Знаете ли какво е "дръгел"?

  • 2 608
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 633
 ... марка автомобил, която паяците прибират ежедневно  Mr. Green
 Под прозореца на местоработата ми минава изключително натоварен булевард. Щъка ежедневно паяк. Понякога гледам... Интересна ми е реакцията на хората които хем си оставят колите там знаейки че ще им ти вдигнат, хем като видят че колата я няма вдигат скандали. Моля, ще ми обясни ли някой защо паяците взимат само дръгелите, а лъскавите возила ги подминават. От доста време наблюдавам и ей Богу, не видях една точилка да приберат... Знам ли, в Сф или в други градове може би не е така...
 

# 1
  • Мнения: 410
Май отговоа на въпроса и излишен.ЛЕсно е да се досети човек защо лъскавите колици не се докосват в нащта нищо не подозираща подкупна държавица.
А си пипнал,а си останал без кожа Whistling

# 2
  • Мнения: 3 521
На мен са ми прибирали лъскавият, служебен автомобил паяците. Доста кофти го бях стопирала до едно посолство Blush .

# 3
  • Мнения: 4 633
Ето, значи можело...Ама това май не в Бг , нали  ooooh!

# 4
  • Мнения: 237
Моят офис също е на място, редовно ошетвано от паяците. Но тук шетат наред - и дръгели и лъскавки колици Wink!

# 5
  • Мнения: 4 633
И аз съм от Бургас. На моя булевард не е така. Дай на лична, че ми стана интересно.

# 6
  • Мнения: 3 521
Ето, значи можело...Ама това май не в Бг , нали  ooooh!

Баш в БГ - на гърба на английското посолство Laughing .

Иначе тук ме глобиха 15 евро, защото съм оставила колата на 5 м. от спирка, а отстоянието било мин. 7м. Хем се върнах, още докато тоя тип вадеше квитанциите(бях от отсрещната страна на улицата за дюнери).  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт