Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 920
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 065
И аз имам случки, доста  Embarassed.

Преди има-няма 17 години беше. Карам голямо колело с рамка, едва стигам педалите, не сядам на седалката, на село съм си.
Карах си спокойно, докато не видях едно детенце да си играе с някакви шарени нещица на една пейка, зяпам и карам, знам че пред мен няма никой...но уви не било така. Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците. Доста се изплаших смотолевих едно "извинете" и газ към къщи, веднага прибрах колелото и отидох да си чета задължителните книжки за през лятото. Да де, ама след мен идвал дядо ми и ме видял. И говорил с човека..и после ме наказаха. И в продължение на вече 17 години всеки път като си отида на село и видя този човек, той ми казва:" Е-Е как си, научи ли се да караш колело, а? А помниш ли как ме лъсна, а-а-АААААААААА?" Embarassed Embarassed EmbarassedСраам. Всеки път се червя.

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и    Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....
Ох ,заболя ме корема  rotfImboСмея се с глас  Joyсама пред компютъра

# 46
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Оф, дами, чета, чета, не вярвам на ушите си.  ooooh! ooooh!
Блъскала съм се във врата, но и през ум не ми е минавало да се срамувам, камо ли да не стъпвам там или как са ме били гледали някакви продавачки.

Но никъде не прочетох простото "Извинявай", що тъй? Като съм се изложила, се извинявам и обяснявам защо (в случая според дамата причината е била основателна, но не мястото и хората), който иска, да ми приема извиненията. Точка.

# 47
  • Мнения: 2 792
 Миналата седмица се изложих ужасно, според мен, всъщност не по моя вина, оказах се натресена в ситуация, за която не бях подготвена и за това не бях на нужното ниво, още ме втриса като се сетя. Гледам да не го мисля, защото си е след дъжд-качулка Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 3 405
Ако се опитам да оправя нещата става още по-ужасно и излагацията добива гигантски размери. Затова млъквам, докато премине конфузното положение.

# 49
  • някъде
  • Мнения: 979
Оооооооооооох,смеееееееееех голееем смех rotfImboМомичета,до сълзи се кискам!Бях напушена от друга темичка,но ми се изпари нервата.На въпроса-изчервявам се,ако срама е голям,ми се насълзяват очите.Ако е само изцепка,пробвам с шеги и усмивки да замажа.

# 50
  • Мнения: 524
И аз имам случки, доста  Embarassed.

Преди има-няма 17 години беше. Карам голямо колело с рамка, едва стигам педалите, не сядам на седалката, на село съм си.
Карах си спокойно, докато не видях едно детенце да си играе с някакви шарени нещица на една пейка, зяпам и карам, знам че пред мен няма никой...но уви не било така. Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците. Доста се изплаших смотолевих едно "извинете" и газ към къщи, веднага прибрах колелото и отидох да си чета задължителните книжки за през лятото. Да де, ама след мен идвал дядо ми и ме видял. И говорил с човека..и после ме наказаха. И в продължение на вече 17 години всеки път като си отида на село и видя този човек, той ми казва:" Е-Е как си, научи ли се да караш колело, а? А помниш ли как ме лъсна, а-а-АААААААААА?" Embarassed Embarassed EmbarassedСраам. Всеки път се червя.

И още една омразна...Пътувам си САМА с влака София-Пловдив. Решавам към средата на пътя да отида до тоалетната, стискаха, ама вече няма как. С бял панталон съм, купето пълно с баби и деди, сака ми на високо, започвам да се въртя да си вадя кърпички. Отивам в тоалетната и    Shocked Sick #Crazy дошло ми, и не само ми дошло, ами отишло та чак се забравило, едно огромно, ама огромно петно на задника...подранил ми цикълът с една седмица...И си представих как си завирах задника под носа на един дядо, как се гъзурчих из купето, как имам резервни дънки в сака, ама няма кой да ми ги донесе. И като ревнах, ама рев ви казвам...Нямам какво да съблека да вържа на кръста, лято е по потник съм...На края почнах да се ослушвам за хора около тоалетната, чух че има 2 момичета, отворих врата колкото са си промуша главата и с 2 часови обяснения кой ми е ска и в кое купе, ги помолих да ми го донесат. Донесоха го, преобух се и минах 3 вагона, да си търся ново място.

