Споделете за шофирането

  • 3 940
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 179
И аз карах до последно

# 121
  • Мнения: 229
в 36 г.с съм и все още шофирам Hug

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Шофирах до последния ден. И после отново първият ден след изписването от родилния дом. Т.е не съм спирала изобщо. Wink
 П.С. Видях, че разисквате и темата за коланите - карах с колан, но така съм свикнала. Не мога изобщо да си представя да карам без него.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Подкрепям Констанс за колана...иначе нямаше да е монтиран в автомобила.
Шофирам от 18 годишна сега съм на 33г. смятам, че имам достатъчно практика зад гърба си, смело мога да кажа, че съм много добър шофьор,  Rolling Eyes за себе си съм сигурна , но за другите водачи не мога да кажа същото,ако сам не се пазиш на пътя, няма кой да те опази.
Прочетете това http://www.mamaibebe.com/?id=282
има полезна информация  Simple Smile

# 124
  • Мнения: 240
Аз до последно си шофирах и даже до болницата се закарах сама, щото си мислех, че отивам на консултация, а то се оказа, че ще раждам (родих 12 дена по-рано).

# 125
  • София
  • Мнения: 1 185
аз все още шофирам и преди да прочета мненията тук си мислех, че е време да спра - така казват хората около мен. Чувствам се добре, защо да не карам Simple Smile

# 126
  • Мнения: 334
И аз съм от мамите, които шофират до последно, дори сама се закарах до болницата. По сигурна се чувствам зад волана, а не като пътник.

# 127
  • Мнения: 9
Здравейте,честно казано не виждам причина ,която да ме спре да шофирам.Работя на 25км.  извън града и шофирам всеки ден,доставя ми удоволствие пък и с това малко човече в корема, просто карам по-внимателно и предпаазливо,въпреки че и на мен  понякога се опитват дда ме спрат ,но все още неуспяват, а вече съм в края на 23г.с.
Аз до последно си шофирах и даже до болницата се закарах сама, щото си мислех, че отивам на консултация, а то се оказа, че ще раждам (родих 12 дена по-рано).

# 128
  • Мнения: 135
аз си карах до последно,след като се чувстваш добре карай си Simple Smile

# 129
  • Мнения: 40
Аз се чувствах много добре, когато шофирах, дори два дни преди секциото шофирах, въпреки, че корема ми беше огромен  и едвам се побирах Simple Smile
Зависи как се чустваш зад волана

Общи условия

Активация на акаунт