Защо бащите искат да виждат децата си?

  • 3 989
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 327
Много сте ми интересни тия дето пишете тука само и само да покажете другата гледна точка.
Обичайно постовете са остри, доста често и с обиди. Съжалявам, но това нищо добро не показва.
Нямам против да има различни мнения, дори е желателно. Но да се изказват без толкова много гняв и злоба ако може.
Освен това в случая изобщо не му е различно мнението от това на останалите.

# 61
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами мен Стън въпроса също ми се видя гневен и обиден за мъжете
имам си и аз лошо мнение за тях, но не е нужно непрекъснато да се пише под ОБЩ знаменател
ако АНОНИМНАТА тогава авторка бе писала ото свое име и въпродса бе - "защо да се вижда МОЯ бивш с децата...." нямаше да има гневни реплики мисля....
за да пише някой гневно по даден въпрос значи е приел нещата лично и се е почувствал обиден по един или друг начин - никой не чеше клавиятерата си и то влагайки чмувства само за да ядоса някого...когато това се прави се прави доста по-силно, но не и емоционално

# 62
  • Мнения: 623
ами мен Стън въпроса също ми се видя гневен и обиден за мъжете
имам си и аз лошо мнение за тях, но не е нужно непрекъснато да се пише под ОБЩ знаменател
ако АНОНИМНАТА тогава авторка бе писала ото свое име и въпродса бе - "защо да се вижда МОЯ бивш с децата...." нямаше да има гневни реплики мисля....

за да пише някой гневно по даден въпрос значи е приел нещата лично и се е почувствал обиден по един или друг начин - никой не чеше клавиятерата си и то влагайки чмувства само за да ядоса някого...когато това се прави се прави доста по-силно, но не и емоционално
newsm10 newsm10 newsm10
Много точно казано...не само болднатото а и поста, като цяло

# 63
  • Мнения: 194
dannytq,прав си винаги има едно,НО!!!и аз като се чудя...защо "той" някой ден ще реши ,че има право да го види си имам  в предвид само "него","нашия татко",другите не мога да съдя,но ...за нашия,определено мисля,че не би трябвало да има права и се надявам да има закон или поне някакъв начин...да се направи нещо и той да няма права!това е все едно комшията ми да иска да ми види детето...оххх,незнам вече,доста е трудно,много сме натоварени психически и физически всички тук!!!много е трудно да отговаряш на някои постове,защотото понякога се отговаря грубо под влияние на гняв,обида и т.н. от личните ни истории и не разбираме човека побликувал дадения пост...какво има впредвид..ние веднага сме готови да нападаме,аз за това..никога не слагам мъжете под 1 знаменател,нито съм мъжемразка...просто мразя такива..тип бившия...който оставят бременни жени или жени с деца,не ги обичали..ок...поне за детето се погрижи...но..защо по-удобно е така!сега например аз не спя по цяла нощ заради колики,а "таткото",защото ходи по дискотеки и...на др места...ето такива мразя!!!и точно такива...не заслужават да виждат децата си,нито...да имат тяхната любов!май..доста объркано пиша днес..дано ме разбрете какво исках да кажа..просто не съм спала цяла нощ  Blushа и..през деня не се очертава..ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт