Изправящ сешоар

  • 8 025
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 371
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 




Благодаря.
А от къде купи това чудо. Много е готино. Аз обаче едва ли ще ползвам всичко.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 277
Моя колежка вчера си взе на AEG ето това
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009850

ивчера ни го демонстрира-доста добре се получи, макар и само на няколко кичура! Аз лично май ще си купя същото, защото с четка и сешоар сама не мога #Cussing out

# 17
  • Мнения: 205
Моя колежка вчера си взе на AEG ето това
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009850

ивчера ни го демонстрира-доста добре се получи, макар и само на няколко кичура! Аз лично май ще си купя същото, защото с четка и сешоар сама не мога #Cussing out


Четката ми изглежда малка - успява ли да изправя добре? А върти ли се?

# 18
  • Мнения: 219
Аз имам този на ровента
обаче честно казано много си зависи от косата.  Моята е дълга и средно къдрава, ами ефекта е задоволителен, но се изнервям докато се изправя, отива повече от час в странни пози на ръцете.  И преса след това е почти задължителна.  Според мен ще е доста по удобен за някой с чуплива, а не къдрава коса.

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 


   Имам подобна и съм адски доволна. Моята е 1000 вата и върши перфектна работа за гъстата ми, дълга и къдрава коса.

# 20
  • Мнения: 49
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 



много ме заинтригува този уред. Сподели каква е цената.

# 21
  • Мнения: 7 640
........
   Имам подобна и съм адски доволна. Моята е 1000 вата и върши перфектна работа за гъстата ми, дълга и къдрава коса.

и малоумно да попитам, з-то не разбрах- върти ли се накрайника?

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз от една година съм хвърлила окото на едно такова чудо ама искам да е поне 1500 W,  ама не съм виждала.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 835
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 



много ме заинтригува този уред. Сподели каква е цената.

Не е скъп - купих го за 34 лева от един магазин на Пиротска, има три степени. Иначе е 800 вата.

# 24
  • Мнения: 1 371
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 



много ме заинтригува този уред. Сподели каква е цената.

Не е скъп - купих го за 34 лева от един магазин на Пиротска, има три степени. Иначе е 800 вата.

Аз до Техномаркет не стигнах вчера, но с този уред така ме заинтригува, че май ще се прежаля да отида до най-омразната ми улица в света - Пиротска. В началото ли на Пиротска (ЦУМ) или по в края (към Хр. Ботев). Магазина за бяла техника ли е? Да знам какво да търся, че съм с бебе и не ми се обикаля там много, много...  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 211

ползвам такъв от половин година, страшно съм доволна, в началото въобще не можех да се справям, но като свикнах си правя супер косата, изправя много добре, може да придава и обем от корените, което за мен е много добре, след като си направя косата 2 дни стои супер без да се начупва и да щръква нанякъде
по-късно мога да ви пусна снимка как ми става косата от него
без стилизанти!
а за да се изправя с четка и сешоар трябваше да ползвам препарати за изправяне
да допълня 1000 вата е и струваше към 65лв.

# 26
  • Мнения: 1 371
...
по-късно мога да ви пусна снимка как ми става косата от него
без стилизанти!
...
Ще чакаме.   Simple Smile

# 27
  • Мнения: 560
Аз също съм с къдрава гъста коса и съм се навила на някой сеошар за изправяне,защото много се харесвам с права коса.Май ще си поискам един на Дядо Коледа,но също съм решила да се подложа на трайно изправяне след като родя с едни мазилца.
http://www.drroots.co.uk/acatalog/Relaxers.html
Миналата година ми ги донесоха и тествах на един кичур-изправя наистина,но гори косата както къдрина,пада боята от него и задължително трябва да се помогне после със сешоар.
Или ще стана права или ще остана без коса хихихи.

# 28
  • Мнения: 1 035
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 



много ме заинтригува този уред. Сподели каква е цената.

Не е скъп - купих го за 34 лева от един магазин на Пиротска, има три степени. Иначе е 800 вата.

Аз до Техномаркет не стигнах вчера, но с този уред така ме заинтригува, че май ще се прежаля да отида до най-омразната ми улица в света - Пиротска. В началото ли на Пиротска (ЦУМ) или по в края (към Хр. Ботев). Магазина за бяла техника ли е? Да знам какво да търся, че съм с бебе и не ми се обикаля там много, много...  Laughing

айде и на мен да купиш Praynig
аз съм от Бургас обаче Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 371
Хайде, ако намеря и те устройва цената, може и да ти купя и изпратя.
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт