Изправящ сешоар

  • 8 020
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 371
Вчера по тв рекламираха някакъв сешоар, който изправя косата. Не помня марката. Някой друг гледа ли рекламата? Ползвали ли сте ? Има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 1 250
Рекламата не съм гледала, но в Техномаркет видях такъв, мисля, че беше на Ровента. Загледах се, защото имаше много странен накрайник. Ще потърся снимка и ще пусна. Аз също се интересувам, защото косата ми е много непокорна.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025119
Мисля, че този гледах. Освен тези по-широките "зъби", които имат керамична основа, има едни по-ситни до тях /не се виждат на снимката/.

# 2
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Гледах рекламата. Наистина става дума за ровента. Не съм ползвала такъв, изправям се с четка и сушоар с насочваща струя.

# 3
  • Мнения: 1 371
Гледах рекламата. Наистина става дума за ровента. Не съм ползвала такъв, изправям се с четка и сушоар с насочваща струя.
Колкото и да се опитвам не става.  Sad
Има ли някаква специална техника?  Flutter

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Колкото и да се опитвам не става.  Sad
Има ли някаква специална техника?  Flutter
И аз съм така. Cry
и с преса адски трудно се изправям,
защото имам огромна коса, и като я изми тя се къдри и ставам една......Боб Марли пасти е ял направо Grinning

# 5
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Като ходя на фризьор винаги гледам как се прави и се опитвам вкъщи по същия начин, но колкото и да се старая резултата не е същия. Защипвам коса с шноли използвах какви ли не стилизиращи продукти, но не е като след фризьор.  Cry
С преса преди се мъчих, но става много бавно и пак не кой знае колко сполучливо.

# 6
  • Мнения: 43
Аз сешоар не съм гледала , а ето това нещо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020777
И се чудя ще иам ли ефект , за да знам да си давам ли парите.
Поне изглежда по-лесно от четка и сешоар - 2 в 1 е ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 371
Аз сешоар не съм гледала , а ето това нещо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020777
И се чудя ще иам ли ефект , за да знам да си давам ли парите.
Поне изглежда по-лесно от четка и сешоар - 2 в 1 е ooooh!

То и онова по телевизията беше на същия принцип, може и същото да е. Днес ще ходя да ги видя.

# 8
  • Мнения: 43
Аз сешоар не съм гледала , а ето това нещо: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020777
И се чудя ще иам ли ефект , за да знам да си давам ли парите.
Поне изглежда по-лесно от четка и сешоар - 2 в 1 е ooooh!

То и онова по телевизията беше на същия принцип, може и същото да е. Днес ще ходя да ги видя.

Ходи , виж  , провери и после сподели.
Ако си вземеш , пробвай и кажи как е , да знаем дали става за употреба Party

# 9
  • София
  • Мнения: 3 781
Аз да ви препоръчам нещо друго - това на Ровента е с въртяща се четка, което лично според мен е недостатък, защото не съм сигурна дали опцията за въртене може да се изключи. Наскоро си взех сешоар с няколко вида приставки - за стилизиране, пак има кръгла четка, има и правоъгълна, и маша също. Решиш се, а топлата струя върши останалата работа. Преди това пробвах с такъв сешоар, като на Ровента, едно към едно, с керамичните основи, но четката се върти, а на мен лично това ми пречи и се разочаровах. Сега си оформям косата в домашни условия много по-лесно.

# 10
  • Мнения: 1 371
Аз да ви препоръчам нещо друго - това на Ровента е с въртяща се четка, което лично според мен е недостатък, защото не съм сигурна дали опцията за въртене може да се изключи. Наскоро си взех сешоар с няколко вида приставки - за стилизиране, пак има кръгла четка, има и правоъгълна, и маша също. Решиш се, а топлата струя върши останалата работа. Преди това пробвах с такъв сешоар, като на Ровента, едно към едно, с керамичните основи, но четката се върти, а на мен лично това ми пречи и се разочаровах. Сега си оформям косата в домашни условия много по-лесно.
Можеш ли да пуснеш някоя снимка на новия сешоар?

# 11
  • Мнения: 43
Извинявай , но аз нещо неразбрах newsm78Кое казваш че е хубавото , и с кое си оформяш косата?
Благодаря предварително Party

# 12
  • София
  • Мнения: 167
Вчера по тв рекламираха някакъв сешоар, който изправя косата. Не помня марката. Някой друг гледа ли рекламата? Ползвали ли сте ? Има ли ефект?

Има ефект и е много добър! Peace Аз имам този на Ровента, той си е с такава приставка и е много лесен за изправяне на коса. Някъде за 70-80лв. го взех.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 781
Аз да ви препоръчам нещо друго - това на Ровента е с въртяща се четка, което лично според мен е недостатък, защото не съм сигурна дали опцията за въртене може да се изключи. Наскоро си взех сешоар с няколко вида приставки - за стилизиране, пак има кръгла четка, има и правоъгълна, и маша също. Решиш се, а топлата струя върши останалата работа. Преди това пробвах с такъв сешоар, като на Ровента, едно към едно, с керамичните основи, но четката се върти, а на мен лично това ми пречи и се разочаровах. Сега си оформям косата в домашни условия много по-лесно.
Можеш ли да пуснеш някоя снимка на новия сешоар?
 

Това, за което говоря, е ето това:  http://www.firstaustria.com/index2_en.html
Има много приставки и йонизиращо действие, което дарява косата с блясък.

Вчера по тв рекламираха някакъв сешоар, който изправя косата. Не помня марката. Някой друг гледа ли рекламата? Ползвали ли сте ? Има ли ефект?

Има ефект и е много добър! Peace Аз имам този на Ровента, той си е с такава приставка и е много лесен за изправяне на коса. Някъде за 70-80лв. го взех.

Ти говориш за сешоара на Ровента, който има и приставка за изправяне, а тук става въпрос за четка-сешоар, тази на Ровента струва около 180 лева.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 781
Виждам, че линкът не отваря това, което трябва, затова ще сложа снимка 

Общи условия

Активация на акаунт