За кремчетата в детската кухня

  • 1 611
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Мами, давате ли на 10 месечни бебета нишестените кремчета от детската кухня (в София).

# 1
  • Мнения: 1 877
Абе по-добре изчакай малко - поне до годинката

# 2
  • Мнения: 374
Абе по-добре изчакай малко - поне до годинката
защо?  newsm78

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Започнах да давам от преди 3 дни. ПОчти на 11 месеца сме. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 437
Може би наистина е по-добре да изчакаш, т.к. някои от тях, поне в нашата кухня, се приготвят с прясно мляко.
Аз лично взимам храна от детска кухня от 4 дни и не давам кремовете.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Давам ги, да.
Правят ги със сухо или прясно мляко, ако няма реакция и детето ги харесва не виждам какъв е проблема!Все пак е на 10 месеца/колкото моят син всъщност/.

# 6
  • Мнения: 5 362
Да,аз ги давах.

# 7
  • Мнения: 6 029
аз ги давах
ама щерка ми не ги щеше  Mr. Green
та ги изяждах аз.

# 8
  • Мнения: 753
Да и аз ги давах, започнах точно при навършени 10 месеца, всяка майка си решава кога, всеки има различно мнение, но съм сигурна че ще му харесат на детето

# 9
  • Мнения: 326
Само да добавя. Днес питах с какво правят кремчетата и жената каза, че с адаптирано мляко (някакво немско, уж хубаво). Значи май не е проблем да давам???

# 10
  • Мнения: 753
Само да добавя. Днес питах с какво правят кремчетата и жената каза, че с адаптирано мляко (някакво немско, уж хубаво). Значи май не е проблем да давам???
  още по добре
в нашата е само прясно, тогава се взема 'голямото решение', така че при вас няма такъв проблем, Да му е вкусно!

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
Давах ги и изобщо не съм се притеснявала.
Всъщност, аз давах домашно-приготвени млечни клемове и кисели и преди да запиша Иво на кухня.

# 12
  • Мнения: 2 908
Давам ги, да.
Правят ги със сухо или прясно мляко, ако няма реакция и детето ги харесва не виждам какъв е проблема!Все пак е на 10 месеца/колкото моят син всъщност/.
Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Давах,но Тери не ги прояде и сега ги хвърлям.

# 14
  • Мнения: 564
Само да добавя. Днес питах с какво правят кремчетата и жената каза, че с адаптирано мляко (някакво немско, уж хубаво). Значи май не е проблем да давам???
Сори за намесата в темата, ама въпрос към Облаче - коя кухня ползвате?

Общи условия

Активация на акаунт