Режим на Пиер Дюкан - 26 част

  • 25 171
  • 632
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 613
Рема- браво  bouquet
Никога не съм била в Разград, сигурно е хубав град Hug

# 31
  • Мнения: 980
Бравооо , Кри !!!  newsm51 Ама много гнусна тая извара пфуууу.... Sick По добре обезмаслено сирене на Маджаров ! smile3521
Ралче, и аз днес си размразих телешка каймица и ще си опеча кюфтаци !! От сега им се точа ( мислено ) smile3508

# 32
  • София
  • Мнения: 3 090
Дивна, здравей! Вещи снощи само е копирала, щото странно за нея, но й се спеше. Днес ще те добави. Как върви при теб?
Ралче, мерси, само че туй кило е от 4 дни. Но нали важното е да вървим надолу - бавно, славно но за сметка на това ЗАВИНАГИ.
Рема  Hug честито и браво!  bouquet
007, видя ли, че твоята провинция не е чак толкова задънена  Joy можете и вие да си спретнете срещичка  Laughing
Блеки, да ти кажа честно преди Дюкан не бях и опитвала извара, а като почнах ми беше отвратителна  Sick ама свикнах. Или в киселото мляко, или с  бъркани яйца с повечко подправки. МъжО снощи направи нещо като сладкиш - 4 яйца, 500 гр. извара и подсладител и си го изпече. На мен не ми допада - малко като сладки бъркани яйца, ама ще се опитам да пооправя рецептата и да пробвам пак.

# 33
  • Мнения: 504
BlackSnake  и на мен не ми харесва изварата  Sick много ми е блудкава  Close

# 34
  • Мнения: 2 331
Били, честито намаление!  smile3501 newsm51Сложи децата на аватара и ще имаш място в подписа.

Благодаря,Кри!Знаех си,че, като споделя,ще ми помогнете!Ей затова ми е хубаво тук-при вас!

СПЕЦИАЛНО ЗА КРИ                                       ЗА ВСИЧКИ ВАС

                                     

не съм ви чела още,че много се замотах.ще чета сега!
режимна съм.липсват не повече от 200г. като гледам кантара,ама не съм сигурна и ще чакам да закове твърдо на 60кг. и тогава ще се  bowuu

# 35
  • София
  • Мнения: 2 613
Кри- Hug Аз се обърках Embarassed Помислих, че това тие  резлултат от днес, не съм се събудила още явно Embarassed Но си напълно права- няма по-важно от това, стратегията да е дългосрочен план- а ти като спазваш режима например 6 месеца, след това той ти се превръща и в постоянен начин на хранене- просто ти се превъзпитават всички хранителни навици- аз съдя по себе си- и да не съм на режима например след 1 година, пак няма да ям мазно и пържено, сладко, газирано, и всичко останало, което и и сега не консумирам Peace
Много изписах Embarassed
Съжалявам Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета!   bouquet

Аз нямам намаление, но и не очаквам, днес ми е 5ти П и обикновено свалям в началото на ПЗ, така че утре може и да има малко намаление. Днес ще си правя бутчета на сол. Няма как да сложа цяло пиле, че печката ми е малка. Нали не се слага нищо друго освен дебел слой сол и после пилето?

Успешен ден на всички!
 Hug

П.П. Трябва да си направим среща и в София. Аз тази седмица не мога, а другата не съм в Бг, но от 24.09. ще съм на линия за срещи.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 270
Добро утро  Hug
КриКри поздравления за килограмчето
Деси_вал и ти добре си се справила-представям си какви изкушения е имало...тази сутрин, а и като чета май си и тренираш активно... Simple Smile супер!!! мен ме мързонти- фитнеса ми за днес е от Хемус до НДК пеша Simple Smile) и стига толкова да не се стопя  Wink
А кой спомена, че е изпил 2 чаши мляко тази сутрин  newsm78 нали е само добавка към кафето

# 38
Добро утро и от мен в новата темичка Hugаз малко задържам ама съм пред МЦ та е нормално.Надявам се след това да има рязки смаления Crazyискам вече 3та фазаааа smile3506

# 39
  • Мнения: 853
Kri най-искренни поздравления за -1кг ,то почти не ти останало до крайната цел  bouquet
Били,честито минусче и на теб  bouquet
Я кой се е наспинкал MissD Hug

# 40
  • Мнения: 270
хехе добричка, и аз искам 3-та фаза Simple Smile) ама още 3 килограма надолу ( то сигурно 1 месец ще има да ги свалям ) и тогава...
михаела, за срещата в София съм много навита Simple Smile) ейй не съм ви разказвала - снощи ходихме с моята приятелка на фризьор и като заваля ... решихме да отидем в Тоскана- ама лудница- там кухнята е невероятна, а аз цял ден съм била на протеини...как да наруша всичко точно на края...и устоях на пастата и пиците  bowuu
Деси_вал  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 2 245
решихме да отидем в Тоскана- ама лудница- там кухнята е невероятна, а аз цял ден съм била на протеини...как да наруша всичко точно на края...и устоях на пастата и пиците  bowuu
Деси_вал  Hug

Браво Мисс Д!   Hug Не ме питай как ще устоявам - отивам в Рим за 6 дни... казала съм си, че ще пробвам само по-веднъж - пица, паста и сладолед... дано да е така  newsm78

# 42
Мисс д и аз съм с 3 килца ужасно е просто много ми е трудно да ги махна ooooh!и аз сигурно още месец ще си ги влача......че аз за месец преди свалих 10 newsm78

# 43
  • Мнения: 270
добричка, как ги свали тези 10 кг?
Аз този път съм решила да направя Дюкан 1 месец без никакви прегрешения...и искам наистина да видя резултата
Михаела, аз учих в Италия един семестър и ...да ти кажа кухнята им е невероятна и според мен...(дано не ме линчувате) ама...си струва да се опита от всичко...а като се върнеш започваш стриктно...
П.С ее, аз се върнах с 4 кг отгоре  Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 2 245
Михаела, аз учих в Италия един семестър и ...да ти кажа кухнята им е невероятна и според мен...(дано не ме линчувате) ама...си струва да се опита от всичко...а като се върнеш започваш стриктно...
П.С ее, аз се върнах с 4 кг отгоре  Embarassed

Дано да не са 4 кг, но поне 1-2 кг ще има...аз отивам за малко  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт