За косичката на бебето

  • 5 151
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Ние не сме имали крусти. Имаше някакви плахи опити, но ги спрях в зародиш Simple Smile Иначе се родихме с голяма черна коса, която към 5-6 месец окапа първо от едната страна, после от другата. На нейно място израсна светлокестенява, почти руса косица, редичка, която после постепенно започна да се сгъстява.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 405
Дъщеря ми е на година и половина и все още не и е пораснала истинска косичка.
Чакам с нетърпение този момент.

# 17
  • Мнения: 173
Извинете ме, но какво е "крусти"?

# 18
  • Мнения: X
Извинете ме, но какво е "крусти"?
Това са така наречените бебешки корички....не всяко дете ги има/баткото нямаше хич,малкия-доста/,без значение дали има коса или не.....моите и давмата се родиха с достатъчно коса,която обаче окапа и се смени с друга-по-гъста,здрава и различна на цвят/родиха се с тъмна,сега са русоляви/......при всяко дете е различно времето и начина по-който това става.А за крустите-открих,че като поразредих миенето на косата със шампоан/сапун/ намаляха драстично.....и не мисля че се лекуват с подстригване.

# 19
  • Мнения: 2 677
Роди се със съвсем малко коса. След третия месец започна да расте и да се сгъстява.

# 20
  • Мнения: 1 596
БЛагодаря ви Simple Smile
Но ме е страх да го реша заради фонтанелата. Confused
Страх ме е да не му причиня нещо.
Те - крустите съвсем изсъхнаха и сега ги чакам лека полека да изпадат сами Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 254
Ирничка си се роди с буйна коса и сега още си има  Simple Smile В последните седмици пада по малко, но отдолу има нова. Аз си я реша от самото начало..Има много добри комплектчета за ресане - съдържат гребенче и много мека четка, с която няма как да нараниш главицата ( нашето май беше на Нуби).  Naughty

# 22
  • Мнения: 617
Коко се роди с голяма коса, но се наложи да го подсрижем във втория месец, защото стана много топло и той милия постоянно се потеше
сега пак е с голяма коса

# 23
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми се роди с много коса, която продължи да расте и да се сгъстява - на 8 мес. й връзвах опашки. Синът ми също се роди с коса, но после опешивя - 4ак към 7-8ми месец отново имаше нормално ки4е.

# 24
  • Мнения: 4 496
На малката,7 месеца,чак сега започна да и расте косичката.

# 25
  • Мнения: 3 069
Вики не е имал корички по главата.
Роди се с черна косичка, която започна плавно да се сменя с русичка и не е бил плешивичък.

# 26
  • Мнения: 2 211
Около шестият месец вече имаше коса.

# 27
  • Мнения: 3 314
nqma6e kosa kogato se rodi i sega ima nqkakvo puh4e  Grinning  koeto postepenno vze da se zgastqva    Peace   ot tiq "krusti" nqmame

# 28
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
При всяко дете е различно, бебо се роди с коса, не опада, продължи да си расте, нямал е крусти

# 29
  • Мнения: 873
лили се роди с голяма коса и досега шашка хората с нея Hugдано не опада-мисля,че нямя,защото расте-значи корените се подхранват,нали newsm78 иначе и крусти и се появиха,но я мажа с бебешко олио преди къпане.дано няма връзка между крустите и косопада Praynig

Общи условия

Активация на акаунт