бебе и хомеопатия

  • 1 058
  • 6
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
здравейте!бебето ми е на 44 дни,има колики,които го правят много неспокоен,а в момента е и с хрема,която му пре4и да спи.ли4ната веднага изписа антибиоти4ни и противоалерги4ни капки.аз оба4е не искам да го тровя отсега ,затова ще го водя при хомеопатката,която лекува по голямата ми дъщеря.но се притеснявам как действа хомеопатията на толкова малки бебета,не вреди ли и как се снема картина от бебе.и кога да о4аквам ефект от лекарството.бебето е само на кърма,наддава много добре и ако не са коликите си е спокойно беб.

# 1
  • Мнения: 1 559
Хомеопатията действа при малки бебета, както и при по-големи деца, както и при възрастни хора - чудесно. Grinning
Картината на бебе се снема като се имат предвид освен личната му история (доста кратичка, но пък е важно да се отбележи какво обича бебето, на кое как реагира, има ли прекарани заболявания, имунизации, фамилна обремененост с определени болести и т.н.) и как са протекли бременността (желана ли е била, как се е чувствала майката тогава, имала ли е някакви проблеми) и раждането (как е протекло, как се е чувствала майката).
Кога да очакваш ефект от лекарството може да ти каже хомеопатът, който е наясно със случая ви и го следи. Подобрението би трябвало да настъпи бързо.
Успех!

# 2
  • Мнения: 305
Имам приятелка, която заведе за пръв път детето си при хомеопат на възрастта на вашето дете.Тогава проблемът беше с коликите и с едни пъпчици по челото.За седмица нямаше спомен нито от едното нито от другото!Успех!

# 3
  • Мнения: 204
Аз давах и на двете деца хомеопатично за коликите, и много помогна, даже мога да твърдя че ни спаси от коликите. И е за новородени бебета. На Hayland's, имах го от САЩ но и в Б-я се продава. И даже все още давам когато ни боли коремчето или имаме газове.

# 4
  • Мнения: 2 674

Както ти е казала Илиана М така протича интервюто.Моето дете беше на възраст 2 месеца и половина когато потърсихме помощта на хомеопат.Доколкото си спомням резултат имаше 2 дена след приемане на лекарството.
Желая ти успех.

# 5
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър хомеопат в Плевен!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Когато заведох дъщеря ми за първи път на хомеопат беше на 5 месеца  и имаше стафилококова инфекция  Peace

Общи условия

Активация на акаунт