голям, но поне да оставят място за пешеходците и майките с колички.
Не мисля, обаче, че подобни лепенки биха променили нещо. Обикновено назидателният тон във всяко едно отношение има обратен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт