Моля, препоръчайте ми лекар в "Тина Киркова"

  • 26 111
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Момичета какво ще кажете за д-р Божидар и Константин Ташкови? Аз скоро ще раждам, но не съм решила при кой лекар. Препоръчаха ми тия доктори, но информацията която намирм е много оскъдна. ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 103
 Само знам, че са баща и син. Аз ходя на ЖК при д-р Константин Ташков и засега съм доволна от отношението.
 Между другото имате ли представа дали при бременност с близнаци се полагат повече консултации освен стандартните на всеки месец с мерене на кръвно и кг и изследване на кръв и урина? 

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Мирамар, мисля че към края на бременността прегледите са по-начесто. Имам една брошурка тук, ей сега ще погледна и ще допиша.
Хм, единственото нещо, което открих е една допълнителна ехография, понеже се води бременност с риск.

Иначе и аз ходя на ЖК при д-р Константин Ташков, доволна съм, макар че мнооого трудно успявам да го открия по телефона.

# 18
  • Мнения: 4 589
Надето Simple Smile и при мен беше така. Първо видяха един плод, после два, после пак един и това при д-р Стаменов, после се оказа, че си имам три и трите със сърдечна дейност. Просто третия плод се виждаше много трудно. Така че може просто Гергов да не види 2 плод. Не се притеснявай. И на мен Стаменов ми каза да  ходя при него, но аз се отказах, тъй като ми беше далеч и ходих при Манчев в МД. И той е в патологията, има опит....

Успех ти желая.

# 19
  • София
  • Мнения: 565
Николина-Пиколина, за съжаление при мен д-р Гергов се оказа прав- плодът наистина беше един. Но този плод вече е една малка госпожичка на седем месеца, която се казва Раличка и пълни живота ни с радост Grinning Благодаря на Господ, че тя е жива и здрава! Наистина, доста често се сещам, че щяхме да имаме още едно слънчице като нея, но какво да се прави...
 Прегръщам ви, всички настоящи и бъдещи майчета на две и повече дечица и ви се възхищавам много!!! Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 126
Д-Р ГЕРГОВ Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 415
Само знам, че са баща и син. Аз ходя на ЖК при д-р Константин Ташков и засега съм доволна от отношението.
 Между другото имате ли представа дали при бременност с близнаци се полагат повече консултации освен стандартните на всеки месец с мерене на кръвно и кг и изследване на кръв и урина? 

Страхотни са и двамата! Ходех на женска консултация при Константин Ташков, а на секциото ми бяха и двамата. Перфектно мина  Grinning

# 22
  • Мнения: 212
Супер, защото и аз съм се ориентирала да раждам при д-р Божидар Ташков!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 464
Аз и двата пъти съм раждала при Д-р Константин  Ташков - първият път така нареченото нормално раждане и вторият път-секцио. Мисля, че е много добър специалист.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
jojon, аз раждах при Д-р Ташков старши.

И аз съм доволна. Може би от седмия месец ходех при него в частния му кабинет, няколко дни преди секциото ме извика в болницата, където д-р Игов ми направи тестове за упойки. Тази среща се оказа съдбовна, но това е друга тема.

Малко станаха спешни нещата и работата стана почти 2 дни преди плануваното секцио, но като се обадих на доктора в 10 вечерта ми каза: Тръгвай към болницата, а като стигнахме той вече беше там (въпреки че както се оказа живеем на една улица).

Анестезиолог ми беше д-р Войнова, много е внимателна. Но това понеже беше по спешност, иначе щеше да е д-р Игов, който също е страхотен.

# 25
  • Мнения: 3
Благодаря ти, Нели! Понавам д-р Попмарков от времето, когато лежах за задържане в патологията. И наистина той беше най- внимателният от всички лекари , обръщаше внимание на всяка жена и отговаряше на всеки зададен въпрос. Бих го избрала за раждането, жалко,че не работи в ЖК.
   Здравейте случайно попаднах на д-р Попмарков след като прекарах много време в мъки и терзания, със задръжки гледам на нещата защото до този момент много лекари се изпробваха в/у мен. Благодарение на един сега съм на това положение. Но след като прочетох мненията ви за д-р Томи Попмарков съм по спокойна., за което ви БЛАГОДАРЯ

# 26
  • Мнения: 212
Скоро родих в Света София, с избор на екип. Д-ра беше Б. Ташков. Останах изключително доволна от професионализма на екипа и човешкото отношение след това до края на престоя си в болницата!  Wink

# 27
  • Мнения: 3
какво мислите за д-р  newsmТоми Попмарков работи в Тина Киркова newsm78

# 28
  • Мнения: 61
някои би ли изказал мнение за д-р Манчев? Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 565
какво мислите за д-р  newsmТоми Попмарков работи в Тина Киркова newsm78
Аз съм дала мнение за д-р Попмарков на предишната страница Peace

Общи условия

Активация на акаунт