Придобивките на нашите деца - есен-зима

  • 15 285
  • 229
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте, много харесвам темата в "Красивите майки" за придобивките, и си мислех че може и за дечицата да пуснем такава. Ако е имало такава тема предварително се извинявам. Аз много обичам да пазарувам да моето малко момче и да си призная за него много повече обикалям и много по-често купувам. Наистина ще се радвам ако харесате темата Peace

# 1
  • Мнения: 5 255
Преди време имаше подобна тема, но отплува назад  Laughing
Виж, в "Красива мама" е актуална и винаги е на 1-2 страница  Laughing

# 2
  • Мнения: 645
Там я знам и участвам, но ми се искаше и за дечковците да има такава тема Tired

# 3
  • Мнения: 2 467
От вчера - 10 чифта бикини на Absorba  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Записвам се в темата.Вчера купих дънки на Protest и жилетка на синчето,днес продъжаваме с шопинга.За дъщеря ми харесах дънки на Zara изчистени,ама много скъпи,та се чудя.

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аууууу,аз много ще трябва да пиша тук,че напоследък доста се поолях. Mr. Green
 Като за начало по няколко чифта обувки,на каката панталони и дънки на M&S,дънково сако на GAP,2 блузи от неизвестна за мен марка   /ама са страхотни/,на малката 3 панталона,дънкова рокличка и блузка  на NEXT.За сега толкова,но още издирвам някои неща. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 255
Снимки, моля  Whistling /да бъде като в "красива мама"/
Цени, от къде и т.н.  Mr. Green

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Поръчахме си ги от Англия,ще се постарая и за снимки. Crazy

# 8
  • Мнения: 5 255
Поръчахме си ги от Англия,ще се постарая и за снимки. Crazy
Нищо, ще плакнем очо  Joy Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Дънки и блуза на ФОКС и яке за зимата от Nortons+пуловер пак от там.Днес ще ги снимам:)

# 10
  • Мнения: 2 936
няколко от последната седмица  Peace
жилетка,анцунг и блуза от Mariquita,от Fox една плетена рокля,Coccodrilo-две блузи с дълъг ръкав и една тениска,дънков сукман неизвестна марка,чорапи,чорапогащник...
за градината 2 суитчера,долнище на анцунг,блузки с дълъг ръкав.

# 11
  • Мнения: 7 387
аз съм много доволна от покупката си-обувки от geox за 63 лв., и анцуг от mariquita

# 12
Едно якенце розовичко от Unique Simple Smile Има го в сайта им/последната снимка Simple Smile
www.uniquebg.com
  Hug Peace Hug

# 13
  • Мнения: 3 457
после ще симма и ще кача нашите придобивки  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 816
Ще следя темата с интерес, че тепърва ще пазарувам. Естествено ще има и отчет. Wink

# 15
  • Мнения: 4 428
И аз вече съм на тази вълна. Но аз не взимам маркови дрехи, та не знам дали ще са интерес. На мен ми трябва доста голям гардероб за моята хуна и ми излиза скъпичко дори и с покупки на български дрешки. Но обувките са хубава марка. Взех вчера едни маратонки на Фишър Прайс за о/о 59лв. Много са сладки.

# 16
  • Мнения: 927
На нас тати ни донесе доста дрешки от ADAMS KIDS и сме готови за зимата Grinning.
От тук само му купувам анцузи, шити на ешлеме.

# 17
  • Мнения: 645
Хайде и аз да се включа, ама за сега само с обяснения, снимки по-късно Mr. Green.Има си нов анцунг, джинси и една блуза с цип на спайдер мен, раничка, две пижамки на дисни и едно якенце за зимата Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 11 692
Днес синът ми се сдоби и с джинси!Щастлива съм,но продължавам,нужен му е поне още един чифт панталони.
Иначе вече си иамме и и обувки и маратонки за новия сезон,както и раница за новата учебна година.
Тепърва ще започвам да пазарувам за малката кокона.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 00:05 от Ali&Meli

# 19
  • Мнения: 3 457
Ето част от моите :
-За каката:
маратонки
раница и чантичка
раничка и портмоне
анцуг долнище и горнище
суичър
блузка
блузка-бяла
панталон и отзад
долнище плътно
и още един 2 суичъра с долнища и едно самотно долнище,но не съм снимала Simple Smile
-За малкия:
блузка и долнище
джинси и отзад
блузка
долнище
блузка
блузка с маймунка и гръб
има си и още 2 нови суичъра,4 тениски,малко бельо .
Май това е от мен -вие сте  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз съм много щастлива от покупката на:
един лилав елек
лилава шапка, тип каскет - мнооооого е сладка, влюбих се като я видях, Яна също. Първите две от AXCENT в МОЛ-а.
един розов пуловер без ръкави. Това от Бенетон
а да, и към розовия пуловер едно кафяво поло, което се връзва идеално. Пак от там.

# 21
  • Мнения: 645
Ето снимки на някои от нещата и от мен, на другите като изсъхнат Peace
Раничка: http://good-times.webshots.com/photo/2902033860068035845TUbACo
Спайдърска блуза: http://good-times.webshots.com/photo/2162237200068035845FuTifG : http://good-times.webshots.com/photo/2501045890068035845tSwFrg
Пижамка: http://good-times.webshots.com/photo/2217985510068035845BnnMxQ
Долнище за градината: http://good-times.webshots.com/photo/2324457170068035845iXIDwP

# 22
  • Мнения: 645
Аз съм много щастлива от покупката на:
един лилав елек
лилава шапка, тип каскет - мнооооого е сладка, влюбих се като я видях, Яна също. Първите две от AXCENT в МОЛ-а.
един розов пуловер без ръкави. Това от Бенетон
а да, и към розовия пуловер едно кафяво поло, което се връзва идеално. Пак от там.
Да са и честити на малката принцеса, със здраве да си ги носи!
А снимки Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
А хубави момичешки жилетки за 7 г. госпожица /до 40 лв./ някой да ми препоръча? Търся нещо пъстричко, по възможност да има оранжево и резеда....

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 426
А хубави момичешки жилетки за 7 г. госпожица /до 40 лв./ някой да ми препоръча? Търся нещо пъстричко, по възможност да има оранжево и резеда....

В "Люлин" 10 в магазин "Бубулече", мисля, че беше на "Сали". Цена 20лв. Имаше няколко разцветки за момиченца. Виж и тези - http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=530_547_555_564_593_594_635

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 11 692
По съвет на koteto 123 се занесох до Oviesse за анцунг.Е нямаше такъв рамер за сина ми, но за сметка на това намаза панталон тип дънков и блуза.
Имаше интересни неща,особено за момиченца.По случай първия учебен ден,а и не само беше пълничко, представям си на разпродажба какво ще е.

# 27
  • Мнения: 645
Ние си имаме ново яке и ново долнище ама ме мързи сега да снимам Whistling

# 28
  • Мнения: 4 428
Ето ги и нашите поупки за сега за този сезон  Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=172985

Мисля да взема едно палтенце и грейка по-късно с ботушки. Това ще ни е премяната за зимата. Стига да не е, като миналата година.

# 29
  • Мнения: 522

това е най-новата ни придобивка.

# 30
# 31
  • Мнения: 3 457
По съвет на koteto 123 се занесох до Oviesse за анцунг.Е нямаше такъв рамер за сина ми, но за сметка на това намаза панталон тип дънков и блуза.
Имаше интересни неща,особено за момиченца.По случай първия учебен ден,а и не само беше пълничко, представям си на разпродажба какво ще е.
Hug мания ми е този магазин,но най-лошото ,че не само на мен ами и на баща им  Mr. Green

И ние имаме още нови придобивки,сукманче,чорапогащник за каката и панталонче за малкия ,после ще снимам   Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 11 692
Благодаря,че сподели за него  Hug!Не го знаех,макар да съм ходила неведнъж в този МОЛ,ама нали е горе при кафетата.
Дори съжалявам,че не взех две блузки различни разцветки,но ето повод пак да се занеса,а и не разгледах дамския щанд.
Трябва да огледам и момичешките дрешки за малката ми фръцла.
Ако мога ще ги снимам и пусна нещата.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 816
По съвет на koteto 123 се занесох до Oviesse за анцунг.Е нямаше такъв рамер за сина ми, но за сметка на това намаза панталон тип дънков и блуза.
Имаше интересни неща,особено за момиченца.По случай първия учебен ден,а и не само беше пълничко, представям си на разпродажба какво ще е.

А цените как са, като на сайта ли са?  Oviesse

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз съм се наканила джинси да купувам и ще пообиколя няколко нови магазинчето които научих тук от форума.

# 36
  • София
  • Мнения: 11 692
Ами зависи,има и по евтини и по-скъпи неща.Дрехите,което аз купих на сина си не бяха скъпи, но просто те му харесаха и му седяха добре.
Блузка с якичка-17 лева
Панатлон тип дънков-23-24 лева.
Разбира се имаше и по-скъпи.Момчешките дънки и панталони стигаха до 43 лева,но май бяха от по-плътни материи.Като имаш предвид ,че и на други места дънки като за него са над 30 лева /хубавите/,ако тези са с добро качество значи си заслужава.
Блузката също не ми се струва много скъпа,още повече,че е с якичка,а такива рядко намирам. Една блуза като за тази възраст е минимум 13-15 лева.
Горнище на анцунг /ватирано/-25 лева.
Като цяло не е евтин магазин,но след като купих бълг.анцунг за 25 лева и стана на дупки след второто пране.В магазина макар да съм им редовна клиентка ми обясниха,че и те имали деца и това не може да стане от пералнята,а от детето  #Cussing out и сега търся нещо качествено.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 816
Ali&Meli , благодаря за информацията!  bouquet Още тези дни ще скокна до там. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 11 692
slan4ogled кои са тези магазинчета?

# 39
  • София
  • Мнения: 3 688
slan4ogled кои са тези магазинчета?
Едното е това което ти ми каза в Борово в блока с  магазина на Фантастико.
Другото е пак в този район на ул.Топли дол.
Заканила съм се да ходя и до Овиезе,защото винаги го пропускам ,а после съжалявам,предимно в другия МОЛ обикалям.....

# 40
  • Мнения: 1 171
Ето новата придобивка на Лили -


# 41
  • Мнения: 645
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.
Страхотни са ви нещата, със здраве да си ги носите, но ботичките много ме заинтригуваха, ще кажеш ли моля те от къде са и колко са Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 816
Ботите ги купихме от Стил 99 в Младост 1 А , струват 49 лева. Peace

# 43
  • Мнения: 645
Мерси много, със здраве да си ги носите Peace

# 44
# 45
  • Мнения: 647
A "Спайдерската блуза" откъде я купи?
Омръзна ми от този спайдърмен #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 645
И на мен главата ми е гръмнала с този спайдермен #Silly. Блузата е от едно магазинче на бул. Ситняково точно там където свършва Оборище, но я видях в Кондора в Младост. Даже онзи ден за малко да купя анцуг на спайдермен от три части страхотен на Марвел, ама първо беше много дебел за градината а и беше 40и кусур лева Tired, него го видях в едно магазинче на Редута Joy

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 3 816

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

# 49
  • Мнения: 1 547
Ето и нашите придобивки, които купихме през почивните дни:
гумени ботушки
маратонки
ботички
блузка
елече
Сега си търсиме дънки и джинси, тези дни ще пообиколя да разгледам.

Прекрасно е елечето! Моля, сподели откъде го купихте и за колко парички? Дали има по-малки размери? Много ни е нужно елече...

# 50
  • Мнения: 641

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

Благодаря Hug!

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 11 692
Slan4ogled със здраве да си носите супер придобивките!Само пижамките не ги видях,къде са  Wink?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 816
Смърфиета , елечето го е купувала майка ми от Бокал, доколкото знам някъде около театър София за около 14-15 лева. Peace

# 54
Ние се сдобихме с камуфлажен панталон (много як!), блузка с якичка и черна жилетка на Noppies (www.noppies.com) от магазин 9+. Ще чакам зимната стока за яке, че тези които имат не ми харесаха особено. За тези покупки дадох около 120 лв.

# 55
  • Мнения: 645
Ние от днес си имаме едно долнище, пантофки и пижамка на дисни като костюм на феноменалните Peace

# 56
  • Мнения: 1 547
Смърфиета , елечето го е купувала майка ми от Бокал, доколкото знам някъде около театър София за около 14-15 лева. Peace

Благодаря!  Hug Не се бях сетила за Бокал. Ще проверя там!

# 57
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Слън4оглед със здраве да ги носите. Hug

От къде е анцунг Дисни?
Зеления суит4ер с ку4ето?
4ервено долнище?

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
Слън4оглед със здраве да ги носите. Hug

От къде е анцунг Дисни?
Зеления суит4ер с ку4ето?
4ервено долнище?
анцунга Дисни от Бокал за 31лв
зеления суитчер с кучето от Бенетон-цена на помня,но беше нещо с намаление
червенето долнище от Илиенци за 14лв

# 59
  • Мнения: 1 073
[...................

това е засега от нас:)

Дънките са супер!
А, от къде ги купихте?
Мерс!

# 60
  • София
  • Мнения: 3 688
дънките са от FOX Baby

# 61
  • Мнения: 1 232
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея

# 62
  • Мнения: 2 936
bimba, за дрехите незнам,но миналата година купи ботушки-велурени за Алекс,която беше на 2 г. мисля че цената им беше към 40 лв.  Confused поне бяха хубави и интересни...но пък тази година влязох в магазина от който ги бях купила и ми казаха,че няма да зареждат обувки
а за анцузите на Mariquita е 55 лв.,а на Coccodrilo май 45-50 лв.

# 63
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин

# 64
  • Мнения: 1 232
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих

# 65
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ще черпиш
Към теб се обръщах

# 66
  • Мнения: 3 457
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ела виж тук кви цифри са,няма и да посмееш да кажеш твоя за колко си го взела Mr. Greenот порядъка на 50 нагоре 70-80 нормално PeaceАз не случайно ходя до София да си купувам ,защото не съм толкова богата  Money

# 67
  • София
  • Мнения: 3 688
ние купихме анцунг на същата фирма за 58лв. за ръст 104см. Ти от кой магазин си пазарувала, вижда ми се по ефтин
Mr. Greenе значисъм на далавера ,ако се обръщаш към мен де,аз от Карлово от тук го купих
ела виж тук кви цифри са,няма и да посмееш да кажеш твоя за колко си го взела Mr. Greenот порядъка на 50 нагоре 70-80 нормално PeaceАз не случайно ходя до София да си купувам ,защото не съм толкова богата  Money

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:42 от slan4ogled

# 68
  • София
  • Мнения: 44 028

Ботушките ги взех от магазин на ТСМ, намира се на Руски паметник, на спирката срещу МВР болница. Струват 14 лева. Peace

Благодаря Hug!

тези и още др подобни ги има и в ТСМ-а на Хемус на ул. Цветна градина (пада се там) след Фамилията...но са предимно май катоза момичета...

# 69
  • Мнения: 4 422
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея
и аз така мисля,макар че все се изкушавам от нещо..
Дънкова пола за новородено 35,а дънков сукман 39  Rolling Eyes ,блуза супер тънка ,памучна 28 лв,а жилетка 54 и на мен ми се виждат високи..
Обаче в същия м-н продават вече и френски дрехи ORCHESTRA- много ми харесаха,неустоими неща имаше...

# 70
  • Мнения: 13
Не сме се родили още, но се очаква на 10 октомври да се появим. Това не ни пречи да пазаруваме за зимата дрешки. Последната покупка беше плюшен космонавт от Premaman Wink

# 71
  • Мнения: 3 356
Маратонки  Rucanor  и комплектче с качулка.

# 72
  • around the world
  • Мнения: 651
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.

# 73
  • Мнения: 13
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.
От коя държава ги купуваш?

# 74
  • around the world
  • Мнения: 651
А това са нашите придобивки:
http://www.zara.com.mx/i06/index.html
catalogue- child
за подарък рокличката на 4тата снимка  (жилетката) на 5тата снимка, а малчо се сдоби с пуловера  показан на 11та страница, както и с пуловера (този по средата) от последната страница на каталога, както и кадифен плътен панталон, но него няма как да покажа.
Смятам тези дни да му взема и зелената блуза на последната снимка  (в дясно) или тази на предпоследната снимка в дясно.
Сега е ред да си търсим ботуши и зимни обувки.
От коя държава ги купуваш?
Ами тези специално са ни oт БГ от Z outlet, но от този на Ангел Кънчев който е само детски 0-7 г.
Преди 2 седмици бях в този на България и там също имаше много сладки бебешки роклички, но незнам дали все още ги имат.

# 75
  • Мнения: 1 073
Oффф, чак сега видях възрастта на синът Ви. FOX бейби  за съжаление не ме устройва вече.

# 76
  • Мнения: 240
А , къде по-точно на Ангел Кънчев?

# 77
  • София
  • Мнения: 11 692
А , къде по-точно на Ангел Кънчев?
Май го мернах по Солунска.

# 78
  • around the world
  • Мнения: 651
А , къде по-точно на Ангел Кънчев?
по близо е до НДК, ако тръгнеш от Патриарха по Ангел Кънчев вървиш по левия тротоар, пада се преди училището- пише си Z Outlet kids, не е труден за намиране.

# 79
  • Мнения: 240
Благодаря за отговорите!

# 80
  • София
  • Мнения: 11 692
А , къде по-точно на Ангел Кънчев?
по близо е до НДК, ако тръгнеш от Патриарха по Ангел Кънчев вървиш по левия тротоар, пада се преди училището- пише си Z Outlet kids, не е труден за намиране.
Объркала съм се!Вървях по Неофит Рилски към Витошка и пресичайки Ангел Кънчев мернах този магазин и дори се зачудих.Моля за извинение!

# 81
ми да се изфукам, щото иначе нема на кой
подариха ни това
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4313.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4301.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4310.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4315.html
и още един комплект, но не е обработен
И издържахме 4 часа снимки само с три пати рев
Ама нали е красив като майка си и умен като баща си
 Joy
Приемам похвали всякакви

# 82
  • Мнения: 2 936
дрешките са много хубави,4естито   bouquet обаче тези за момиченца нещо са ми странни  Confused

# 83
aми момчето е мое Simple Smile
момичето е от агнеция, затова наблягам на мъжките
 Joy

# 84
  • Мнения: 1 232
ми да се изфукам, щото иначе нема на кой
подариха ни това
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4313.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4301.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4310.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4315.html
и още един комплект, но не е обработен
И издържахме 4 часа снимки само с три пати рев
Ама нали е красив като майка си и умен като баща си
 Joy
Приемам похвали всякакви

м да и манекена го бива ,ама и цените.... Shocked

# 85
  • Мнения: 795
Манекенът е супер! Да ти е жив и здрав!
Тези дни ще обикалям и аз по магазините, ще се отчета в темата Grinning

# 86
  • Мнения: 2 936
aми момчето е мое Simple Smile
момичето е от агнеция, затова наблягам на мъжките
 Joy

да,разбрах че детенцето е твое   bouquet много е сладък!

имах впредвид,че дрехите за момиченца изобщо не ми харесват спрямо цените които са... Confused
ето това 201,68 лв.  Tired

# 87
Цените идват така от Гърция, напетчатани са върху етикетите и държат да е точно толкова, до стотинката. Това са единствените стоки в Касида които имат стотинки. Предполагам че идеята е да не се връщат обратно с по ниски цени. Всъщност повечето дрехи като марка са Americanino (дънките, част от блузите), което е англииска или италианска марка, а Rammer държат правата за нашия регион. А и твоята госпожица я бива, ще се обадим след 15-20 години

# 88
Татко-то съм !!! не съм мама-та !!!

# 89
  • Мнения: 2 936
Татко-то съм !!! не съм мама-та !!!

ами не се обиждай,това трябваше да го напишеш в самото начало  Wink

# 90
  • Мнения: 3 153
Ето и някои придобивки на Ивко за сезона:)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175763&photo=1

Най-любими са ми дънките Levi's.... Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 356
Ние се сдобихме с яке-пухенка от Ла Редута

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ето и някои придобивки на Ивко за сезона:)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175763&photo=1

Най-любими са ми дънките Levi's.... Mr. Green

Чудесни! Peace
Честит 3-ти РД на Ивко!  bouquet

# 93
  • Мнения: 3 153
Чудесни! Peace
Честит 3-ти РД на Ивко!  bouquet
Благодарим Hug

# 94
  • Мнения: 1 045
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея
и аз така мисля,макар че все се изкушавам от нещо..
Дънкова пола за новородено 35,а дънков сукман 39  Rolling Eyes ,блуза супер тънка ,памучна 28 лв,а жилетка 54 и на мен ми се виждат високи..
Обаче в същия м-н продават вече и френски дрехи ORCHESTRA- много ми харесаха,неустоими неща имаше...
Наистина са им доста височки цените обаче пък имат страхотни варианти за комбинации. Купувала съм само за малката дрехи и съм доволна от качеството но за голямата взех сандали и бяха пълен боклук  #Cussing out

# 95
  • around the world
  • Мнения: 651
ми да се изфукам, щото иначе нема на кой
подариха ни това
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4313.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4301.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4310.html
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-304_products_id-4315.html
и още един комплект, но не е обработен
И издържахме 4 часа снимки само с три пати рев
Ама нали е красив като майка си и умен като баща си
 Joy
Приемам похвали всякакви

м да и манекена го бива ,ама и цените.... Shocked
Цените ми се струват ужасно високи или  просто аз нещо губя представа newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 7 242
Не губиш, споко Wink Аз и посмъртно няма да дам толкова за парцалки.
Но манекенът е голям сладур  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 2 181
Малката е много слаба за ръста си 104см и тия дни и купих 4 панталона,уж по-тесни.От OVs 2бр и 2 от магазин Мечо Пух,продават ишлемета разни.Те пак са и широчки де,но ако някои знае къде мога да намеря панталони за мнооооого финни мацки да свирка.Имаме и яке,пухенка от редута и много други от рождения ден.Ако имам време ще ги щракна,поне някой.

# 98
  • Мнения: 1 881
Последно й купих ето тези обувчици /почти не се виждат Mr. Green/, пише, че са Shunkids /но произведени от Колев и Колев/:

http://img01.imgshare.eu/i/pipilota77/pict3929_cb64d.jpg


http://img01.imgshare.eu/i/pipilota77/pict3939_1566d.jpg

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 21:33 от Небесна

# 99
# 100
  • Мнения: 1 881
Малката е много слаба за ръста си 104см и тия дни и купих 4 панталона,уж по-тесни.От OVs 2бр и 2 от магазин Мечо Пух,продават ишлемета разни.Те пак са и широчки де,но ако някои знае къде мога да намеря панталони за мнооооого финни мацки да свирка.Имаме и яке,пухенка от редута и много други от рождения ден.Ако имам време ще ги щракна,поне някой.


И моето момиченце има същия проблем, за дрешки размер 104 е, но всичко е доста широко /то и от снимката се вижда/

В "хубавото гардже" има един модел дънки, тип цигара, абсолютно изчистени класически, нямат и едно надписче. Размер за 5 годишно, с малко подгъв отдолу, ултра тесни са Stop

Въпросното магазинче е в Младост 2, в РУМ - ам, на втори етаж, точно до стълбите.

Дригият им магазин е някъде по Раковска, след Славейков, посока Патриарха.

# 101
  • around the world
  • Мнения: 651
Много готини дрешки. Да си ги носите със здраве.
Пижамката от къде ви е и дали имаше с дълъг ръкав?

# 102
  • Мнения: 3 622
Май имаше и с дълъг ръкав само да не те излъжа. Но имаше доста голям избор на пижами.  Купувам пижамите и бельото на сина ми от Валентина - на последния етаж има детски щанд

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 16:34 от Tasha

# 103
  • София
  • Мнения: 2 181
Малката е много слаба за ръста си 104см и тия дни и купих 4 панталона,уж по-тесни.От OVs 2бр и 2 от магазин Мечо Пух,продават ишлемета разни.Те пак са и широчки де,но ако някои знае къде мога да намеря панталони за мнооооого финни мацки да свирка.Имаме и яке,пухенка от редута и много други от рождения ден.Ако имам време ще ги щракна,поне някой.


И моето момиченце има същия проблем, за дрешки размер 104 е, но всичко е доста широко /то и от снимката се вижда/

В "хубавото гардже" има един модел дънки, тип цигара, абсолютно изчистени класически, нямат и едно надписче. Размер за 5 годишно, с малко подгъв отдолу, ултра тесни са Stop


Въпросното магазинче е в Младост 2, в РУМ - ам, на втори етаж, точно до стълбите.

Дригият им магазин е някъде по Раковска, след Славейков, посока Патриарха.
Много благодаря!Ще гледам да отскоча тия дни.

# 104
Мили майчета, като ходи по магазините, гледате и купувате, има ли вече зимни якета за госпожици. Искам да купя на дъщеря ми /7г/ дълго яке с качулка /по възможност пухено/. Идеята ми е да не я пускам на училище с дебели панталони или чорапогащници.

# 105
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Реших и аз да се похваля с някои придобивки на Вики, ето малко снимки, дано ви харесат.
пончо - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/39?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F39
кожухче - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/38?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F38
пола, блузка и чорапогашник - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/14/15?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F14%2F15
дънково сукманче - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/7/88?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F7%2F88
Взела съм и и още доста сладки нещица, но не съм ги снимала все още, надявам се тези да ви допаднат.

# 106
  • Мнения: 1 341
Здравейте,
Реших и аз да се похваля с някои придобивки на Вики, ето малко снимки, дано ви харесат.
пончо - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/39?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F39
кожухче - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/38?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F38
пола, блузка и чорапогашник - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/14/15?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F14%2F15
дънково сукманче - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/7/88?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F7%2F88
Взела съм и и още доста сладки нещица, но не съм ги снимала все още, надявам се тези да ви допаднат.
Много сладки дрешки, със здраве да ги носи малката принцеса!  Hug

Днес и аз ще снимам някои от придобивките на дъщеря ми.   Peace

# 107
  • Мнения: 2 467
mimival страхотно кожухче! Много моля да ми кажеш, от къде го закупи (гледам, че си от Пловдив). Дъщеря ми е голям Дора фен  Grinning
Благодаря  Hug

# 108
  • Мнения: 4 422
Хее мимивал това пончо и ние го имаме-ГАП,от къде го взе?

# 109
  • Мнения: 2 099
Мерси много, радвам се че са ви харесали. И пончото и кожухчето ги взех от главната, не помня името на магазина, но имат два малко след Халите, като единият е на самата главна малко по-надору от Халите, а другият е мисля, че се падат 2 пресечки след тях в дясно. Ох, не съм много по обясненията, но се надявам да се сетите за кои говоря. И друг път съм пазарувала от тях и винаги са много добре заредени и коректни, така че горещо ви ги препоръчвам, а и цените на пончото и кожухчето бяха съвсем нормални и двете бяха между 30-33лв.

# 110
  • Мнения: 4 422
Браво,нашето не е от Бг и не предполагах ,че се продават тук..Нали и това е ГАП или бъркам?

# 111
  • Мнения: 2 099
Браво,нашето не е от Бг и не предполагах ,че се продават тук..Нали и това е ГАП или бъркам?
Ами мисля, че не е, но не съм сигурна, тъй като вечно режа етикетите, че Вики доста често се обрива от тях.

