Гласуване за колаж за бременни стил Ан Гедис

  • 4 973
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 466
И аз гласувах за №5. Просто останалите (без да ми се обиждат авторите) ми се виждат еднотипни - всички с нещо си по корема .

# 46
  • Мнения: 2 229
И аз гласувах. Всички са страхотни. Wink

# 47
# 48
  • Мнения: 1 107
Малко ми беше труден избора, но гласувах за един от колажите-все пак браво за смелостта на участничките! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 505
гласувах, да не забравиме и мамите с коремчета   bouquet

# 50
  • Мнения: 929
Айде и тук се отчетох.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и тук се разписах  Sunglasses

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моля участниците, които са използвали снимка на бременна от албума, да ми  изпратят рамката на christozovi@gmail.com  Напишете и точния ник, аз поемам да я изпратя.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Явно най-трудната категория.
Гласувах за снимката, която носи послание - номер 6  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 447
Гласувах!
Успех на номер 6  Grinning

# 55
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз гласувах за номер 6. Естетически най-издържана ....
и аз съм за №6

# 56
  • София
  • Мнения: 6 743
5 и 6 са ми любими.7 също много ми харесва, но аз бих махнала текстурата от тялото (само на корема да си остане)  Hug
БРАВО НА ВСИЧКИ за участието  Hug

# 57
  • Мнения: 1 873
На мен чесно нито един не ми допадна като стил, използвани елементи и т.н. Много слабо представяне този път, и все пак Номер 6.

# 58
  • Мнения: 2 587
Гласувах за №5,единственият който ми хвана окото,но признавам че и задачата да се направи такъв колаж е доста трудна и аз не се осмелих.

# 59
  • Мнения: 2 242
Аз бих се опитала да подчертая красотата на бъдещата майка. Нежността и любовта, която тя излъчва да са цветята и слънцето, без  самоцелно да се стремим да подчертаем корема. Хубаво е да се вижда и лицето на притежателя на корема, иначе изглежда като медицинска снимка.
Peaceмного добре казано
и аз гласувах

Общи условия

Активация на акаунт