За къпането в банята от кога

  • 2 016
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Около годинката-прав с подвижния душ !

# 31
  • Мнения: 204
Малката от както се е родила, се къпем във ваничката, а после я изплаквам с душа. Каката някъде на 1 година и малко започнахме да я къпем извън коритото.

# 32
  • Мнения: 1 233
Като стана на годинка започнах да я къпя така.

# 33
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
някъде към годинката когато прохождаше започна да се кефи да седи прав във ваната и да го поливам с душа. И до ден днешен сме така. Или си взимат вана с таткото или стои прав и го обливам.

# 34
  • Мнения: 354
Първоначално се къпехме във коритото, но един ден решихме да го изкъпем във ваната беше на около два мсеца и до ден днешен се къпем така, аз лягам във ваната а той върху мен и много се кефи Grinning, а сме на три месеца. Мисля по нататък към 5 месец да го сложа в коритцето и там да го поливам с душа.

# 35
  • Мнения: X
В банята-от самото начало....под душа от момента в който почнаха да стоят стабилно прави...сега и двамата се поливат сами със слушалката,аз само сапунисвам и пазя да не наводнят прекалено.....

# 36
  • Мнения: 2 197
От годинка някъде я къпем (засега и баща и от време на време си взима душ с нея) на душа. Обикновено става когато нямаме време да пълним ваната или сме много изморени. Аз не мога да я държа и затова се къпе права. Баща и все още я държи под душа. Не знам защо - той твърди, че така му е по-удобно (аз си мисля, че го е страх малката да не се заиграе с ... Laughing)

# 37
  • Мнения: 4 428
Преместихме къпането в банята към 6м. От тогава се къпем с подвижен душ и няма проблем. Но все още не иска да стои права в банята. При нас проблема е много странен - умира от ужас, като й се пързалят краката. Само като усети, че е мокро и хлъзгаво и пищи, като ужилена. Взели сме и джапанки, но много й падат от краката, пък и с тях си се пързаля. Особено, като се паникьоса и й се оплетат краката. Все още си караме с коритото в банята. Не знам кога ще го махнем  Rolling Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Преслав започнах да го къпя в банята на 1г. и 4 м., могато започнахме да къпем малката в коритото. Два пъти да мъкнем корито много щеше да ни дойде. Много бързо свикна. Peace

# 39
  • Мнения: 8 242
От както се е родил го къпя под душа Simple Smile Никога не е имал корито Simple Smile
По-скоро баща му го къпеше, като беше малък.. сега сам си се пличкоти  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 211
От 3 месец слагах коритото под душа, който е подвижен. Като проходи, махнахме коритото и така до ден днешен  Grinning.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз я къпя в банята в един малък басейн под душа от 7-8 месеца  bouquet

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 12:27 от slanced

# 42
  • Мнения: 2 677
На осем месеца за първи път го изкъпахме в банята.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 787
Къпем го във ваничката му в банята от 2 месечен.Под душа се престраши да влезе чак към втората годинка.Много го беше страх Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 069
Започнахме точно на 1 година и 1 месец.
Бяхме на морето и там свикна с душа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт