Пак няма какво да облека ...

  • 5 282
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 383
Нали знаете какви са двете неща, дето жената все няма - нява какво да облече и няма място в гардероба  Laughing.
Аз не правя изключение от общоустановената тенденция до момента. Само дето има цветови периоди - масленозелен, син, сив, кафяв, розов. И съм забелязала, че ако една година съм в кафяв период например, и си търся усилено такива дрехи, на другата година или сезон този цвят става актуален в модата и аз естествено го зарязвам и дрехите си отлежават в гардеробите.

# 46
  • Мнения: 447
Присъединявам се  Embarassed

# 47
  • Мнения: 952

 КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing абсолютен факт...
 Crazy

Мале, мале колко е вярно това Laughing и естествено в пълна сила важи и за мен Rolling Eyes Аз никога нямам какво да облека, особено за поводи седя си пред гардероба в невидение и цъкам с език какво ще облека Mr. Green ето днес си купих затворени чехли и сега се чудя дали не трябваше да си купя бели такива а не черни newsm78... абе луда работа .Май има нещо вярно че ние жените не сме като хората Mr. Green

# 48
  • Мнения: 647
Ха добро утро !
Не си спомням сутрин в когато да не съм си го помислила ! newsm78

# 49
  • Мнения: 2 309
Аз пък не съм така. Дрехите ми са на един рафт и 3 закачалки, докато на мъж ми са на 3 рафта и 2 гардероба със закачалки. Ако някой е вманиачен на тема пазаруване това е той. Даже почна вече и на мен да ми купува дрехи, че той е претъпкан. Онзи ден се прибра от командировка в Лондон с два куфара, а тръгна с един  Laughing преливаме от дрехи, а като дойде уикенда любимата му реплика е - Днес къде ще ходим да пазаруваме  Laughing На мен ми е приятно да пазарувам, но избирам бързо, почти не пробвам и с 3- 4 магазина изчерпвам желанието си, не бих могла цял ден да се мотая, да разглеждам, да питам, да пробвам, уморява ме и ми е досадно.

# 50
  • Мнения: 3 622
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha
Подкрепям напълно  Mr. Green .

И при нас е така  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 6 015
КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО...   абсолютен факт...
 
Звучи ми много много познато...  Laughing

# 52
  • Мнения: 4 496
Красим, точно това е и моето положение - имам дрехи достатъчно като бройка, обаче една с една не отиват. А винаги, когато си пазарувам, уж гледам да преценявам с какво друго ще я вържа. Бреййй, ама как може толкова да си приличаме.  Hug
Ами все жени сме!!! #SillyПък може и от зодията да е!И като гледам-не сме единствени!!!  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 407
При мен това е всеки ден Grinning

# 54
# 55
  • Мнения: 146
и КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing



Аз съм чувала ' когато една жена каже , че няма какво да облече , значи има прекалено много дрехи " Simple Smile

# 56
  • Мнения: 406
 Crazy   Наистина ние жените сме загадка   Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 364
Абе, и аз съм същата - обожавам магазините, ама имам и друг проблем - много съм слаба и като тръгна да пазарувам все си харесвам дрехи дето не ми стават  Cry и в крайна сметка си купувам туй, което долу горе ми става. И чесно казано наистина нямам много дрехи. Миналата седмица тръгнах да си купувам дънки и от магазините на половината Бургас ми станаха точно един чифт. За блузите да не говоря  newsm61 Нямам голям избор  Cry И като се има на предвид че това което ми става, едно с едно не си пасва като цвят и модел -  smile3511

# 58
  • Мнения: 738
Абе, и аз съм същата - обожавам магазините, ама имам и друг проблем - много съм слаба и като тръгна да пазарувам все си харесвам дрехи дето не ми стават  Cry и в крайна сметка си купувам туй, което долу горе ми става. И чесно казано наистина нямам много дрехи. Миналата седмица тръгнах да си купувам дънки и от магазините на половината Бургас ми станаха точно един чифт. За блузите да не говоря  newsm61 Нямам голям избор  Cry И като се има на предвид че това което ми става, едно с едно не си пасва като цвят и модел -  smile3511

И аз днес се сблъсках със същия проблем #Cussing out Бургас сме трагедия откъм магазини smile3516

# 59
Честно казано и аз всяка сутрин "нямам какво да облека". В интерес на истината гардероба ми е пълен с всякакви дрехи (за разлика от моя съпруг), но много от тях или не ми стават, или не се харесвам в тях  Sad Но що се касае до бельото ми ..... там вече ситуацията е трагична. Мога да кажа, че в цяла Стара Загора не мога да си намеря сутиен (единствен модел открих на Триумф). И сега пера, простирам, обличам другия, след него пера, простирам , обличам първия ....  Embarassed Има всякакви китайски боклуци, но нищо, което да ми стане  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт