Пластика на горен клепач при дете

  • 1 049
  • 4
  •   1
Отговори
Мили мами, може ли някоя от Вас да сподели как протича тази операция, възстановяването и въобще всичко свързано с проблема.Лекари, които ще препоръчате.

# 1
  • Мнения: 191
Късмет и успех.За съжаление с информация за специалист не мога дати помогна. Peace

# 2
Ако е за птоза на клепача в края на месеца професор от Германия ще е в Очната болница- Варна. Но за подробности трябва да се пита там.

# 3
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Дъщеря ми е с птоза на клепача, аз я водя при доц.Контрова, на всеки 6м, но още не сме стигнали до опрация, изчакваме, защото птозата засега не и влияе на зрението. Ако те интересува нещо друго свързано с проблема питай.

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ако искате, отидете при доц. Юрий Анастасов - хирургите на Пещерско шосе, Пловдив.
Ето координати http://www.ala-bg.org/
Кликни на естетична хирургия и после на блефаропластика и ще видиш и снимки.
Моето детенце имаше цепка на небцето и го оперира той, наистина е много добър, и не само е добър като хирург, ами и в отделението всички са много човечни. Това отделение все едно не е в България, ако детето ми беше попаднало там веднага след раждането, нямаше да му се случат куп ужасни неща.
Независимо от къде сте, запишете си час, в петъците има свободен прием, отидете да види детето и ще ви каже какво може да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт