Пяна за коса???

  • 659
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 624
Мами,кажете,каква пяна за коса ползвате?Препоръчайте нещо добро,от което сте останали доволни.Използвах taft,но изобщо не ми хареса,затова сега ми се иска нещо по-скъпо и качествено.
Благодаря,предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 341
Според мен цената не би била 100% гаранция за по-добър ефект.
Аз лично на принципа на пробата и грешката с годините съм дала един куп пари за пяни, които не ми вършат работа. Освен това съм установила, че една и съща пяна може както много да ми допадне, така и въобще да не ме устройва при разлинна дължина и форма на прическата. Възможно е Taft-а да не ти е допаднал ако не си подбрала подходяща по сила пяна. Гледаш ли на хоризонталната лентичка в долната част на флакона обозначението на това колко е силна пяната? Да не би да си си взела по-слаба или пък по-силна, от колкото би искала?
Не знам по-скъпи какви има, но аз общо взето въртя като марки Wella, Nivea, Taft и L'Oreal Studio, т.е. от същия ценови порядък. Понякога ми върши работа силна пяна за обем, независимо на коя от тези марки. При друга дължина и прическа предпочитам силна пяна, която не е специално за обем. Въпреки, че разликата между двете не би трябвало да е кой знае каква, все пак я има.

# 2
  • Мнения: 5 977
Аз съм доволна от тази на фара

# 3
  • Мнения: 2 229
Аз използвам на Тафт, мислех че са най-добрите. newsm78
Преди използвах на Лонда, но не ми хареса.

# 4
  • Мнения: 351
Аз използвам на NIVEA за къдрава коса и съм много доволна,не утежнява косата, не стои суха и на клечки. От тези  на TAFT косата ми става ужасна. Но всичко зависи от това какво искаш да постигнеш - начупена коса, просто да придадеш форма, с каква фиксация искаш...

# 5
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Използвам пяна на Лонда - много съм доволна. А за Тафт ... smile3512 , хич не ми се отрази добре на косата. Но то си е до коса, не всички продукти действат еднакво на различни коси.

# 6
  • Мнения: 270
Аз съм изключително доволна от Хепи Хеър в оранжеви флакони се продава-използвала съм тази за къдрава коса...къдриците се получават ефектни

# 7
# 8
  • Мнения: 3 622
Ползвам професионалните на Wella - имам за оформяне на къдрици и за изправяне на коса

# 9
  • Мнения: 3 306
Oversa   Peace

# 10
  • Мнения: 2 211
За моята коса Лореал е по - добра от Тафт.

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Аз съм с къдрава коса и ползвам само на Вела - специална за къдрава коса. Много съм доволна вече 4-5 години.

Общи условия

Активация на акаунт