# 112
  • Мнения: 4 422
Няма значение ,много е хубаво.Ще снимам и нашето  Grinning

# 113
  • Мнения: 391
Пончото е страхотно, ако свеки все още е в Пловдив, ще я пратя да вземе и за нас Wink
На всички дечковци придобивките са много хубави, да си ги носят със здраве Hug

# 114
  • Мнения: 4 422
Някои от есенните придобивки
диско кецове  Grinning 
http://images21.snimka.bg/004106244-big.jpg
обувки
http://images21.snimka.bg/004106246-big.jpg

още едниhttp://images21.snimka.bg/004106248-big.jpg

Пончо ГАПhttp://images21.snimka.bg/004106249-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004106251-big.jpg

сако със сваляща се подплата -анорак
http://images21.snimka.bg/004106450-big.jpg

http://images21.snimka.bg/004106451-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004106452-big.jpg
подплатата

бял тренч/сако/
http://images21.snimka.bg/004106453-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004106455-big.jpg

още един
http://images21.snimka.bg/004106486-big.jpg

панталон 7/8http://images21.snimka.bg/004106487-big.jpg

блузаhttp://images21.snimka.bg/004106488-big.jpg

черна блуза
http://images21.snimka.bg/004106489-big.jpg

още една с любимите ми ягоди
http://images21.snimka.bg/004106490-big.jpg

една от най-харесваните ми покупки,голямо попадение-дънково сако,но много ефектно
http://images21.snimka.bg/004106543-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004109582-big.jpg
гърба
http://images21.snimka.bg/004106547-big.jpg

дънки и яке-с махаща се подплата суичър
http://images21.snimka.bg/004106548-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004106550-big.jpg

http://images21.snimka.bg/004106612-big.jpg
подплатата           http://images21.snimka.bg/004106613-big.jpg

блуза и чорапогащник
http://images21.snimka.bg/004106615-big.jpg

жилетка с подплата
http://images21.snimka.bg/004106617-big.jpg

блуза и грейка
http://images21.snimka.bg/004106619-big.jpg







# 115
  • Мнения: 3 622
mimozata много хубави неща  Wink

# 116
  • Мнения: 4 422
мерси   bouquet
това е една част само  Joy

# 117
  • Мнения: 2 099
mimozata страхотни неща си купила. Най-много ми харесаха тези, невероятни са.
http://images21.snimka.bg/004106450-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004109582-big.jpg
А това кожухче ми е любимо и ние имаме подобно, но в бледо розово, майка ми го подари на Вики беше комплект с блузка и панталон и много си го обичам.
http://images21.snimka.bg/004106488-big.jpg
П.П. Като гледам етикетите ти от пончото и остатъците от нашите Grinning явно и нашето е на Гап.

# 118
  • Мнения: 254
Ето и нашите придобивки за есента:
  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33302&view=1&photo=17 - не ми се копират всички снимки
  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33302&photo=15
  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33302&photo=16
Днес баткото има Рожден Ден и имам за снимане още дрешки,но ще го оставим за утре  Heart Eyes.

# 119
  • Мнения: 4 422
Мерси момичета,пимивал за кое кожухче говориш?
Деси много симпатични неща,особено екипа в розово и кафяво.

# 120
  • Мнения: 6 039
mоследната придобивка за каката е този анцуг
http://images21.snimka.bg/004025467.jpg
на фирма MC Baby,момичета аз ли не съм в час ама безумно скъпа е тази марка или просто не е по джоба на редовия българин.Анцуга е 48 лева за5-6 годишно дете още ме боли главата,но имам такива умопомрачителни моментидето купувам без да мисля,за мен ,за мъжо,за децата.Една жилетка за 6 месечната ми щерка е 30 лева,дънки20и няколко,абе.. да не изреждамКажете какви са вашите наблюдения за нея
и аз така мисля,макар че все се изкушавам от нещо..
Дънкова пола за новородено 35,а дънков сукман 39  Rolling Eyes ,блуза супер тънка ,памучна 28 лв,а жилетка 54 и на мен ми се виждат високи..
Обаче в същия м-н продават вече и френски дрехи ORCHESTRA- много ми харесаха,неустоими неща имаше...

бях чела за този магазин  MC Baby и във Варна го мярнах, реших да вляза. Просто бях потресена от цени и грозни модели. Загледах от неудобство едни дънки, които само цикламеният им шев ги издаваше колко са прости, на цена 78 лева  Shocked Shocked Изключително гадни, наистина нямаше едно нещо, което да ми грабне окото.
 ORCHESTRA - това за оркестра е поредното нещо, което ме хвърля в тъча. За да продаваш техни дрехи, трябва да си платиш 100 000 евро ooooh! франчайзинг. Като на Премама, например е наполовина. Самите дрехи никак не са скъпи, напротив. Не знам тук на какви цени се продават.
Понамирисва ми на същата история като с Ойлили, когато накрая им конфискуваха стоката на турската граница и магазинът затвори.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 18:52 от Malenna

# 121
  • Мнения: 4 422
ORCHESTRA не са скъпи и има хубави неща.Платили ли са или не франчайзинг не знам .Дрехите са много по-хубави от Премама ..И не е като в м-на с Ойлили ,защото има доста голям избор.

# 122
  • Мнения: 6 039
е как ще платят фрнчайз и ще ги продават в някаква барака? абсурд? има си изисквания за облика на магазина и той може да носи единствено името ОРКЕСТРА. Безспорно, качеството им е много добро. Имам, т.е. детето ми има такива дрехи, изключително качествени са.

# 123
  • Мнения: 4 422
.....................  ОРКЕСТРА. Безспорно, качеството им е много добро. Имам, т.е. детето ми има такива дрехи, изключително качествени са.
и красиви,повечето неща ми харесват и са точно това ,което търся за дъщеря ми .
Спирам,че оспамихме темата..

# 124
  • Мнения: 6 039
пусни някоя снимка на тези дрехи, да измием срама от спама Laughing

# 125
  • Мнения: 4 422
пусни някоя снимка на тези дрехи, да измием срама от спама Laughing
ето малко

туника
http://images21.snimka.bg/004127255-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127256-big.jpg


рокля и чорапогащник
http://images21.snimka.bg/004127253-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127254-big.jpg

гащиризон с яке и боди-блуза/др. марка ,а не ORCHESTRA /

http://images21.snimka.bg/004127220-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127221-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127223-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127224-big.jpg

комплект
http://images21.snimka.bg/004127272-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004127273-big.jpg



Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 00:22 от mimozata

# 126
# 127
  • София
  • Мнения: 44 028
най-вероятно във Варна Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 3 849
Мимоза,страхотни придобивки!
Честито и със здраве да ги носите на всички!  bouquet

# 129
  • Мнения: 2 099
desi7674 много ми харесаха дрешките.

mimozata объркала съм се, то вашето е май плюшено сако, доколкото виждам. Страшно ми харесаха тези неща http://images21.snimka.bg/004127255-big.jpg, http://images21.snimka.bg/004127253-big.jpg, невероятни са, би ли споделила от къде си ги купила и за колко. Много ми се иска да взема и на Вики такива...

# 130
  • Мнения: 4 422
За да не правя реклама на магазина/който и без това не заслужава  Mr. Green / ще ти отговоря на лични .

# 131
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте  Hug

mimozata може ли и на мен pls  Flutter

# 132
  • Мнения: 6 039
За да не правя реклама на магазина/който и без това не заслужава  Mr. Green / ще ти отговоря на лични .