Срам не срам, сега като се сетя ми е смешно ама тогава....
Ох ,заболя ме корема  rotfImboСмея се с глас  Joyсама пред компютъра
Цялото лице ме заболя от хилене. Янтра, не се ядосвай, виж, каква весела тема стана, ще ти мине с времето.

# 51
  • Мнения: 5 468
Из храсталаците изскача някакъв чичко, точно в момента, в който почвам да се набирам на педалите. Естествено по всички всемирни закони на гадостите го блъскам в гръб, със засилка, точно между двата крака...Ударът беше доста силен, аз паднах и той падна. Разхвърчаха му се чепиците.
Joy Joy Joy
Това ме довърши Joy!!!

# 52
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добре се посмях, момичета! И аз имам доста "срамни" моменти. Обикновенно се извинявам и се опитвам да бъда остроумна.
Обаче повече ме е срам, ако съм сама в този момент, а не с някой много близък за мен човек...

# 53
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
 JoyУморихте ме! А аз най-много  Embarassed!!!До сега си мислех, че само аз се блъскам в стъклени врати! Е, сега вече ще знам, че не съм само аз и няма да се Embarassed

# 54
  • Мнения: 3 521
Темата е станала много симпатична  bouquet.

Янтра, кофти е когато човек прекрачи собствените си принципи, но не се ядосвай - ще мине и замине(срамът, де, не яда-на него му трябва повече време Wink )

Във врати не съм се блъскала, но най-редовно си набивам канчето в тавана на автомобилите докато се качвам. Много крива нива, особено, ако си зает през това време да правиш добро впечатление Embarassed . Имам и няколко безумно неудачни лапсуса, но те направо не са за разправяне Whistling.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 825
Преди десетина години се влюбих за първи път, ама безумно, в истинския смисъл на думата. Тогава нямах кола и за мен единственият опознавателен знак за тези машини бе цветът. Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят. Един път положих неимоверни усилия да запомня как изглежда колата, какъв и е номерът, къде сме паркирали, но пък се бях наредила да се качвам от към страната на шофьора. И той виждаше, че съм замаена от любов, ами да не се беше правел на кавалер и пускал да вървя напред да се лутам по паркингите.

# 56
  • Мнения: 3 611
... И той виждаше, че съм замаена от любов, ами да не се беше правел на кавалер и пускал да вървя напред да се лутам по паркингите.

Аz бих го хванала под рька и да си вьрвим дружничко прикаzвайки си...  Heart Eyes Mr. Green
Така не ми се налага да помня каквото и да било...
Блондинка начи, кво да прайш..  ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 15 457
Един ден , като тръгвахме за болницата си налях Кока -кола в от голямото шише в малко , от тези с бибероните уж, но не съобразих , че е газирана и си я бутнах в чантата. Шишето от налягането се отваря и потича. Сядам в колата и по едно време усещам нещо ми тече и мокрее по седалката под задника.Когато погледнах 300 грама кола ми беше изтекла на седалката под мен и съответно бежовия ми панталон беше като напикан, а трябваше вече да слизам от колата пред болницата.Нямах какво да си вържа отзад, а от чантата продължаваше да се цеди кола. Пред болницата и вътре гъчкано с народ, взех една мокра кърпичка и започнах да се бърша, все едно току що съм се изцапала и така въртейки се наляво -надясно, бършейки се и прикривайки се с капещата чанта успях да стигна до осмия етаж. Беше просто някакъв ужас. Навсякъде дългии коридори и всички те виждат. Какво са си мислили не знам , но добре, че никой поне не се засмя.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 825
Аz бих го хванала под рька и да си вьрвим дружничко прикаzвайки си...   
Така не ми се налага да помня каквото и да било...
Блондинка начи, кво да прайш.. 


Вече поумнях, пък си и пребоядисах косата ...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Въпросният обект на моите чувства караше Лада, бежова на цвят. Всеки път, когато тръгнехме да се прибираме и трябваше да се ориентираме към колата, паркирана на някой паркинг, аз не можех да я позная и се насочвах към някоя чужда със същия цвят.

Няма нищо, един познат веднъж в тъмното пробва да отключи 2 коли подред, докато нацели неговата (и трите по случайност червени фолксвагени, макар и различни модели, паркирани един до друг и неговият беше последен hahaha hahaha hahaha)

Общи условия

Активация на акаунт