Мами от ЧИРПАН къде сте,хайде във форума влезте!

  • 20 881
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Привет и от мен!!!Родена съм в Чирпан,но в момента живея в Казанлък.Имам една малка сладурана на 3г.,казва се Илина.
Как си iniici,как е Ицко?Инка напоследък е много инатлива,не ме слуша много,много....

# 31
  • софия
  • Мнения: 757
inka2005,  здравей!  bouquet
радвам се да се засечем тук!
Ици  е добре, мерси. Есента тръгна на ясла и досега не сме боледували тежко, като изключим вирусите...с температури. Иначе малкия е още по- палав. Joy..да ни е жив и здрав.
Адашката не те слуша,а ...и ние сме така, какво да се прави. LaughingА племеника ми колко  е порастнал... Heart Eyes
Приятна вечер момичета, а на работещите майки желая успешна седмица! Peace

# 32
  • Мнения: 286
Добър вечер доста късничко,но тези дни ми беше развален нещо компа и сега седнах да проверя някоя нова мама включила ли се е и хоп бинго Crazy
Приятно ми е да се запознаем inka2005,а ти освен че си родена живяла ли си в Чирпан и има ли вероятност да се познаваме или само iniici познаваш?
newsm78
smarfieta9,вашата любов от пръв поглед с мъжът ти е още едно потвърждение че такава любов все още същесвува HugРадвам се за теб че най-после си на път да сбъднеш още едно красиво нещо в живота това да станеш майка,стискам палци бременността ти да минава добре да е лека и безпроблемна и с прекрасен краен резултат smile3525а за това че си избрала пред Варна да живееш в град Чирпан може да е само още едно доказателство че човек може да бъде щастлив навсякъде стига да е с любимият човек PeaceКажи нещо повече за себе си-кой е мъжът ти какво работиш,къде живеете в Чирпан или каквото прецениш? newsm78

# 33
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
jinjer_78,то наистина така съм го написала все едно само съм родена в Чирпан,а не е така......До 7ми клас съм си живяла там,и от тогава съм из България Wink.Не знам дали се познаваме,аз по физиономия те познавам,майките ни бяха колежки Laughing
Иначе,съпругът ми и той е от Чирпан,но е военен,та затова сме тук!!

# 34
  • Мнения: 0
 Здравей jinjer_78!Аз работя към ЕВРО проек за деца в риск тук в града.4 год.бях без работа и сега поработих малко .Казвам така защото след 3 месеца изтича срока на изпълнение на проекта.Кажи нещо за теб?работиш ли ? Ще ми е интересно да споделите как  са минали  вашите раждания ?Как преодоляхте страха...?В момента не мога да се концентрирам върху нищто....Мисля само за предстоящият ден ,ако всичко е наред..

# 35
  • Мнения: 0
здрвей Инка 2005 !Къде живеете сега?
имаш ли деца?

# 36
  • Мнения: 0
моят съпруг е живял там преди да се оженим затова те питам..!а за малката ти принцеса ти разбрах когато пречетох малко по надоло ...
javascript:void(0);javascript:void(0);

# 37
  • Мнения: 286
Добър вечер!
На мен нещо тези дни не ми е наред компа ама и вие не сте много активни  Мама на мишле никаква я няма уж разправяше че и нови мами ще зарибява за темата пък и тя изчезна Naughty
inka2005,много ме заинтригува щом ти ме знаеш и майките ни са били колежки аз също ще те знам,кажи как се казва майка ти а мъжът ти кой е то Чирпан малак град познават се хората може и него да го знаем?Честно да ти кажа аз първо си помислих че си една позната ама пък тя има две момиченца и тя е от Чирпан но се премести с мъжа си да живее при майка си в Казанлък отдавна Ивелина се казва може би я познаваш и тя някъде мой набор да беше,не съм я виждала от сумати години.
smarfieta9,аз не работя не в момента или поне не съм работила след като съм родила близнаците.Завършвам Право тук в Благоевград другата събота ми е последният семестриален изпит и ако се справя септември на държавни,време ми е да завършвам вече че станах на 30 а още не съм се дипломирала и не съм си намерила някаква хубава работа,но живот и здраве дай боже да се реализирам.Честно да ти кажа мен много ме беше страх също от раждането ако ти мислиш за този момент по подобен начин,но да ти кажа всички си идва на мястото то като тръгнат нещата като на филм си вървят едно след друго като на сватба нали знаеш като тупне тъпана и колелото се завърта.Дано бременността ти е безпроблемна всичко ще си дойде на мястото.Моята лично беше ужастна през повечето време/до 4 месец бях като парцал повръщах и ми беше постоянно лошо,след 6 полудях от киселини а кам края коремът ми беше чудовищно огромен бебета ми се родиха по 3 кг и хич не беше лесно но си струваше и чувствата които изпитвах след като се събудих от опойката и вече бях станала майка не мога да ги сравня с нищо на света бих искала пак да се почувставм толкова щастлива някой ден.

# 38
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Не знам jinjer_78,може пък и да не ме знаеш!!Майка ми е Стоянка(казваха и  Таня),беше в лабораторията LaughingАз се казвам Таня,мъжът ми е Димитър,живее зад поликлиниката,точно до къщата на Никола Манев!!Дано ме разконсперираш Peace
А относно Ивелина,познавам я!!И аз скоро не съм я виждала!!
smarfieta9,моето раждане мина съвсем леко,да си призная честно,сякаш не ме е било страх от самото раждане.Аз имах проблеми преди да забременея с Инка и по-скоро страховете ми бяха свързани с това,да не се случи нещо по-време на самата бременност,но слава богу всичко завърши нормално!!!Иначе jinjer_78 добре го е написала,че нещата като тръгнат,всичко само си идва на мястото.Няма страшно!! WinkМоже би бях така спокойна,защото имах пълно доверие на лекаря,който беше до мен по време на самото раждане,по време на самата бременност,а и преди да забременея!!
Аз дадох Инка на ясла веднага след като стана на 2г.,сега вече е на градина.Много бързо свикна,харесва и да ходи,еее болестите са нещо неизбежно,но няма начин!!Тъй като нямаме помощ от баби при нас,се разбираме с таткото кой да излиза в болнични,даже по-често той излиза,че работи държавна работа,а аз съм в банка и е много трудно с отсъствията!!
Доста неща написах,хайде лек и успешен ден!!!! wavey

# 39
  • Мнения: 133
Здравейте мами от Чирпан! Имам една голяма молба към вас, може ли някоя от вас да ми даде контакти на фирма за климатици от града. Рових в интернет (и продължавам Sad), но нищо подобно не намирам. Може и сайтове за обяви, където може би да се намерят такива фирми. Знам, че покрай малките палавници сте много заети, но ще ви бъда много много благодарна ако можете да ми помогнете.

# 40
  • Мнения: 286
Добър вечер аз малко късничко ама няма как децата не ми дават мира едва съм ги приспала към 23ч и то след две дълги приказки които им прочетох Confused
inka2005,разбира се че те познавам майка ти също и кака ти дори е не се познаваме лично но да кажем че съм имала нещо което преди това е било нейно ако ме разбираш hahahaа със сестрата на мъжът ти сме съученички Дидето е много добричка миналата година на 10 годишнината от завършването се видяхме Peaceрадвам се за вас че си живеете добре и сте си създали чудесно семейство Hug
byby съжалявам че не мога да помогна дано някой компетентен се включи,ама в тая жега и аз си мисля за климатик Mr. Green

# 41
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте, мами!
jinjer_78   водихте ли малкия на контролен преглед?
Аз тези дни само попрочитах набъо, че в петък ми беше изпита по кормуване и всеки ден след работа карах. Вече съм " шофер" bowuu
inka2005, отдавна не съм ви виждала снимки. Кака ми беше пратила от 2 год.на малката...тя все така ли на Митко прилича?

# 42
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честита ти книжка iniici!!!Леко и безаварийно шофиране ти пожелавам!! Peace
Инка май все още си прилича на Митко,даже днес една колежка ме видя с нея и установи,че е едно към едно с баща си!!! Simple SmileРазликата е само в очите,нейните са кафеви,като моите,а Митко е с зеленикаво-сини(пъстри)
Все си е същата по-пухкава,аз много се притеснявам понякога,но той и баща и е бил такъв,така че.........май няма да мога да променя нещата!!!
Някой път ще ти пратя снимки по ICQ то,а и ти може да пуснеш някоя на Ицко.
jinjer_78,разпозна ме значи WinkОтносно това с "общото нещо" не знаех.Тя сестра ми сега е щастливо омъжена в Пловдив,имам си двама племенника(момче и момиче)
Инка обожава леля си Диди(на Митко сеста му)Двете като се видят и започва една игра..... JoyДида и угажда за всяко нещо,носи и подаръци,абе въобще много се разбират!!!
byby и аз не мога да ти помогна,то като гледам повечето,които пишат тук не живеят в Чирпан,дано се включи и някой друг!!
Ох,писнаха ми тия мачове,мъжът ми само лежи и гледа,много ми е скучно!! CryТия дни е такава жега,започна да ми се ходи на море вече,а като знам,че ще излизам в отпуск чаааак в края на август,не ми се мисли!!
Хайде лека вечер!!!

# 43
  • софия
  • Мнения: 757
inka2005 , утре от работа ще ти пусна. Инка и Ицко са на една възраст. Колко кг е тя? Ицко мин.седмица беше 15,900.а яде като за световно. В яслата всичко си изяждал, допълнително почти всеки път. Но пък е подвижен ли...не се спира. Но да са ни здрави, аз само това искам, че като си спомня зимата  Tired. По- късно ще се опитам тук да пусна някоя снимка.
чао и лек ден Heart Eyes

# 44
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Ох,iniici Инка е около 22 кг.,дебеланка. CryТя и върви по-едричка-висока е 102 см.Яде си доста добре,много е подвижна,и тя като Ицко не се спира,ама.......на.Почти не и разрешавам да яде калорични неща,лишавам я доста,но няма резултат.Надявам се като пораства нещата да отшумяват!!! Praynig
Аз като гледам племенниците как по цял ден тъпчат вафли и шоколади и лошо ми става,а са слабичкииии.
Сега съм намислила да я записвам на народни танци,че много я влече това,дано да и помогнат малко Praynig

Общи условия

Активация на акаунт