Гласуване за колаж за бременни стил Ан Гедис

  • 4 966
  • 94
  •   1
Отговори

Анкета

Изберете по ваш вкус

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 14 сеп 2007, 00:25

  • Мнения: 11 306
1.
2.
3.  
4.
5.
6.
7.  

Това са представените конкурсни творби.
Впуснете въображението си на воля и гласувайте за най-добрите!
Приятно преживяване с нас! Hug
Алмумчето с големите размери
http://konkurs1.multiply.com/photos/album/47/Collage_Anne_Geddes_-_pregnancy

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 00:42 от Вечерница

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Имам си фаворит в тази категория, именно за това настоях да бъде отделена от колажа за бебе. Пожелавам успех на всички участници. Гласувах!

# 2
  • Мнения: 11 306
Съжалявам, но при редакция допуснах грешка и сега ще се виждат резултатите след гласуване ooooh!

# 3
  • Мнения: 684
Вечерница, участващите колажи са 7, а опциите са само 6. Но все пак опцията за моят фаворит е тук  Wink
...А, вече станаха 7 опциите!   bouquet   

# 4
  • Мнения: X
Всички колажи ми  харесаха, но гласувах само за един.
Успех на всички, които участват!

# 5
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вечерница, просто добави за колко дни ще бъде анкетата, после маркирай небходимото бутонче, за "запечатване" на анкетата...

# 6
  • Мнения: 11 306
Вечерница, просто добави за колко дни ще бъде анкетата, после маркирай небходимото бутонче, за "запечатване" на анкетата...
  bouquet

# 7
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Гласувах! Mr. Green Hug

# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Вечерница, просто добави за колко дни ще бъде анкетата, после маркирай небходимото бутонче, за "запечатване" на анкетата...
Този пост и на мен помогна, грешката и аз я допуснах същата!!! Че и модератор обезпокоих!!!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 9
# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз гласувах! Party

# 11
  • Мнения: 1 258
Без да ми се сърдите,но според мен тази категория е неуспешна.Нито един от колажите не е постигнал някакво внушение.Повечето са  бременни жени със нещо залепено на корема.Много трудно гласувах.

# 12
  • Мнения: 1 668
Номер 5 Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 3 810
Без да ми се сърдите,но според мен тази категория е неуспешна.Нито един от колажите не е постигнал някакво внушение.Повечето са  бременни жени със нещо залепено на корема.Много трудно гласувах.
Peace
Изсмуках си от пръстите...

Общи условия

Активация на акаунт