Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 758
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 406
аз правих пица с шунка и кис.краставички 2 тави,и определено бяха по-вкусни отколкото изглеждат

тестото си го измислих като събрах от няколко рецепти,стана хем тънка,хем мекичка пицата,но не и лигава де,страхотно с еполучи,ако искате пробвайте
около 900гр брашно
повече от 1/2 кубче мая претъркана с 1 ч.л.сол
1ч.л.захар
1суп.лъж.олио
1суп.лъж.маргарин
прясно топло мляко на око
тестото стана много еластично и гладко,с остатъка и кифлички направих,нещо като неостаряващото тесто,ама малко видоизменено Peace

# 46
  • Мнения: 1 283
Пиле със зеле и кекс от готовата смес на  "Техра".
Ето това сервирах и ометохме преди малко Mr. Greenhttp://images18.snimka.bg/003107402-big.jpg
За десерт сладолетчета марс и баунти Crazy
А това какво е?Много вкусно изглежда!

# 47
  • Мнения: 1 465
Това е най-мързеливата рецепта на света Joy, иначе съм я пускала тук мнооого отдавна и сега ще я потърся. Wink
Това е:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169218.msg3325653;topicseen#msg3325653

# 48
  • Мнения: 4 370
днес направих единствено един фреш от ябълки и сливи и една шопска салата. бяхме на гости отново.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Вчера печени чушки и доматена манджа  върху тях ... не знам как се казва това произведение.
Днес ще изпека агнешко месо.Интересното е ,че струваше ,колкото и сиренето.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 2 211
Днес - принцеси с кашкавал, кексът на Наталия Симеонова, пилешка супа и пържени кюфтета.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 294
Вчера - пълнени чушки

Днес - пилешка супа и палачинкова торта  Laughing

# 52
  • Мнения: 5 980
Днес: Миш маш, Бобена чорба, сладолед

# 53
  • Мнения: 3 406
кифлички с шунка за закуска,обяд-пълен патлджан за мен,довечера печена наденица,пържени гъбки в масло и картофено пюре,десерт-плодове.

# 54
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Вчера -  таратор , св. шиш. на скара , задушени картофки, грозде

Днес -  шопска салата  , пиле с ориз , диня

# 55
  • Мнения: 311
Закуска-тостери със салам и пушено сирене,обяд и вечеря-пълнени чушки,половината с ориз и зеленчуци,половината-със сирене и яйце.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176
Картофена супа с препечени филийки, тостер с кашкавал и сирене, грозде за десерт - това снощи.

# 57
  • Мнения: 460
пиленце с оризченце,а довечера наденчса на скаричка с картофена салатка! Crazy Crazy

# 58
  • Мнения: 867
днес ще имам гости и ще им направя-
шопска и картофена салата
хек с червен лук и майонеза, царевични кюфтенца/форумски/
десерт-тортата с рула на Лео

# 59
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
И ние днес ще имаме гости и ще спретна следното:

руло Алисия, телешко с майонеза, ориз Хепи с пилешки гърди и зеленчуци, шопска салата и за десерт бисквитена торта Орехов меланж.

Общи условия

Активация на акаунт