Да се подразним (Удари под кръста по Чут-Чутовски ) !!!

  • 3 804
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 184
Дразни ме, че се дразните на Лиска.
Хич не ме дразни.

Е що щеш тогава тук?

MKP, извинявай!
Нали съм руса и реших, че питаш мене  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 938
Дразни ме, че се дразните на Лиска.
Хич не ме дразни.

Е що щеш тогава тук?

Е, как така що ща?!
Ами, дразня ви. Нали това е целта, да се подразним!
Чети, миличка, чети!

Анжък де, като не се дразни, що ще тук. А ти що говорих от нейно име в първо лице, единствено число. Миличка.



# 47
  • Мнения: 4 195
мкп може и да се издразниш, но не мила, Ванеса НЕ прилича на теб...........все пак ти си струдно съвместима с понятието рахит Crazy
аре ся дразни Mr. Green

# 48
  • Мнения: 4 710
Аууу, това беше много гадно

# 49
  • Мнения: 2 161
Моментно ме подразни една жена,но не си спомням името й,която в темата за кърменето беше използвала един грозно озъбен емотикон,с предназначение да изрази чувствата си към некърмещите жени.Защо,питам аз?Нима гърдите ми не са мои?Нима не решавам аз на кого да ги давам?Аз уважавам кърмещите жени не защото кърмят,а защото това си е тяхно решение.

# 50
  • София
  • Мнения: 589
мкп може и да се издразниш, но не мила, Ванеса НЕ прилича на теб...........все пак ти си струдно съвместима с понятието рахит Crazy
аре ся дразни Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 765
Аз естествено мога да подразня много хора , но не го правя , поради лицемерие .

 ФОрома гъмжи . То не знае дроб да дели тръгнало да следва .
 Един пуловер не могат да оплете на детето за зимата , тръгнали по Бенетон и Икс да ходят , ми вземи свърши нещо  , вместо да се мотаеш по моловете през ден .
В Красива мама са мега зле , хем могат  паста за зъби в домашни условия да спретнат , щото в тея по магазините има химия ,  хем ходят на избелване по последна технология . Хем маска за овце , хем Пол Мичъл и Еужен Ферма . И това ако не е липса на стил , здраве му кажи .
Да не говорим за тези които все отслабват и после търчат в Рецептите да видят коя баница да завъртят днес . Спри да ядеш бе жена ,  не е нужно да си Пиер Дюкан , за да се сетиш .
В На пазар си мерят количките все едно сравняват самолети , купят една количка за 1000 евро и вече ще речеш , че не слизат от Фантома-а . Една сменила 5 , друга 10 ...ми добре че децата ви се научават да ходят от само себе си , защото ако зависеше от вас щяхте да си ги гледате до 5 годишни в количка .
В ДИС повече от половината са за силни медикаменти .
Пред мъжете в Татковци бих предпочела анонимен донор .

Ама аз не им се дразня на хората , да не си помислите нещо . Моят живот не е толкова натоварен . Приятен ден на всички  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 938
Дразни ме, че се дразните на Лиска.
Хич не ме дразни.

Е що щеш тогава тук?

MKP, извинявай!
Нали съм руса и реших, че питаш мене  bouquet

Аааа, разбрах къде е ключа от бараката. Но всъщност няма значение, нали се дразним, кво си се заизвинявала...

# 53
  • София
  • Мнения: 938
мкп може и да се издразниш, но не мила, Ванеса НЕ прилича на теб...........все пак ти си струдно съвместима с понятието рахит Crazy
аре ся дразни Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ти на какво се разсмя, не ми стана ясно.... newsm78

# 54
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сийко, искаш да кажеш че кой не разбира Лисините писания е тъп?  Ми то такова творчество е достъпно само за умовете на задокеански избрани особи.Ай сиктир, висшия разум се клонира Whistling
smile3532 smile3532
Евала това беше супер!! Лиска блести не само със златния си зъб на картинката дето си я е кичнала, но най-вече с МЪДРИТЕ си писания, дето не се знае за какво иде реч hahaha
Но пък е постоянна и не пропуска ни една тема, без да "блесне"  Joy

# 55
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
ще следя темата

# 56
  • Мнения: 765
Сийко, искаш да кажеш че кой не разбира Лисините писания е тъп?  Ми то такова творчество е достъпно само за умовете на задокеански избрани особи.Ай сиктир, висшия разум се клонира Whistling
smile3532 smile3532
Евала това беше супер!! Лиска блести не само със златния си зъб на картинката дето си я е кичнала, но най-вече с МЪДРИТЕ си писания, дето не се знае за какво иде реч hahaha
Но пък е постоянна и не пропуска ни една тема, без да "блесне"  Joy
Ми да ,  виж ти как си си добре , опекла си си работата -  при никакви обстоятелства няма да блеснеш . Само така ! Дерзай !

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 17:13 от барабалекс

# 57
  • София
  • Мнения: 589
мкп може и да се издразниш, но не мила, Ванеса НЕ прилича на теб...........все пак ти си струдно съвместима с понятието рахит Crazy
аре ся дразни Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ти на какво се разсмя, не ми стана ясно.... newsm78

Е какво да рева ли newsm78
Почвам  newsm45

# 58
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сийко, искаш да кажеш че кой не разбира Лисините писания е тъп?  Ми то такова творчество е достъпно само за умовете на задокеански избрани особи.Ай сиктир, висшия разум се клонира Whistling
smile3532 smile3532
Евала това беше супер!! Лиска блести не само със златния си зъб на картинката дето си я е кичнала, но най-вече с МЪДРИТЕ си писания, дето не се знае за какво иде реч hahaha
Но пък е постоянна и не пропуска ни една тема, без да "блесне"  Joy
Ми да ,  виж ти как си си добре , опекла си си работата -  при никакви обсоятелства няма да блеснеш . Само така ! Деразй !
ОбсОЯТЕЛСТВА някаква нова думичка ли е?  newsm78.. А ДЕРЗЙ глагол ли се предполага че е?? newsm78
По-добре, че не блестя като грамотна българка, каквато сте Вие newsm20
 Joy

# 59
  • Мнения: 765
 Heart Eyes
Надявам се вече ме разбираш .

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 17:16 от барабалекс

Общи условия

Активация на акаунт