Пак няма какво да облека ...

  • 5 278
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ох,май много хора са така. Не мога да се понасям и аз като застана в чудене пред гардероба. Почвам от вечерта да мисля и понякога даже сънувам дрехи ooooh!. Ама най-лошото е като тръгна по магазините ( то всеки ден голямо обикаляне пада) направо като зомби съм. Само и само да си купя нещо и после не ми харесва. Вече знам и местата на блузите в магазините и ужасно се дразня, че седи все една и съща стока и...... абе отчайващо положение Confused

# 16
  • Мнения: 1 668

 КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing абсолютен факт...
 Crazy

Абсолютно и аэ съм същата   Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз така. Даже сега съм започнала да разчиствам летните и този път си обещах, че тези, които не съм сложила нито веднъж това лято, директно ги мятам в кофата. Засега съм напълнила едно чувалче. ... hahaha Та ще ми остане малко място за нови попълнения  Joy

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Излекувах се от тази болест  Peace

# 19
  • Мнения: 1 541
То няма май жена, която да не е така  Grinning Като по калъп сме всичките в това отношение (а и в много други, май)  Wink
Гардеробът ми е претъпкан, аз съм вечно "гола" от към дрехи, непрекъснато прочиствам тези, които не нося и раздавам (много от които дори не съм облякла, освен в пробната) и пак отивам да "зареждам"  по магазините и пак няма нищо и пак купувам колкото да не е без хич и тн. и тн. Вечен кръговрат на нещастието  Twisted Evil

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
Нямам такъв проблем.
Дрехите ми се побират на три реда и 5 закачалки в гардероба.
За 2 минути сутрин измислям какво да си облека!
За сведение - имам 3 чифта обувки.
Не обичам да си купувам дрехи(в смисъл да се мотая по магазините).
Като си купя някоя дреха я нося по много време!

# 21
  • Мнения: 4 496
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Те производителите на дрехи и обувки  гладни ще си умрат Joy ако няма суетни жени(някои мъже също не ни отстъпват)! А и като ходим на пазар за нещо новичко ни става едно такова хубавко  Grinning ставаме едни такива добри и щастливи...Шопинг терапията определено се отразява страхотно на повечето ни.Хем сме щастливи , хем имаме нови дрешки, само дето портфейлите ни олекват. EmbarassedНо красотата и щастието искат жертви! hahaha Hug

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78

Това е диагноза и при мен заболяването е силно изразено, ама `апчета за лечението все още не са измислили. Повечето ми дрехи са точно в този стил.

# 24
  • Мнения: 738
На мен пък ми е много чудно, като захладнее и като почна да се чудя кво да обличам,  какво, по дяволите, съм носила миналата зима newsm78

# 25
  • Мнения: 1 250
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78
Проблемът ти е, че когато купуваш, не мислиш дали имаш подходящи дрехи, с които да го съчетаеш. Случвало се е много да харесам нещо, но ако нямам с какво да го съчетая, или в момента нямам възможност да му купя нещо, което да му отива, се отказвам от покупката. Какво като имаш пълен гардероб с дрехи, а едно с едно не си ходят?

# 26
  • Мнения: 4 496
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78
Проблемът ти е, че когато купуваш, не мислиш дали имаш подходящи дрехи, с които да го съчетаеш. Случвало се е много да харесам нещо, но ако нямам с какво да го съчетая, или в момента нямам възможност да му купя нещо, което да му отива, се отказвам от покупката. Какво като имаш пълен гардероб с дрехи, а едно с едно не си ходят?
Имам предвид например:Кафявото ми сако не си отива със синята блузка,а със жълтата,но нямам подходящи обувки за нея.А не искам жълти обувки.Имам кафяви,но те не си ходят с дънките,защото са с ниска подметка.С тях си ходят други дънки,които пък си отиват със друга блузка...Май ще си купя друго сако... smile3521

# 27
  • Мнения: 6 155
Имам предвид например:Кафявото ми сако не си отива със синята блузка,а със жълтата,но нямам подходящи обувки за нея.А не искам жълти обувки.Имам кафяви,но те не си ходят с дънките,защото са с ниска подметка.С тях си ходят други дънки,които пък си отиват със друга блузка...Май ще си купя друго сако... smile3521

 Joy Joy Joy
Същата работа съм ooooh!

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
"Пак няма какво да сложа, трябва да си купя нещо ..."
Защо мъжът ми има дрехи, които събира на два пъти по-малко място, винаги намира какво да сложи, а на мен ми отнема повече време да се взирам в гардероба и в същия момент мислено да се разхождам по магазините?!?!
А, как е при вас?
Така, точно така е и при мен  Blush

# 29
  • Мнения: 2 716
В отбора съм.
Баща ми казваше: "аз имам 3 ката дрехи - за работа, за в къщи и за пред хора. А майка ти има 3 гардероба и все няма какво да облече"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт