Това брои ли се за изневяра?

  • 6 859
  • 147
  •   1
Отговори
Дайте сега да си поговорим за онези от нас, които не кръшкат на половинките си. Принципни хора с нормални разбирания за чест, подлост и т.н. Понякога и на мен ми се случва да си лафя с някое майче, което да извади отнякъде една бутилка уиски или 2 бутилки водка селект и 3 грама бело и да се натумбиме грозно след което да правим туруруру ако се сещате, но в абсол'тно неадекватно състояние. Това брои ли се за изневяра защото всички знаем, че няма как да сме си ние в такова състояние. Тоест аз не съм аз и заради това не се брои или се брои защото лошият човек, който се е настанил в тялото ми всъщност съм аз или или или

Онези, които отбягват въпроса ми значи просто не са подготвени за такъв откровен разговор ако се сещате. Тук е хубаво да споделите нещо за личните си възгледи, а не да го обръщаме на тема тип 'ох, колко обичам Мерзавеца да ми говори мръсотии' моля. Благодаря.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 16:38 от merzavec

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Щом помниш, значи се брои...

# 2
  • Мнения: X
В смисъл ако жена ти се праска цяла вечер с някой след извесно количество спиртни напитки, ще го забравиш ли понеже тя не е била ТЯ?

# 3
  • Мнения: 25 449
да извади отнякъде една бутилка уиски или 2 бутилки водка селект и 3 грама бело и да се натумбиме грозно след което да правим туруруру ако се сещате, но в абсол'тно неадекватно състояние. Това брои ли се за изневяра защото всички знаем, че няма как да сме си ние в такова състояние. Тоест аз не съм аз и заради това не се брои или се брои защото лошият човек, който се е настанил в тялото ми всъщност съм аз или или или

След това - секс?  hahaha Майтапчия и позьор!  Mr. Green
Не е грях, баце, сънят край чужда булка не е грях.  Wink  Joy

# 4
  • Мнения: 2 491
Кат се напия не мога да се позная, а и никой друг не може да ме познае, така че това не съм аз и следователно това не се брои за изневяра. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 189
Понеже ми се е случвало - не Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 196
Не се брои.

# 7
да извади отнякъде една бутилка уиски или 2 бутилки водка селект и 3 грама бело и да се натумбиме грозно след което да правим туруруру ако се сещате, но в абсол'тно неадекватно състояние. Това брои ли се за изневяра защото всички знаем, че няма как да сме си ние в такова състояние. Тоест аз не съм аз и заради това не се брои или се брои защото лошият човек, който се е настанил в тялото ми всъщност съм аз или или или

След това - секс?  hahaha Майтапчия и позьор!  Mr. Green
Не е грях, баце, сънят край чужда булка не е грях.  Wink  Joy

Хахаха, някои жени до ден днешен ме учудват как не са имали късмет да попаднат на разбирач.
И винаги задължително се изказват все едно всичко им е ясно, баце хаха.

 'Аааавтомонтьор, супер разбирааач, ше те монтирам от сутрин до здраач...' - Азис


Гледам, че вече имаме смели жени, които са казали какво мислят - евала и респект или или или

# 8
  • Мнения: 765
Разбира се , че не се брои .
Също ако блъснеш човек с колата си , пиян и нашмъркан не се брои .
Ако се ожениш в нетрезво състояние не се брои .
Ако се "тутуруру" в  друг град или държава не се брои .
Научи ги тези работи и не се терзай повече .

# 9
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Като в една друга тема ще отговоря - не се брои ... изяжте мееее

# 10
  • Мнения: 3 521
Всичко е изневяра. Чикилъка също!

# 11
  • Мнения: 3 760
Брои се. Защото съзнателно си попаднал в тази ситуация. Щом са ти слаби ангелите пий само вкъщи  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 2 018
Точно когато се напиеш, тогава си си ти!!! Само задръжките ти падат и правиш това което искаш!! ТОВА СИ ТИ и се брои!

# 13
  • Мнения: 6 155
Ако мъжа ми се напие и е в тази ситуация - брои се.
Ако съм аз - може и да не се брои Sunglasses

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако мъжа ми се напие и е в тази ситуация - брои се.
Ако съм аз - може и да не се брои Sunglasses

И така може да се каже... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт