Момченцата и гърнето

  • 2 606
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 616
Аз да попитам дали някой има впечатление от гърнетата на Чико, вчера тях  ми хвалеха, че били за момчета и с тях се избяхвал момента на опишкването  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 44 095
ами нашето гърне има предпазителче за момченца, така че пишито да не отива нагоре, а да е насочено в дупката на гърнето....др може просто да придържаш да сочи надолу пишката....

# 17
  • Мнения: 353
Нашето гърне е това с глава на куче, заек или на каквото и да е, и с дръжки Много ми е удобно, тоест на детето де. На Бертони е!

# 18
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Следя темата, защото смятам и аз да слагам бебо на гърне ....  Peace

# 19
  • Мнения: 4 406
да, на Чико са по- високи отпред гърнетата, подходящи за момченца. моят личен опит с гърнето започна неуспешно, поради което преминахме на вариант пишкане прав, след като вече можеше да стои стабилно на крачетата си.

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и ние се опикаваме по някога. При майка ми гърнето е по високо отпред и е по широко и там нямат проблеми. Сега ще сменям гърнето вкъщи. Нашето е точно на Чико. Вярно високо е, но е тясно и пак му излиза пишката отгоре. Иначе когато се къпем, пишка прав във ваната и много си се кефи... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 211
И аз помагах в началото, но постепенно се научи сам. Вече пишка прав, но когато ходи по голяма нужда, си бута пишлето с пръстче навътре в гърнето, че даже се и заиграва след това  Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 168
И моят син е с гърнето на Чико и съм много доволна. Досега не ми се е опикавал. Сложих го на 8м. и той много се радваше. Сега е на 1г2м. и вече си го носи сам като има нужда.

# 23
  • Мнения: 2 005
Олеееее, че вие не сте ли много малки за гърненце, но все пак ти си решаваш, пък ако успеете- Браво  Hug Hug Hug Ние почнахме от 2г.  да го правим в гърненце, по-рано така и не успяхме Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 649
Ние пък изчакахме до 2,6г и малкия абсолютно осъзнато се научи за 2-3 дни да си казва кога му се пишка и т.н.. Пишка прав на тоалетната чиния, а ака в гърнето. Не се опикава.
Дани е на 1 и почти 4 месеца, непрекъснато всички околни ми 'мрънкат' защо още не съм го научила....
Моите пък са на 1г и 6мес, през началото на лятото се опитах да ги уча на гърне, но... не се получи. Около две седмици пишкаха и акаха в тях, но после, изведнъж отказаха да вършат нещата в гърнето, само седяха за удоволствие. Отказах се. Една лелка от детската градина ми каза, че като почнат да разбират, ще се научат, а и като ги пусна на ясла (от понеделник newsm44), ще се повлияят от другите дечица и ще се научат.

# 25
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моите пък са на 1г и 6мес, през началото на лятото се опитах да ги уча на гърне, но... не се получи. Около две седмици пишкаха и акаха в тях, но после, изведнъж отказаха да вършат нещата в гърнето, само седяха за удоволствие. Отказах се.

И ние имахме такъв период. Първо много се накефи на гърнето и всичко вършеше там. След това започна само да пишка. Постепенно и това не правеше и даже започна да не иска да сяда и да пищи само като ме види с гърнето в ръка. Веднага спрях да го слагам. Изчаках 2 месеца и пак пробвах. Сега отново си върши работата там... е не всеки път, но...

# 26
  • Мнения: 645
Беше на 1г. и 11м. когато го научих да ползва гърнето. Харесваше му. После, обаче, се разболя, вдигна висока температура и аз върнах памперса за една седмица. Ако знаете само след това какво объркване настана! CryТу казва, ту не - така два месеца! Е, вече нещата се оправиха. Ама не съм го научила да пишка прав, а нали така трябва?! Иначе седнал сам си натиска пишето надолу.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 217
Олеееее, че вие не сте ли много малки за гърненце, но все пак ти си решаваш, пък ако успеете- Браво  Hug Hug Hug Ние почнахме от 2г.  да го правим в гърненце, по-рано така и не успяхме Joy Joy Joy

И аз тъй мисля, и ние така бяхме..... Пишкаме прави и всичко разбираме....

# 28
  • Мнения: 7 640
учудвате ме с тези мъжки и женски гърнета Crazy, и дъщеря ми, и синът ми сядат на абсолютно еднакви

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Моят син е на 2 години и 4 месеца и още го прави това.Когато бърза много,забравя,че трябва да бутне пишата надолу и около гърнето става локвичка.Винаги,когато съм около него,му свалям пишата надолу,за да няма такива инциденти.
И ние започнахме след 2-та годинка да се учим на гърне.Сега пиша основно прав,като се мъчи да улучи гърнето Mr. Green
Не ви ли е още доста раничко за гърне newsm78

Общи условия

Активация на акаунт