Мами и татковци в Австрия 7

  • 24 296
  • 289
  •   1
Отговори
  • Vienna
  • Мнения: 266
е, аз писах писах, дадоох побликувай и в този момент са ни заклю4или,мн ме е яд! А има теми с по 17 страници!

# 1
  • Vienna
  • Мнения: 266
И сега наново!
Сюзън, мн ясно, 4е и с вас искам! То ние се познаваме задо4но Heart Eyes
утре в 15.00 имам среща с Рени и Илияна в Кю19 в ресторанта на Шпара на 2рия етаж,на последната спирка на У4 Хайлигенщат, шопингцентъра е на 500метра от У4, всеки рейс който спира отпред ходи до Кю19 за 1 спирка, ако не вис е ходи пеша!има безплатен паркинг за 3 4аса, дтски клуб за мн малките и за по големи, мн е спокойно, няма пролети и крещящи сърби!
О4акваме ви с нетърпение Hug

# 2
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Дам... Да си бяха направили труда поне да предупредят, че заключват темата... Сега докато се сети народът, че има нова такава, докато я намерят... Много е тъпо без линк към новата да се заключва стара тема.
Дано утре всичко да е наред и да можем с Филип да се класираме за срещата!  Оказа се, че в 13ч. имаме термин при педиатъра, но се надявам да свършим навреме.

# 3
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Момичета, аз няма да мога да дойда, защото имам един куп задачи за днес Sad
А и като няма да има други дечица, "горкото" ми дете трябва пак да го тормозя да виси по кафетата, или пък аз няма да мога да седна, защото ще трябва да го гоня. Иначе, погледнах в сайта на Q19, но има betreuung, само за от 3 г. нагоре, останалите играят без наблюдение.
И не на последно място, много далечни местенца избирате бе момичета. Нещо намиращо се по в центъра, според мен би било по-удобно за всички. Сами видяхте, колко много мамета бяхме на последната ни "сериозна" сбирка пред Карлскирхе. Казвам така, защото след това имаше сумати предложения за срещи, които отпаднаха.
Забравих и за часа на срещата, че ми идва малко късничко. Докато се съберем, докато се надрънкаме и после докато се приберем, ще стане посреднощ hahaha
Сега да не помислите, че си лягаме с кокошките  Joy

# 4
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ренка, гледам, че си излязла от дупката... Joy
Каква беше тази дупка, мила? Нито се обади, нито нищо?! hahaha

# 5
  • Мнения: 292
Там сме Hug

Момичета, аз няма да мога да дойда, защото имам един куп задачи за днес Sad
 
Искаме и ТАЛИ!!!

Жени1 не се знае как ще е времето погледни го какво е, може и да вали, ще го видим как е този център, естествено Карлсплац е без конкуренция при слънчево време. Имам и да те черпя кола, айде идвай!/ударението е на О/

# 6
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Съжалявам момичета, че не дойдох Cry
Чак сега се добрахме благополучно до в къщи, а сме излезли в 9 и 30 ! Нещо съм позагубила тренинг и това "мерене" на улиците цял ден ми дойде малко множко! По принцип с Тали редовно правим такива преходи, но явно и тя е отвикнала, защото  заспа като труп в количката. Дори и да съберях сили да се довлека, щях да откача от пътуване с градски транспорт, защото само от Симеринг, от където се прибрах преди малко, до нас с автобуса са точно 16 спирки #Crazy Пък ако трябваше да пътувам и до Heiligenstadt, Wiener Linien, сигурно щяха да ме обявят за почетет  Fahrgast и да ме дават по телевизията Joy
Susan, запазвам си правото за почерпка за по-натам! Незнаех, че и ти ще дойдеш с примерното  и почти неузнаваемо сладурче без къдрици Wink    love001

# 7
  • Мнения: 4 150
Пак Щях да не раzбера ,че има нова тема.... Flutter

# 8
  • Мнения: 214
здравейте моми4ета.да ви се представя и аз - иМаМ даЩери4ка sophia на 13 Месеца. живея в 23.вецирк. ама много е трудно да се пише на кирилица; като не сам свикнала; детето се събуди и ще прекъсвам.

# 9
  • Мнения: 292
здравей Свити!!!Добре дошла при нас!!  bouquet
Много се радвам че имам най накрая съседка!! Пиши с Кредора, даже и грешки да има никой нищо няма да ти каже Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 214
Mерси зa виртуалното посрещAне. тьи като трябва да решaвам кога да давам детето на детски ясли или градина, искам да ви питам - ако имате баба в каЩи която гледа детето, кога бихте го дали там - на 2 или 3 годинки?

# 11
  • Мнения: 106
привет Свити Hug

Супер сделка!

изгодно до мобилен бг и безплатен смс в Австрия
www.voipwise.com

# 12
  • Мнения: 112
Добре дошла Свити.
тьи като трябва да решaвам кога да давам детето на детски ясли или градина, искам да ви питам - ако имате баба в каЩи която гледа детето, кога бихте го дали там - на 2 или 3 годинки?quote]
Зависи от бабата.Някои баби се справят добре.Но аз забелязах нашата баба да го заплашва /с торбалан и т.п./ когато детето иска да си опознава света  по оня познатия на4ин и от тогава не го оставям дори за малко време с нея.Не 4е съм съвършенната майка,но  нека се сърдя само на себе си ако има пропуски при детето.

# 13
  • Мнения: 112

Зависи от бабата.Някои баби се справят добре.Но аз забелязах нашата баба да го заплашва /с торбалан и т.п./ когато детето иска да си опознава света  по оня познатия на4ин и от тогава не го оставям дори за малко време с нея.Не 4е съм съвършенната майка,но  нека се сърдя само на себе си ако има пропуски при детето.

# 14
  • Мнения: 112
Свити,извинявай,4е вклю4их моя постинг като цитат от теб..Все още не мога да мина без грешки като пиша.

Общи условия

Активация на акаунт