Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26

  • 16 533
  • 359
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 491
Някоя мама от Варна да прави поръчка скоро? Искам една чанта да си поръчам.  Praynig


Аз ще поръчвам днес или утре.

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Сутринта пуснах поръчка с единия си акаунт и с чужда карта и поръчката си мина без никакви проблеми, сега се опитвам да пусна поръчка със същата карта, но с втория ми акаунт и не иска да ми я приеме, казва ми: Paiement par carte impossible. Veuillez contacter une h?tesse.
В банката нищо не могат да кажат по въпроса, само казват колко пари са дръпнати за деня от картата, а те са само за първата поръчка, някой има ли идея защо така се получава?

# 347
  • Мнения: 230
iskam da si pora4am nqkolko ne6ta za 15eur i da vzema odeqloto.MOlq nqkoi da mi pomogne,ako ima nqkoi ot ruse aide da mi pi6e plsssssss skype: valentina_petkova1
ina4e q imam ofertata v po6tata
mersi mnogo,4e sama nemoga da se opravq
dokoga vaji ofertata z :hug:a odeqloto

# 348
  • Мнения: 2 558
Valeria опитай по-късно, явно имат пробеми със сайта, и при мен онзи ден така се получаваше

# 349
  • Мнения: 230
ili ako ima nqkoi koito e ot ruse i skoro 6te pravi pora4ka da si pora4am,plsssssss

# 350
  • София
  • Мнения: 971
Аз мога да поръчам за теб, обаче

- одеялцето съм го обещала за една друга мама, а не мога да ползвам чужд код и
- не съм от русе.

Дано намериш някоя добра душа която ще поръчва скоро оттам  Peace

# 351
  • София
  • Мнения: 6 550
можеш да направиш корекция на поъчката си в рамките на 24 часа . примерно като отговор на мейла, с който ти потвърждават поръчката
Благодаря Биби, но аз с френския съм изключително на вие  ooooh!
Някой ако се наеме да ми направи корекцията ще съм му изключително благодарна  Heart Eyes
пробвай се на ингилизки  Mr. Green мен ме разбраха пИрфектно  Peace

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ще пробвам довечера или утре, явно днес не ми е ден за поръчки, колкото и да ми се иска  Whistling

# 353
  • Мнения: 3 413
Момичета, някой има ли впечатления от това http://www.laredoute.fr/vente-manteau-en-cuir.aspx?productid=324 … =1&hasprev=1? Естествена кожа ли е и дали е дебело за зимата?
Ей това ми се вижда супер и от същата материя,от която ми е якенцето,ако не бя се отрупала свръхни дрехи и това щях да взема,но не знам дали ще е толкова дебело,ако е като якето ми се струва,че не е за дълбока зима.забравих вчера да се похваля и за сешоара-подарък,не е лош,особено,ако тръгваш на път,че моя къвто е голяяям Mr. Green

# 354
  • Мнения: 230
Finty 
 
  bouquet
blagodarq ti, no az glavno za odeqlceto iskam.pak i mislq na malkata sam 1 qkence da i vzema to e kam 16eur
dano da si namerq nqkoi
haide nikoi li nqma ot ruse

# 355
  • Мнения: 230
az nemoga li da si dam koda  newsm78

# 356
  • Мнения: 4 202

Не можеш, трябва да се направи поръчка от твоя акаунт.

# 357
  • Мнения: 230
mi dano nqkoi se smili nad men
qda  vi pitam tazi oferta kupuvam si ne6to nad 15eur i dostavkata i odealoto sa mi bezplatni nali?
i tova ne6to moje li d a e namaleno

# 358
  • Мнения: 1 111
Мога ли някъде да видя статуса на поръчката?

# 359
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223196.0

Общи условия

Активация на акаунт