 Peace Joy

# 133
  • Мнения: 912
Записвам се, че сега сме на вълна есенни обувки и палтенце, плюс играчки на Фишър Прайс.
Като гледам mimozata и mimival са винаги право в десятката - по моя вкус и май сме адашки Blush

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 15:33 от msbilt

# 134
  • Мнения: 97
desi7674 много ми харесаха дрешките.

mimozata объркала съм се, то вашето е май плюшено сако, доколкото виждам. Страшно ми харесаха тези неща http://images21.snimka.bg/004127255-big.jpg, http://images21.snimka.bg/004127253-big.jpg, невероятни са, би ли споделила от къде си ги купила и за колко. Много ми се иска да взема и на Вeроника..

# 135
# 136
  • Мнения: 97
здравейте  Hug

mimozata може ли и на мен pls  Flutter

# 137
  • Мнения: 3 164
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=163804

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 20:30 от Shoni

# 138
  • Мнения: 564
здравейте  Hug

mimozata може ли и на мен pls  Flutter

И  на мен, и на мен!!! pls    bouquet

# 139
  • Мнения: 4 422
Shoni линка отваря начална страница на Снимка-бг и не се виждат твоите неща..
Bobeto -пиши на лични кое точно те интересува и ще обясня!

# 140
# 141
  • Мнения: 3 164
Мисля, че е готово Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:13 от Shoni

# 142
# 143
  • София
  • Мнения: 44 028
натисни в дясно - виж албума и тогава дай линк....

# 144
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето още две нови неща:
панталон
поличка

# 145
  • Мнения: 3 164
тук аз го отварям, не знам защо вие не можете ooooh! newsm78

# 146
  • Мнения: 3 164
Много ми харесаха ботите и обувките Peaceдай повече инфо за тях, плз

# 147
  • София
  • Мнения: 44 028
защото това е линк към редактиране на снимка...ти си си влязла във профила и естествено имаш достъп до този линк за редактиране....докато другите нямат...
натисни в дясно - виж албума и тогава дай линк....

# 148
# 149
  • София
  • Мнения: 44 028
сега е ок Simple Smile

# 150
  • Мнения: 3 164
Peace Hugмерси за помощта.

# 151
  • София
  • Мнения: 3 816
Shoni , ботите са на Примиджи от Стил 99 в Младост, а обувките са за мен, на Тенденз са от магазина им на ул.Екзарх Йосиф. Peace

# 152
  • София
  • Мнения: 572
Ето придобивките и на моята "мома"  Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145465&view=1&photo=17

# 153
  • София
  • Мнения: 3 816
Katy, много хубави неща. Peace

# 154
  • Мнения: 240
Shoni , много са ви хубави дрешките.Даи повече инфо за :http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804    , http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804&photo=2     ,http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804&photo=4   ,http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804&photo=5   ,http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163804&photo=8 .

# 155
  • Мнения: 240
Нещо не се получи.Интересуват ме червения и синия суичър.Както и кремавата блузка с цип,имаме същия панталон.

# 156
  • София
  • Мнения: 3 679
Много ми харесаха обувчиците и маратонките - можеш ли да ми кажеш от къде са и колко струват, че и ние сме на вълна обувки Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 572
Много ми харесаха обувчиците и маратонките - можеш ли да ми кажеш от къде са и колко струват, че и ние сме на вълна обувки Simple Smile

Обувките,якето и маратонките са от Канада.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 679
Много ми харесаха обувчиците и маратонките - можеш ли да ми кажеш от къде са и колко струват, че и ние сме на вълна обувки Simple Smile

Обувките,якето и маратонките са от Канада.
Нямам късмет  Sad

# 159
  • Мнения: 645
Шони панталончето е страхотно, много отдавна търся такъв. Моля те кажи ми от къде и колко Praynig

# 160
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви Grinning и аз много ги харесвам Simple Smile
Шу, от Метро е панталончето, но няма вече и аз дълго време търсих на фирмата блу севън-произведено в Бангладеш ooooh! Laughing-за 18лв
galja   , червеният е от метро около 17лв, а синият е плътен много топъл и е от кварталния пазар за 18лв.А блузката с цип е всъщност жълто ватирано яке от Бокал на Универсиада за 33лв
Ботите на Примиджи са супер, ех как ме е яд , че избързах и купих на моя младеж на Капчица Sad Колко парички са, може и още 1 чифт да му взема Twisted Evil

# 161
  • София
  • Мнения: 3 816
Струват 49 лева.
Сега видях, че ги има и в този сайт, но на по-висока цена. Аз първо бях харесала тези, но имаха само малки номера.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 19:20 от geleva

# 162
  • Мнения: 3 164
ами то си е за яд, аз тези на Капчица ги купих за 45лв Confused

# 163
  • Мнения: 3 356
Шу, от Метро е панталончето, но няма вече и аз дълго време търсих на фирмата блу севън-произведено в Бангладеш ooooh! Laughing-за 18лв
Малко инфо-Блу севен е Метро марка-като Аро-то.В момента панталончетата са намелени на 15 лв.,но наистина няма (има,де,едно за Бобката  Laughing).Ако има интерес,ще ви кажа,като се появят.  Peace

# 164
  • София
  • Мнения: 3 816
Ето и новото ни якенце:
цък
цък
цък

# 165
  • Мнения: 2 099
Днес и ние имаме още няколко придобивки, дано ви харесат.
Жилетка 1- http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/53?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F53 , http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/54?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F54
Жилетка 2- http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/55?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F55 , http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/56?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F56
Шапка и шал - http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/61?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F61
Пуловерчета /отдавна търся подобни, за под блузки и жилетки, не са нищо особенно, но пък и няма голям избор с подобни, хубавото е че са много мекички и приятни/- http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/57?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F57 , http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/58?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F58 , http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/59?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F59

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 14:22 от mimival

# 166
  • Мнения: 2 467
mimival  ще ми спестиш една обиколка  Grinning Давай инфо от къде закупи пуловерите? Също търся мекички такива само че съм мързелива и трудно обикалям из магазините    Blush
Мерси предварително  Hug

# 167
  • Мнения: 2 099
mimival  ще ми спестиш една обиколка  Grinning Давай инфо от къде закупи пуловерите? Също търся мекички такива само че съм мързелива и трудно обикалям из магазините    Blush
Мерси предварително  Hug
Ами те са от едно квартално магазинче в Кичука, намира се близо до парка на ул.Скопие, в посока Събота пазара.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз купих абсолютно същото на Таня  Simple Smile

# 169
  • София
  • Мнения: 3 816
Много е сладко, топличко и мекичко, носи си го с удоволствие. Hug

# 170
Да кажа на тези, които са в Младостите - в Рума на Младост 2 има страшно много и красиви дрешки. Аз преди почти месец обиколих моловете да търся есенно-зимни дрехи на моите моми и останах силно разочарована. От немайкъде купих едно яке, хубаво горе-долу, но съвсем не това, което търсех и два панталона от Овиеса.Или е било още рано, или.... незнам. Но снщи в Рума се изумих от изобилието на детските дрехи /жалко, че и парите ми не изобилстваха така/ То жилетки, то пуловерчета и блузки, якета - кеф ти къси, кеф ти дълги,кокетни и топли кожухчета за по- големи момиченца, елеци, панталони... Явно в Бг. е все още така; есента се купува за есента, зимата за зимата и т.н. Аз тогава с лупа ги търсих.

# 171
  • Мнения: 6 164
Откъде купувате Протест?

# 172
  • София
  • Мнения: 11 692
Откъде купувате Протест?
Имаше специална тема за Протест.В Люлин на Руския Пазар или нещо такова имало магаизнче с техни неща.Иначе аз купувам от Красно Село.Това в случай,че си от София.

# 173
  • Мнения: 6 164
От София съм, но в другия й край. Mr. Green Нещо в Дружба или Младост? Убедена съм, че има тук, ама не знам къде...

# 174
  • София
  • Мнения: 3 688
Откъде купувате Протест?
Имаше специална тема за Протест.В Люлин на Руския Пазар или нещо такова имало магаизнче с техни неща.Иначе аз купувам от Красно Село.Това в случай,че си от София.
Къде на Красно село?

# 175
# 176
  • София
  • Мнения: 7 242
Да кажа на тези, които са в Младостите - в Рума на Младост 2 има страшно много и красиви дрешки.
juliet7, а ботуши /по-големи/ има ли?

# 177
  • София
  • Мнения: 2 181
От София съм, но в другия й край. Mr. Green Нещо в Дружба или Младост? Убедена съм, че има тук, ама не знам къде...
В Стил 99 на етажа с детските обувки има един щанд с детски дрехи,там има Много на Протест

# 178
Да кажа на тези, които са в Младостите - в Рума на Младост 2 има страшно много и красиви дрешки.
juliet7, а ботуши /по-големи/ има ли?
Ботуши точно не съм търсила, но принципно продават на няколко места там. Ние взехме от София прес едни боти на Бенетон, за каката, много удобни и топли, но не блестят с фасона си много.

# 179
  • София
  • Мнения: 408
И аз да се включа в тази тема:
Новите обувки на Тони
http://content.nordstrom.com/ImageGallery/store/product/MediumLa … ge/1/_5482841.jpg

# 180
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Вече ги подносихме, че е студено, но са сравнително нови на около 1 седмица -
http://images21.snimka.bg/004289804.jpg
http://images21.snimka.bg/004289796.jpg
http://images21.snimka.bg/004289792.jpg

# 181
  • Мнения: 2 099
Katy блузките са много сладки. Peace

Аз днес съм много доволна от себе си Grinning, най-накрая успях да взема ботушки на Вики/бели са, но на снимката леко розавеят/, не очаквах да е толкова трудно да намериш хубави детски ботушки в П-в на прилична цена, 24-ти номер. Надявам се за другият чифт да не пада пак такова търсене.
http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/72?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F72
Надявам се да ви харесат.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 15:25 от mimival

# 182
  • Мнения: 97
Katy блузките са много сладки. Peace

Аз днес съм много доволна от себе си Grinning, най-накрая успях да взема ботушки на Вики/бели са, но на снимката леко розавеят/, не очаквах да е толкова трудно да намериш хубави детски ботушки в П-в на прилична цена, 24-ти номер. Надявам се за другият чифт да не пада пак такова търсене.
http://mimival.multiply.com/photos/hi-res/3/72?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F72
Надявам се да ви харесат.

                                                                                                                                                                                                                    Много хубави  ботушки  от къде са и колко струват.

# 183
  • Мнения: 2 099
От Т.Ц. "Сани" -18лв. Много са удобни, меки и изключително топли.

# 184
  • Мнения: 959
здравейте, на всички дрешките са страхотни, със здраве да си ги носят малчуганите ви, и аз по-късно ще се включа по темата със снимков материал, че малката сега спи  Hug

# 185
  • София
  • Мнения: 11 692
Ние днес се сдобихме с ботушки на Минимен!Снимки по-нататък!

# 186
  • Мнения: 959
така, ето и нашите дрешки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184623  Hug

# 187
  • Мнения: 429
ice мнго са сладки всички неща. Особено дънките с кръпките, розовото поларче и червения панталон са страхотни.   Със здраве да ги носите

# 188
# 189
# 190
  • Мнения: 5 282
Благодаря, дано и утре  вали  Mr. Green  Laughing.

# 191
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние днес се сдобихме с ботушки на Минимен!Снимки по-нататък!

Моля те при първа възможност, снимай ги, искам да ги видя. И от къде и за колко ги взе? Аз миналата година купувах на Алекс, бяха 49 лв. - страхотни и изкараха зимата без проблем. Peace

# 192
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Е много е готина. От къде и за колко пари е? Не съм виждала такъв екип, стана ми интересно. Blush

# 193
  • София
  • Мнения: 44 028

а с какви панталонки е че не виждам - пак ли за дъжд в смисъл гумирани ли са?
А иначе ботушките и дъждобрана са от марикуита нали? аз взех с крокодилчето, че жирафа бяха големи Wink много са сладки...





Е много е готина. От къде и за колко пари е? Не съм виждала такъв екип, стана ми интересно. Blush

http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1052_1183&osCsid= … 0c3db4caeaae56295 ето ги не са комплект по отделно са има и чадърчета Wink

# 194
  • Мнения: 959
ice мнго са сладки всички неща. Особено дънките с кръпките, розовото поларче и червения панталон са страхотни.   Със здраве да ги носите
Hug Heart Eyes благодаря ти

# 195
  • Мнения: 5 282
Иренка, благодаря  Hug! Общо са 61 лв. (за дъждобранчето 31 лв. ми се виждат много), на Playshoes са. bubu_to е посочила линка на сайта.
bubu_to, малката е с жълт  чорапогащник  Laughing.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 21:54 от valeria1

# 196
  • София
  • Мнения: 44 028
ee аз си помислих, че сте намерили и гумени панталонки...щеше да е чудесна придобивка, като го знам моя мъник на какво става като види локва....тъкмо се зарадвах, че ще може да ме опътиш Wink
но малката е много готино жирафче така Wink

# 197
  • София
  • Мнения: 11 692
Ние днес се сдобихме с ботушки на Минимен!Снимки по-нататък!

Моля те при първа възможност, снимай ги, искам да ги видя. И от къде и за колко ги взе? Аз миналата година купувах на Алекс, бяха 49 лв. - страхотни и изкараха зимата без проблем. Peace
След малко ще се опитам да ги снимам.Само за сравнение ние миналата година имахме почти същия модел за 52 лева.Тази година за 65 лева,догодина за 78...

# 198
  • Мнения: 5 282
bubu_to, ако намеря такива панталонки - веднага ще споделя  Hug!
В същност могат да се поръчат от този сайт http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=1d2778a718cb2 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C ( в съседната тема).

http://www.erwinmueller.de/eshop/produkte/KB93_125ami.jpg

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:07 от valeria1

# 199
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Цитат
Тази година за 65 лева,догодина за 78...
 

От къде 65лв?????.На Красно село са 89 #Crazy #Crazy

# 200
  • София
  • Мнения: 11 692
Цитат
Тази година за 65 лева,догодина за 78...
 

От къде 65лв?????.На Красно село са 89 #Crazy #Crazy
От Красно село за 65,но става въпрос за 24 номер.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:54 от Ali&Meli

# 201
  • София
  • Мнения: 11 692
Това са нашите ботушки на Минимен:

http://good-times.webshots.com/photo/2234875680092988838JjTayv

# 202
  • around the world
  • Мнения: 651
bubu_to, ако намеря такива панталонки - веднага ще споделя  Hug!
В същност могат да се поръчат от този сайт http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=1d2778a718cb2 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C ( в съседната тема).

http://www.erwinmueller.de/eshop/produkte/KB93_125ami.jpg
такива гумени панталони-гащеризони имат ТСМ. Има подплатен вариант и такъв който е само гумиран. Ние всяка година  си купуваме и от двата варианта и ни вършат страхотна работа,но тази година ги купих още началото на лятото и не си спомням цена при всички положения е била доста по ниска от тези посочени на сайта по-горе.

# 203
  • Мнения: 5 282
такива гумени панталони-гащеризони имат ТСМ. Има подплатен вариант и такъв който е само гумиран. Ние всяка година  си купуваме и от двата варианта и ни вършат страхотна работа,но тази година ги купих още началото на лятото и не си спомням цена при всички положения е била доста по ниска от тези посочени на сайта по-горе.

Супер, благодаря за информация Hug!

# 204
  • around the world
  • Мнения: 651
такива гумени панталони-гащеризони имат ТСМ. Има подплатен вариант и такъв който е само гумиран. Ние всяка година  си купуваме и от двата варианта и ни вършат страхотна работа,но тази година ги купих още началото на лятото и не си спомням цена при всички положения е била доста по ниска от тези посочени на сайта по-горе.

Супер, благодаря за информация Hug!
За нищо Hug

# 205
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Много са хубави, със здраве да си ги носи дъщеричката ти. Но ми се струват скъпи. Tired Алекс в момента носи тип бота, купихме ги от Рено в Скай Сити, Бама, немски за 60 лв. и са супер, но при повече снаг не стават.

# 206
  • София
  • Мнения: 11 692
Благодаря Иренка!Дано и Вие откриете това търсите!
И на мен ми се струват скъпи,но на К&К бяха около 55 лева.А и моята дъщеря  беше само с едни обувки, а аз нямам време да обикалям.Миналата година с 1 чифт ботуши на Минимен изкара цяла зима.Дали и тази ще бъде така?
Казаха ми цени на Перлина и Пакпа от порядъка на 70 лева и нагоре.
На Мелина също около 70 и нагоре.

# 207
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А сайта на Минимен как беше? Пробвах с ком. и нет. ама не стана  Tired Някой може ли да ми го постне? Praynig

# 208
# 209
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ali&Meli , благодаря за линка, още онази вечер ги разгледах, но нещо тази година избора е по- малък, миналата година им бяха повече и по- хубави. Tired

И аз да се похваля, Алекс има ново пуловерче и две блузки, всичко от ЛаРедута.

http://images21.snimka.bg/004331018-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004331021-big.jpg

http://images21.snimka.bg/004331026-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004331034-big.jpg
http://images21.snimka.bg/004331131-big.jpg

 Hug

# 210
  • София
  • Мнения: 11 692
Синът ми се сдоби с няколко блузки,но по-късно ще покажа снимки.
Ето ги:






Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 23:40 от Ali&Meli

# 211
# 212
  • Мнения: 3 457
и аз малко да се разпиша  Mr. Green
1.7/8 дънки за каката
2.яке за малкия
3.ботушки за каката
4.яке за каката
5.сукман
и малко чорапогащници  Simple Smile

# 213
  • София
  • Мнения: 3 816
Мамчета, много хубави неща сте накупили на дечицата, със здраве да си ги носят. Hug
Ето малко неща и от нас:
дънки
жилетка
джинси с подплата
шапка

# 214
  • Мнения: 564
Ето малко наши придобивки

Страхотни са!!! А откъде е  блузката ?

# 215
  • Мнения: 645
И ние от днес сме с нови боти за зимата: http://www.botynok.ru/index.php?productID=633

# 216
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Шу от къде ги взе?
Колко струват ?
Има ли и други модели?  bouquet

# 217
  • Мнения: 645
Шу от къде ги взе?
Колко струват ?
Има ли и други модели?  bouquet
Взех ги от магазина на Витошка. Цветове и модели всякакви размери също. Понеже си бях оставила телефона да ми се обадят като дойдат новите неща, днес ми се обадиха и за сега има размери от почти всички модели. Нашите са с каракул и за това са от най скъпите Tired 98лв. но има от 50 та до 100лв.  Разгледай ето тук http://mpanda.com/index.php?show_aux_page=17 в магазина имаше май почти всичко Peace

# 218
  • Мнения: 4 422
Ето малко наши придобивки

Страхотни са!!! А откъде е  блузката ?


Варна,пуловерчето е Gymboree.

котето-сукмана е много хубав. Peace

# 219
  • Мнения: 2 149
Само да ви докладвам. Открихме и ние едно магазинче, ако не го знаете вече де, на пазар Красна поляна. Продават обивки на КиК, Шукидс, Кенгару, старите колекции на цени от 28 до към 36 лв.
Купихме обивки с връзки, височки, но не ботушки, на нашият син на Шу, за 34 лв!
И едни на Кенгару за 28!
Харесват ми, надявам се ако има заинтересовани да обясня къде е магазинчето и да си купите на по-сносни цени обувки на децата.

# 220
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз се наканих най-после да снимам част от есенно-зимните придобивки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170770&photo=2

# 221
Същите патладжанени панталони купих и аз за двете ми моми от Овиеса  Peace

# 222
  • София
  • Мнения: 3 816
Каква е цената?

# 223
# 224
  • София
  • Мнения: 3 816
  bouquet

# 225
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, нещо новичко нямате ли? Laughing

Аз очаквам една онлайн поръчка за Алекс и като я получа, ще се похваля.

# 226
  • Мнения: 103
Само да ви докладвам. Открихме и ние едно магазинче, ако не го знаете вече де, на пазар Красна поляна. Продават обивки на КиК, Шукидс, Кенгару, старите колекции на цени от 28 до към 36 лв.
Купихме обивки с връзки, височки, но не ботушки, на нашият син на Шу, за 34 лв!
И едни на Кенгару за 28!
Харесват ми, надявам се ако има заинтересовани да обясня къде е магазинчето и да си купите на по-сносни цени обувки на децата.
Би ли обяснила къде се намира магазина   bouquet

# 227
  • София
  • Мнения: 11 692
Днес купих поло и термо панталонче на дъщеря ми!Снимки по-нататък!

# 228
  • Мнения: 4 422
и аз не съм качила още

# 229
  • Мнения: 549
Само да ви докладвам. Открихме и ние едно магазинче, ако не го знаете вече де, на пазар Красна поляна. Продават обивки на КиК, Шукидс, Кенгару, старите колекции на цени от 28 до към 36 лв.
Купихме обивки с връзки, височки, но не ботушки, на нашият син на Шу, за 34 лв!
И едни на Кенгару за 28!
Харесват ми, надявам се ако има заинтересовани да обясня къде е магазинчето и да си купите на по-сносни цени обувки на децата.
Би ли обяснила къде се намира магазина   bouquet

и аз се интересувам

Общи условия

Активация на акаунт