преЗ колко време да се боядисва косата

  • 12 076
  • 30
  •   1
Отговори
Моята я боядисвам с хубави бои , веднъж на 3 месеца . Проблема е , че веднъж на 3 мецеца не е досатъчно , но ме е страх да я боядисвам по често, За да не се иЗтощи  Sad
Кажете ми преЗ какъв период няма опасност За косата, ако полЗвам професионалните на Лореал или професионалните на шварцкопф?

# 1
  • Мнения: 393
Зависи от косата ти, моята я боядисвам всеки месец и не съм забелязала да стои изтощена или пък суха, според мен се консултирай с фризьорката си тя да ти каже какъв тип ти е косата и кое е най добре за нея, а и в момента има доста добри подхранващи продукти за боядисвани коси

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Боядисвам само корените на четири седмици, на три месеца освежавам цвета.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Зависи и колко бързо ти израства след боядисване...веднъж на 3 месеца е рядко според мен....аз се боядисвам на месец и половина някъде...но пак в много индивидуално от цвета, от косата, от всичко... Peace

# 4
  • Мнения: 1 250
Три месеца ми се струва много време. Ако цветът, който нанасяш, е много близък до естествения ти, хубаво. В противен случай 3-4см израснали корени, не са много красива гледка. Аз се боядисвам всеки месец. Естественият ми цвят е кестеняв, правя го тъмно рус. Не ми се изтощава. Правя си маски, слагам ампули в боята. Има начини да запазим косата жива.

# 5
  • Мнения: 493
Зависи от косата ти, моята я боядисвам всеки месец и не съм забелязала да стои изтощена или пък суха, според мен се консултирай с фризьорката си тя да ти каже какъв тип ти е косата и кое е най добре за нея, а и в момента има доста добри подхранващи продукти за боядисвани коси

 newsm10

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Inessa, какви ампули слагаш в боята, че ме заинтригува ...

# 7
  • Мнения: 1 250
Пантесалмина. Вътре течността е бяла.

# 8
  • Мнения: 1 313
Веднъж месечно боядисвам корени, цялата- на 7-8 месеца.
3 месеца може е би е добре за поддържане на цвят, но все пак не израства ли много корен през това време?

# 9
  • Мнения: 436
Боядисвам се в цвят много близък до естествения ми. Затова спокойно издържам без боядисване 2 месеца. Не боядисвам само корените, а направо цялата коса, за освежаване на цвета.

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Преди се боядисвах на 2 месеца. Вече не се боядисвам!

# 11
  • Мнения: 1 541
Веднъж на две- три седмици освежавам корените, защото съм с черна боя, а с много светло кестенява, почти руса, естествена коса. Цялата я боядисвам веднъж на няколко месеца (зависи как избледнява).

Веднъж на три месеца за боя на корените ми се вижда страшно много. Не ходиш ли с прорастнали корени?!? По- добре въобще не се боядисвай, от колкото да я държиш така.... Peace

# 12
  • Мнения: 4 496
Веднъж месечно корените,а цялата коса-на 3 месеца.Но напоследък от маската на Деси много ми пада цвета...няма да издържа по 3 месеца...

# 13
  • Мнения: 5 393
Боядисвам се горе долу през 2 месеца в момента.(цвета е много близък до естествения ми)
Но имаше период ,когато бях руса, тогава беше всеки месец.

# 14
По добре с прораснали корени, отколкото след някоя и друга година с пършива коса . Та За това питам има ли опасност. Не мога да боядисвам само корените по често, Защото обичам да ексеприментирам и всеки път вЗимам някакъв раzличен нюанс или цвят или марка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт