Пуловери 2007/08

  • 3 270
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Забелязвам, че предлаганите пуловери са или  късички или са почти до колената.

# 31
  • Мнения: 1 313
Забелязвам, че предлаганите пуловери са или  късички или са почти до колената.

Дааа, среден размер до дупето примерно, просто няма. Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
Забелязвам, че предлаганите пуловери са или  късички или са почти до колената.

Дааа, среден размер до дупето примерно, просто няма. Naughty
Е, то има сигурно все някъде, аз поне не съм видяла  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 313
Между другото тези, които аз имам /като показаниа модел/ са от много приятна и интересна материя - между вълна и кашмир.

# 34
  • London, baby
  • Мнения: 800
Такъв кариран пуловер имаше преди в бенетон.. не знам какви са модните тенденции, но май всичко като вариант се е изчерпало и се връщат наново. Не обичам модата, всички се обличат еднакво и еднотипно. Пролетта- лятото всички бяха с червени обувки, сандали и чанти. Голяма мода, голямо нещо.. Така е и с теранова и манго, всичко, което пуснат и се изпукува за мин. време и всеки 2ри е така облечен. Гадно в  Sick

# 35
  • Мнения: 1 313
това с чевените чанти, обувки и др. съм го пропуснала. newsm78 Явно е била някаква софийска мода

# 36
  • London, baby
  • Мнения: 800
варненска  Joy ужасно беше, наистина!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Забелязвам, че предлаганите пуловери са или  късички или са почти до колената.

Аз купувам само късички, не мога да се възприема с дълъг.
Пазарувам основно от EXXO. Вярно едноцветни са, но са в толкова приятни цветове  Crazy Освен това този сезон на мода са едноцветните пуловери, тъй че ща не ща ще съм в крак с модата.
Доколкото знам Ninka е магазин на същата фирма.

# 38
  • Мнения: 235
Аз съм 1.60 и с дълъг пуловер и отгоре с късо кожено яке съм просто карикатура. Дългите пуловери ги оставям за дългокраки мадами. За мен остават късите пуловерчета, а за този сезон харесвам поло с къс ръкав. В Бургас няма нищо интересно по магазините...

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Вдъхновена от темата, минах през EXXO и си взех разкошен къс червен пуловер или по-скоро блузка, защото не е дебела. Разгледах цялата колекция - от много къси до много дълги.

# 40
  • Мнения: 270
и аз днес си взех кафяв пуловер от там- не е кой знае какво...искаше ми се нещо плетеничко и по цветно...че цяла зима неискам да се гледам в сиво, кафяво, черно...ама още няма предлагане

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
и аз днес си взех кафяв пуловер от там- не е кой знае какво...искаше ми се нещо плетеничко и по цветно...че цяла зима неискам да се гледам в сиво, кафяво, черно...ама още няма предлагане

Ако говориш за EXXO, аз ходих в магазина им на "Леге" и ми се стори зареден както винаги, т.е. имаше модели от всички цветове, даже и нова колекция бяха изкарали.

# 42
  • Мнения: 126
Абе ако трагна да се водя по витрините и по модните тенденции да съм станала за подбив до сега...
Нося се така както ми харесва ,както ми е удобно ...не се съобразявам с витрините по които и да било магазини!!!!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
В  EXXO какви са горе-долу цените на пуловерите в момента?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 654
Карето беше  модерно и миналата зима- предимно комбинацията пуловер каре без ръкави и риза

Общи условия

Активация на акаунт