Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 882
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 286
Здравей AIR,добре завърнала се от почивката, Hugчестита ви нова къща да си живеете в нея щастливо и в разбирателство,да отгледате още някое наследниче и да се подновявате често колкото желание имате
Снимките ви са страхотни,чакаме още,колко е хубаво на морето и за малки и за големи,ще чакаме и от кака ти,и всички по-активни тук Peace

# 286
  • Мнения: 286
Момичета заповядайте в новата тема,аз после ще я доуформя и ще гледам да направя списък на пишещите мами в нея в заглавната страницаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328146.msg8515371#msg8515371

# 287
  • Мнения: 1 149
Здравейте мили мами от Чирпан,много ми е приятно да се запозная с вас.
Сега видях темата и реших веднага да пиша.По късно ще прочета цялата тема за да добия представа и за вас.Най-вероятно ще ви познавам визуално.От 12 години не живея в Чирпан,но милея за него и с удоволствие се прибирам в първия удобен случай.
Живея в Стара Загора.Имам двама сина на 11г. и 3г..
Айде после като ви прочета пак ще пиша.
Много се радвам за темата.Благодаря на авторката.
Поздравявам ви всички  bouquet

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 00:58 от viktori

# 288
  • Мнения: 58
Аз не се сещам за такова лице/Деси Панева/ама нищо чудно да се укаже че я познавам... hahaha
Мама на мишле, предаде ли много поздрави на Галя и защо не и кажеш за скромната ни групичка тук да се присъедини и тя? newsm78 Peace
Скоро гледах по Нова телевизия в Имаш поща едни госпожи от Чирпан,аз ги познавам а вие,много хубаво че са решили да станат медийни звезди. Laughing Peace
Аз уча за последният се семестриален изпит и се надявам от юли да вземат близнаците на ясла,че да са ми живи и здрави са големи пакостници. Blush
май взех да се сещам коя е Мама на Мишле

Предадени си. От днес вече ще има интернет и нея ще запалим. Wink

Общи условия

Активация на акаунт