Пак няма какво да облека ...

  • 5 274
  • 90
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Колко пъти сте заставали пред гардероба и сте гледали безпомощно какво има вътре
Честно да си кажа - дрехи имам, е да, ама като дойде време за обличане и първата мисъл, която ми минава е "Пак няма какво да сложа, трябва да си купя нещо ..."
Защо мъжът ми има дрехи, които събира на два пъти по-малко място, винаги намира какво да сложи, а на мен ми отнема повече време да се взирам в гардероба и в същия момент мислено да се разхождам по магазините?!?!
А, как е при вас?

# 1
  • Мнения: 5 362
Това все едно аз съм го писала Laughing
И аз съм така CrazyА мъжо каза,че било от големия избор,който съм имала,за това съм се чудела толкова.И постоянно имам нужда от нещо ново Flutter

# 2
  • Мнения: 393
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha

# 3
  • Мнения: 2 220
И аз съм в отбора.  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 712
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha
Peace И аз съм така

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и аз ще се присъединя към нямащите какво да облекат...
наскоро ми казаха че: КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing абсолютен факт...
...на мен лично дрехите ми омръзват толкова бързо, че не е истина...след няколко месеца имам чувството, че отчаяно се нуждая от нови дрехи...лудница Crazy

# 6
  • Мнения: 1 180
Ох...настъпихте ме по мазола.... Гардероба ми е претъпкан с глупости, които почти не обличам - сигурно нося 30 % от дрехите си. Все нямам какво да облека, едно с друго не се връзват и .... така! В момента нямам нито дрехи, нито обувки. Иде ми да се гръмна, като застана пред отворения гардероб - ровя, ровя и накрая се вмъквам в едни дънки!

# 7
# 8
  • Мнения: 1 313
И при мен е същото положение. Преди излизане избора на дрехи ми отнема най-много време.

# 9
  • Мнения: 1 432
Вси4ки жени са така май  Laughing.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Имам какво да облека, но като си втълпя, че дадена дреха не ми харесва вече, вероятността да я сложа пак клони към нула. Grinning

# 11
  • Мнения: 104
И аз съм същата Whistling

# 12
  • Мнения: 436
Вярно си е, аз пък като се харесам в нещо, нося до скъсване и останалите новички неща си стоят в гардероба... после се оказва, че вече им е минала модата и пак нови трябва да се купуват...  Mr. Green Кръговрат, какво да се прави Whistling

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имам какво да облека, но като си втълпя, че дадена дреха не ми харесва вече, вероятността да я сложа пак клони към нула. Grinning
И аз съм така doh

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176
Имам какво да облека, но като си втълпя, че дадена дреха не ми харесва вече, вероятността да я сложа пак клони към нула. Grinning
И аз съм така doh
Grinning не знам поради каква причина и ги складирам де ... най-добрия вариант е да се подаряват, захвърлят със замах или каквото там Crazy

# 15
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ох,май много хора са така. Не мога да се понасям и аз като застана в чудене пред гардероба. Почвам от вечерта да мисля и понякога даже сънувам дрехи ooooh!. Ама най-лошото е като тръгна по магазините ( то всеки ден голямо обикаляне пада) направо като зомби съм. Само и само да си купя нещо и после не ми харесва. Вече знам и местата на блузите в магазините и ужасно се дразня, че седи все една и съща стока и...... абе отчайващо положение Confused

# 16
  • Мнения: 1 668

 КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing абсолютен факт...
 Crazy

Абсолютно и аэ съм същата   Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз така. Даже сега съм започнала да разчиствам летните и този път си обещах, че тези, които не съм сложила нито веднъж това лято, директно ги мятам в кофата. Засега съм напълнила едно чувалче. ... hahaha Та ще ми остане малко място за нови попълнения  Joy

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 368
Излекувах се от тази болест  Peace

# 19
  • Мнения: 1 541
То няма май жена, която да не е така  Grinning Като по калъп сме всичките в това отношение (а и в много други, май)  Wink
Гардеробът ми е претъпкан, аз съм вечно "гола" от към дрехи, непрекъснато прочиствам тези, които не нося и раздавам (много от които дори не съм облякла, освен в пробната) и пак отивам да "зареждам"  по магазините и пак няма нищо и пак купувам колкото да не е без хич и тн. и тн. Вечен кръговрат на нещастието  Twisted Evil

# 20
  • DE
  • Мнения: 967
Нямам такъв проблем.
Дрехите ми се побират на три реда и 5 закачалки в гардероба.
За 2 минути сутрин измислям какво да си облека!
За сведение - имам 3 чифта обувки.
Не обичам да си купувам дрехи(в смисъл да се мотая по магазините).
Като си купя някоя дреха я нося по много време!

# 21
  • Мнения: 4 496
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Те производителите на дрехи и обувки  гладни ще си умрат Joy ако няма суетни жени(някои мъже също не ни отстъпват)! А и като ходим на пазар за нещо новичко ни става едно такова хубавко  Grinning ставаме едни такива добри и щастливи...Шопинг терапията определено се отразява страхотно на повечето ни.Хем сме щастливи , хем имаме нови дрешки, само дето портфейлите ни олекват. EmbarassedНо красотата и щастието искат жертви! hahaha Hug

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78

Това е диагноза и при мен заболяването е силно изразено, ама `апчета за лечението все още не са измислили. Повечето ми дрехи са точно в този стил.

# 24
  • Мнения: 738
На мен пък ми е много чудно, като захладнее и като почна да се чудя кво да обличам,  какво, по дяволите, съм носила миналата зима newsm78

# 25
  • Мнения: 1 250
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78
Проблемът ти е, че когато купуваш, не мислиш дали имаш подходящи дрехи, с които да го съчетаеш. Случвало се е много да харесам нещо, но ако нямам с какво да го съчетая, или в момента нямам възможност да му купя нещо, което да му отива, се отказвам от покупката. Какво като имаш пълен гардероб с дрехи, а едно с едно не си ходят?

# 26
  • Мнения: 4 496
Купувам,купувам,все неща,които ми харесват.Уж всичките ми дрехи са в спортно-елегантен стил,а накрая се оказва,че това не си подхожда с онова,второто не си ходи с третото,четвъртото не стои добре с петото,а за първото и петото -и дума да не става... smile3511И накрая-пак любимата блуза с дънките...Проблемът ми е в това,че поотделно дрехите ми са страхотни,а като се облека-комбинацията все нещо не се получава... newsm78
Проблемът ти е, че когато купуваш, не мислиш дали имаш подходящи дрехи, с които да го съчетаеш. Случвало се е много да харесам нещо, но ако нямам с какво да го съчетая, или в момента нямам възможност да му купя нещо, което да му отива, се отказвам от покупката. Какво като имаш пълен гардероб с дрехи, а едно с едно не си ходят?
Имам предвид например:Кафявото ми сако не си отива със синята блузка,а със жълтата,но нямам подходящи обувки за нея.А не искам жълти обувки.Имам кафяви,но те не си ходят с дънките,защото са с ниска подметка.С тях си ходят други дънки,които пък си отиват със друга блузка...Май ще си купя друго сако... smile3521

# 27
  • Мнения: 6 155
Имам предвид например:Кафявото ми сако не си отива със синята блузка,а със жълтата,но нямам подходящи обувки за нея.А не искам жълти обувки.Имам кафяви,но те не си ходят с дънките,защото са с ниска подметка.С тях си ходят други дънки,които пък си отиват със друга блузка...Май ще си купя друго сако... smile3521

 Joy Joy Joy
Същата работа съм ooooh!

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
"Пак няма какво да сложа, трябва да си купя нещо ..."
Защо мъжът ми има дрехи, които събира на два пъти по-малко място, винаги намира какво да сложи, а на мен ми отнема повече време да се взирам в гардероба и в същия момент мислено да се разхождам по магазините?!?!
А, как е при вас?
Така, точно така е и при мен  Blush

# 29
  • Мнения: 2 716
В отбора съм.
Баща ми казваше: "аз имам 3 ката дрехи - за работа, за в къщи и за пред хора. А майка ти има 3 гардероба и все няма какво да облече"  Joy

# 30
  • Мнения: 3 312
И аз съм тук    #Crazy

# 31
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Май всички сме еднакви  Joy, обаче моята половинка е доста по-суетен от мен. Той има поне 10 чифта обувки, докато аз имам едва 2-3 чифта ( не мога да си харесам, а ако си харесам то няма да са ми удобни #Cussing out).

# 32
  • Мнения: 375
Май всички сме еднакви  Joy, обаче моята половинка е доста по-суетен от мен. Той има поне 10 чифта обувки, докато аз имам едва 2-3 чифта ( не мога да си харесам, а ако си харесам то няма да са ми удобни #Cussing out).
Joy Аз съм същата, като тръгна да си търся минава им сезона докато си намеря.
А с дрехите съм патологичен случай - гардероба ми е пълен, но сутрин като застана пред него 10 минути стоя, гледам умно и не мога да измисля какво да сложа. На всичкото отгоре никак не ми е любимо занимание да ходя по магазините. Абе, оправия няма   Joy

# 33
  • Мнения: 2 220
Излекувах се от тази болест  Peace

Сподели рецептата, моля те.  Praynig Laughing

# 34
  • Мнения: 401
мн познато-а при мен има каквоп да облека ,но все даречеме жадя нещо което не съм слагала скоро и искам него и почвам да се чудя кое да слойа защото искам да си нося всичко а не става Sad а сега като е студено-само дънки и блузки пук ми и писва Sad

# 35
  • Мнения: 2 936
На мен пък ми е много чудно, като захладнее и като почна да се чудя кво да обличам,  какво, по дяволите, съм носила миналата зима newsm78

всяка смяна на сезоните ,аз си задавам същият въпрос  Joy Joy Joy

# 36
  • софия
  • Мнения: 163
Красим, точно това е и моето положение - имам дрехи достатъчно като бройка, обаче една с една не отиват. А винаги, когато си пазарувам, уж гледам да преценявам с какво друго ще я вържа. Бреййй, ама как може толкова да си приличаме.  Hug

# 37
  • London, baby
  • Мнения: 800
Когато всички дрехи са ми омръзнали и нямам нови си казвам "Пак няма какво да облека". Сега съм в такъв период, и е време за шопинг терапия. А може ли приятеля ми да има 1/3 от дрехите ми, и носи едни и същи до скъсване и тогава си купува нови. Докато аз, трупам, трупам и все място нямам и все нищо нямам. Женска болест...  ooooh! Crazy

# 38
  • Мнения: 1 100
Аз съм от изключенията - нямам такъв проблем. Което не нося подарявам или изхвърлям, не пазя нищо излишно. Като изключим последните месеци  Wink, нямам промени във фигурата и затова изборът от дрехи в гардероба ми е голям - въпреки това заемат много по-малко място от тези на мъжа ми, защото са значително по-мънички  Laughing

# 39
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 368
Излекувах се от тази болест  Peace

Сподели рецептата, моля те.  Praynig Laughing

Първо - заета съм да обикалям по магазините просто за тръпката.
Второ - финансите не стигата за разточитекство, тъй, че пазарувам неща, които са ми нужни.
Трето - замислям се, когато пазарувам, дали това, което харесвам в момента ще подхожда на други мои дрехи.
ЧЕтвърто - наблягам на класически модели, които се носят повече време. Не робувам на модерните за сезона цветове.

# 40
  • Мнения: 1 934
Това все едно аз съм го писала Laughing
И аз съм така CrazyА мъжо каза,че било от големия избор,който съм имала,за това съм се чудела толкова.И постоянно имам нужда от нещо ново Flutter

Peace Peace

# 41
  • Мнения: 1 100
Първо - заета съм да обикалям по магазините просто за тръпката.
Второ - финансите не стигата за разточитекство, тъй, че пазарувам неща, които са ми нужни.
Трето - замислям се, когато пазарувам, дали това, което харесвам в момента ще подхожда на други мои дрехи.
ЧЕтвърто - наблягам на класически модели, които се носят повече време. Не робувам на модерните за сезона цветове.
newsm10

# 42
  • Мнения: 1 877
Моя мъж все това разправя - как той,който има два пъти по-малко дрехи от мен,все има какво да облече,а аз винаги се чудя как да се натъкмя.Мисля,че човек колкото по-голям избор има,толкова по-се чуди какво да избере...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ох...настъпихте ме по мазола.... Гардероба ми е претъпкан с глупости, които почти не обличам - сигурно нося 30 % от дрехите си. Все нямам какво да облека, едно с друго не се връзват и .... така! В момента нямам нито дрехи, нито обувки. Иде ми да се гръмна, като застана пред отворения гардероб - ровя, ровя и накрая се вмъквам в едни дънки!

И аз съм така.

# 44
  • Мнения: 1 906
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha
Подкрепям напълно  Mr. Green .

# 45
  • София
  • Мнения: 383
Нали знаете какви са двете неща, дето жената все няма - нява какво да облече и няма място в гардероба  Laughing.
Аз не правя изключение от общоустановената тенденция до момента. Само дето има цветови периоди - масленозелен, син, сив, кафяв, розов. И съм забелязала, че ако една година съм в кафяв период например, и си търся усилено такива дрехи, на другата година или сезон този цвят става актуален в модата и аз естествено го зарязвам и дрехите си отлежават в гардеробите.

# 46
  • Мнения: 447
Присъединявам се  Embarassed

# 47
  • Мнения: 952

 КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing абсолютен факт...
 Crazy

Мале, мале колко е вярно това Laughing и естествено в пълна сила важи и за мен Rolling Eyes Аз никога нямам какво да облека, особено за поводи седя си пред гардероба в невидение и цъкам с език какво ще облека Mr. Green ето днес си купих затворени чехли и сега се чудя дали не трябваше да си купя бели такива а не черни newsm78... абе луда работа .Май има нещо вярно че ние жените не сме като хората Mr. Green

# 48
  • Мнения: 647
Ха добро утро !
Не си спомням сутрин в когато да не съм си го помислила ! newsm78

# 49
  • Мнения: 2 309
Аз пък не съм така. Дрехите ми са на един рафт и 3 закачалки, докато на мъж ми са на 3 рафта и 2 гардероба със закачалки. Ако някой е вманиачен на тема пазаруване това е той. Даже почна вече и на мен да ми купува дрехи, че той е претъпкан. Онзи ден се прибра от командировка в Лондон с два куфара, а тръгна с един  Laughing преливаме от дрехи, а като дойде уикенда любимата му реплика е - Днес къде ще ходим да пазаруваме  Laughing На мен ми е приятно да пазарувам, но избирам бързо, почти не пробвам и с 3- 4 магазина изчерпвам желанието си, не бих могла цял ден да се мотая, да разглеждам, да питам, да пробвам, уморява ме и ми е досадно.

# 50
  • Мнения: 3 622
Позната история, нямам място в гардероба вече, все мрънкам че нямам дрехи нямам обувки, а накрая какво се получава гардероба не се затваря, а на коридора не можем да се разминем от моите обувки. Напоследък все повече се замислям защо е така ама отговор не намирам  newsm78 Това жените сме си загадка  hahaha
Подкрепям напълно  Mr. Green .

И при нас е така  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 6 005
КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО...   абсолютен факт...
 
Звучи ми много много познато...  Laughing

# 52
  • Мнения: 4 496
Красим, точно това е и моето положение - имам дрехи достатъчно като бройка, обаче една с една не отиват. А винаги, когато си пазарувам, уж гледам да преценявам с какво друго ще я вържа. Бреййй, ама как може толкова да си приличаме.  Hug
Ами все жени сме!!! #SillyПък може и от зодията да е!И като гледам-не сме единствени!!!  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 407
При мен това е всеки ден Grinning

# 54
# 55
  • Мнения: 146
и КОГАТО ЕДНА ЖЕНА КАЖЕ ЧЕ НЯМА КАКВО ДА ОБЛЕЧЕ ЗНАЧИ НЯМА НИЩО НОВО... Laughing Laughing



Аз съм чувала ' когато една жена каже , че няма какво да облече , значи има прекалено много дрехи " Simple Smile

# 56
  • Мнения: 406
 Crazy   Наистина ние жените сме загадка   Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 364
Абе, и аз съм същата - обожавам магазините, ама имам и друг проблем - много съм слаба и като тръгна да пазарувам все си харесвам дрехи дето не ми стават  Cry и в крайна сметка си купувам туй, което долу горе ми става. И чесно казано наистина нямам много дрехи. Миналата седмица тръгнах да си купувам дънки и от магазините на половината Бургас ми станаха точно един чифт. За блузите да не говоря  newsm61 Нямам голям избор  Cry И като се има на предвид че това което ми става, едно с едно не си пасва като цвят и модел -  smile3511

# 58
  • Мнения: 738
Абе, и аз съм същата - обожавам магазините, ама имам и друг проблем - много съм слаба и като тръгна да пазарувам все си харесвам дрехи дето не ми стават  Cry и в крайна сметка си купувам туй, което долу горе ми става. И чесно казано наистина нямам много дрехи. Миналата седмица тръгнах да си купувам дънки и от магазините на половината Бургас ми станаха точно един чифт. За блузите да не говоря  newsm61 Нямам голям избор  Cry И като се има на предвид че това което ми става, едно с едно не си пасва като цвят и модел -  smile3511

И аз днес се сблъсках със същия проблем #Cussing out Бургас сме трагедия откъм магазини smile3516

# 59
Честно казано и аз всяка сутрин "нямам какво да облека". В интерес на истината гардероба ми е пълен с всякакви дрехи (за разлика от моя съпруг), но много от тях или не ми стават, или не се харесвам в тях  Sad Но що се касае до бельото ми ..... там вече ситуацията е трагична. Мога да кажа, че в цяла Стара Загора не мога да си намеря сутиен (единствен модел открих на Триумф). И сега пера, простирам, обличам другия, след него пера, простирам , обличам първия ....  Embarassed Има всякакви китайски боклуци, но нищо, което да ми стане  #Crazy

# 60
  • Мнения: 1 313
В София няма какво да се облича, а за Бургас  Joy

# 61
  • Мнения: 63
Аз пък не съм така. Дрехите ми са на един рафт и 3 закачалки, докато на мъж ми са на 3 рафта и 2 гардероба със закачалки. Ако някой е вманиачен на тема пазаруване това е той. Даже почна вече и на мен да ми купува дрехи, че той е претъпкан. Онзи ден се прибра от командировка в Лондон с два куфара, а тръгна с един  Laughing преливаме от дрехи, а като дойде уикенда любимата му реплика е - Днес къде ще ходим да пазаруваме  Laughing На мен ми е приятно да пазарувам, но избирам бързо, почти не пробвам и с 3- 4 магазина изчерпвам желанието си, не бих могла цял ден да се мотая, да разглеждам, да питам, да пробвам, уморява ме и ми е досадно.

Къде го намери тоя мъж? Казвай бързо!  Joy  Joy  Joy

  bouquet

# 62
  • Мнения: 376
Ох, и аз имам гардероби  и шкафове с дрехи /някои са стари, но носят емоционален заряд...как да ги изхвърля  newsm78/ и като трябва да излизам настава голямото чудене и затова винаги закъснявам защото не мога да реша какво да облека  Thinking
А финанси все няма за постоянни покупки, купувам само необходими неща, които мога да съчетая, но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!

# 63
  • Мнения: 5 228
Само аз ли имам какво да облека?  Laughing Преди години вечно бях така, но не ми се е случвавло от много време. През последните години си купувам само хубави и качествени дрехи, които харесвам много и знам със сигурност, че ще нося. Покупки от типа "не ми стои добре, но ще отслабна", "нямам с какво да го нося, но нищо" вече не правя. Купувам само дрехи, които много ми харесват, чувствам се добре в тях и съм сигурна, че ще нося. Гледам да са в цветова гама и материи, които биха подхождали на други неща в гардероба ми. Винаги има какво да облека и да се чувствам добре в него.

# 64
  • Мнения: 2 716
Много трудно си избирам дрехи и още по-трудно се решавам да си ги купя.
Хресах си една рокля и докато се реша да я купя...продавачката каза: "продавах ги преди една година "  ooooh!

# 65
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Много дрехи....А все няма какво да облечете........ Stop
Значи не сте били по магазините дълго време..... При мен поне е така..Задам ли си горния въпрос
значи е време за shoping smile3513
И винаги купувам неща в комплект.Блуза + панталон.....Пола + блуза.......Рокля+обувки....
Така де, поне като купиш, излизаш и...... цялата си гот от главата до петите....Нали?

# 66
  • Мнения: 668
Позната история  Laughing
Отварям гардероба, стоя, взирам се, мисля и накрая решавам, че ми трябва нещо ново, защото съдържанието на гардероба вече не ми харесва, така е откакто се захлади, защото лятото си напълних гардероба с дрехи... а за новия сезон имам само 2, 3 нови блузи и дънки, останалото е от миналата година. Миналата седмица обикалях магазините, за да си напазарувам дрешки, но нищо не ми хареса  newsm78 затова, докато си харесам нещо ще си ходя с миналогодишните и ще се чудя какво да облека.

# 67
  • Мнения: 948
А най-трагичното е, че онзи ден Мариана (2г 6м), застана пред собствения си гардероб, въздъхна тежко, и направи моята физиономия за "няма какво да облека!"  Crazy Мъжът ми падна под масата от смях.

А аз как да обясня на малката кифла, че аз в 9-ти месец, просто наистина няма какво да облека, а тя да не ми се прави на голяма  Joy

Мисля, че е генетично, тоест.

# 68
  • Мнения: 125
Редовно си купуваам нови и нови дрехи,обличам ги по 2-3 пъти и вече не ми харесват.Такива сме си ние жените.... Peace

# 69
  • Мнения: 946
Напълно познато  Rolling Eyes редовния ми номер да се вайкам какво да си облека.Обаче на мъжо хич не му е като започна да църкам като ще ходим някъде казва "егати гардероба се пука от дрехи тя пак нямало нещо"  Laughing

# 70
  • Мнения: 401
а направо полудявам когато  мн бързм  и трябва веднага да излизам -точно тогава да не мога да реша какво да сложа  #Cussing out

# 71
  • Мнения: 444
И аз  Sad
по обясними причини  preggo

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само аз ли имам какво да облека?  Laughing Преди години вечно бях така, но не ми се е случвавло от много време. През последните години си купувам само хубави и качествени дрехи, които харесвам много и знам със сигурност, че ще нося. Покупки от типа "не ми стои добре, но ще отслабна", "нямам с какво да го нося, но нищо" вече не правя. Купувам само дрехи, които много ми харесват, чувствам се добре в тях и съм сигурна, че ще нося. Гледам да са в цветова гама и материи, които биха подхождали на други неща в гардероба ми. Винаги има какво да облека и да се чувствам добре в него.
И аз така.  bowuu

# 73
  • Мнения: 1 906
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.

# 74
  • Мнения: 5 317
И аз вечно нямам какво да облека. Mr. GreenПри мен проблема е,че бързо ми писват.

# 75
  • Мнения: 376
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.

На драго сърце бих споделила, обаче как да преодолея емоционалната бариера пред факта, че има дрехи, които няма как да облека, но ми носят скъпи спомени...А се успокоих, че не съм само аз такава емоционална... Blush

# 76
  • Мнения: 4 473

Всички жени сме в отбора.  Sunglasses

# 77
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Същата история съм и аз. Много е досадно да си избирам дрехи, които да облека от наличните.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 672
И аз вечно нямам какво да облека. Mr. GreenПри мен проблема е,че бързо ми писват.


Да, да  Peace

# 79
  • Мнения: 2 199
Да! както каза една моя учителка жената винаги се нуждае от нови дрехи, и на нея никога не и стига местото вкъщи, винаги има нужда от ново чекмедже примерно...  Tired

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Всички жени сме в отбора.  Sunglasses

май си е точно така  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 727
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.
аз реших моя със староте дрехи много лесно-ПОДАРИХ ГИ на едно момиче,продавачка в съседния магазин:)
много се зарадва милата Hug,преди оставях дрехите до кошите за боклук в чисти торби за да може да си вземат клошарите,но ако има на кой да ги подарите не се замисляйте


ПО ТЕМАТА-въшлива съм с дрешки и парцалки и продължавам да си купувам Mr. Green,бях пускала тема дори че съм манячка на тема пазаруване..........е установих че няма лек ooooh!,вечно с празен портфейл и пълен гардероб,и въпреки това все се чудя а сега какво да сложа за да върви с обувките,якето/сакото,лака ми и т.н и т.н,освен това често се обличам и преобличам #Crazyпреди да изляза...абе голямо чудене ей

# 82
  • Мнения: 937
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!
Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

# 83
  • Мнения: 738
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!
Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

Абсолютно съгласна Peace Аз пък ги нося в църквата и те от там ги разпределят. Това ми е нещо като за успокоение на душата...защото иначе не стъпвам в църква... Embarassed

# 84
  • Мнения: 401
Явно няма жена която да няма този проблем с дрехи които не носи що не ги снимате и да си ги разменяме така няма да се дават пари а ще си имаш нещо ново срещу нещо твое което не те кефи вече или ти е малко или голямо. Не изхвърляйте дрехи!!!Ние с майка ми веднъж годишно правиме чистка и ги носиме в един дом за сираци юноши много се радват. Защото дрехите са си запазени просто вече са ни омръзнали или предпочитаме тези които по на скоро сме си купили нормално е а гардеробите са ни два и се късат по шевовете.

това е мн добра идея Simple Smile

# 85
  • Мнения: 811
За щастие вече нямам такъв проблем.
Научих се да купуам само това, което съм тръгнала да търся. Когато купувам нова дреха или др. (обувки, аксесоари) винаги си имам идея какво точно търся и така успявам да си съчетая доста добре нови и стари придобивки. Дори и в магазина да има най-прекрасната блуза на добра цена, ако не ми пасва на гардероба едва ли ще си я купя. Просто ще отбележа - "Я каква готина блузка" и толкоз  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 4 587
Абсолютно същата е ситуацията и при мен.  Wink

# 87
  • Мнения: 76
Момичета, просто не е лесно да си жена ... (това изречение звучи странно обаче Laughing)
Наистина може би, човек когато има по-голям избор, повече се затруднява..
И аз съм така, дрехи бол, но ... това вече не ми харесва как ми седи, няма с какво да го вържа, точно днеска не съм в настроение за такава дреха и т.н
Извинения колкото си искам имам, само и само, да се убедя, че имам нужда от нещо ново Laughing Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 512
Отскоро започнах да се справям с този проблем. Дрехи, които не ми стават, а са запазени, давам на приятелки. Няма да стана пак 45 кила като през онова лято на далееечната '99 г., когато носех страхотната розова пола и потниче над пъпа (сега съм 60, за статистиката). Сега съм събрала един чувал за деца от домовете. Купувам дрехи, които да могат да се съчетават помежду си по цвят и материя. Същото се отнася и за обувките - класически цветове - черно, кафяво, бяло. Винаги, когато купувам дрехи обмислям и вариантите за съчетаване, така че една риза да може да се комбинира и с пола, и с панталон напр.
Това е моето решение, което помага да не се чудя сутрин пред гардероба.

# 89
  • Мнения: 891
Много станахме, но все пак да се присъединя и аз  Grinning
Често ми се случва като тръгнем да излизаме някъде с мъжо, да се преобличам по 2, 3, 4 пъти 
и накрая да заявя, че нямам какво да облека.  Crossing Arms
Просто много бързо ми омръзват дрехите, които имам

# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз съм във вашия отбор  Peace
Част от проблема реших като натъпках старите дрехи в един чувал - стават ми, запазени са, ама не са модерни и да се върне модата, няма да е точно същата - я ревера ще е различен, я дължината, я цвета...няма да ги облека пак, така че в чувала и на една циганка ги дадох. Като тръгна да хвърлям и ми става жал, връщам си ги обратно в гардероба, обаче сега приложих друга тактика - натъпках ги в чувала, стояха там месец, два, после си казах, хвърлям без да гледам какво има вътре и така.

Общи условия

Активация на акаунт