фолиева киселина - Б*

  • 14 771
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 444
Момичета, не е ли добре да обновим тази тема? Мисля че е полезна и за това заслужава нашето внимание. /надявам се Хера и Сънчи да не ми се сърдят много   bouquet  bouquet  bouquet /

Аз приемам фолиевата чрез таблетки, но в последно време започнах да консумирам активно пшеничен зародиш, в който тя се съдържа! Hug

# 46
  • Мнения: 800
Пих фолиевата киселина от първия ден на цикъла, през който съвсем случайно забременях. Преди това я пих три-четири месеца, но после спрях, защото трябваше да пия други лекарства. Фолиевата киселина обаче има известна полза за забременяването и то не ако се пие от жената, а от мъжа. Има множество статии, които сочат, че тя подпомага спермогенезата и подобрява качеството на спермата. Тази страна обаче е по-малко известна от профилактичния й прием по отношение на спина бифида.
Който се интересува, може да потърси информация по въпроса. Може би е случайност, но при нас бебето стана, след като и съпругът ми започна да приема фолиева киселина. Без да абсолютизирам излишно ролята й, смятам, че е добре да се приема. Хубаво е да се разчита на природата, но ние не живеем природосъобразно, а и твърде малко природа остана около нас. Затова не е лошо на пиродата да се помага.

# 47
  • Мнения: 4 433
хапчета Peace

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Темата си е много хубаво. Сложила съм я в Библиотеката /то не че някой чете там ама нейсе ooooh!/
Моето мнение съм си го казала вече.

# 49
  • Мнения: 298
хапчета  Peace

# 50
  • Мнения: 332
И аз пия хапчета Фолацид, не не преди бебеправенето, а когато разбрах, че съм бременна.

# 51
  • Мнения: 419
Пия на таблетки почти година без прекъсване, но последния път като ми дойде толкова се бях разстроила, че я захвърлих. Напълно съм убедена, че не мога да си я набавя в достатъчно количество от храната, така че я почвам отново  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 282
Хапчета  Peace, защото не мисля, че можем да си добавим нужното количество по друг начин

# 53
  • Мнения: 281
Момичета,един бърз въпрос: Пих 3 месеца ФК, но бебето нестана и ги спрях защото не бях сигурна дали може и повече да се пият. Да ги започвам ли пак и ако пак нестане скоро мога ли да продължа или прече нещо?

# 54
  • Мнения: 7 201
Момичета,един бърз въпрос: Пих 3 месеца ФК, но бебето нестана и ги спрях защото не бях сигурна дали може и повече да се пият. Да ги започвам ли пак и ако пак нестане скоро мога ли да продължа или прече нещо?
Аз я пия вече 1г.6м. ... Tired Нищо не пречи-това е вит. В9. Peace

# 55
  • Мнения: 2 270
Момичета,един бърз въпрос: Пих 3 месеца ФК, но бебето нестана и ги спрях защото не бях сигурна дали може и повече да се пият. Да ги започвам ли пак и ако пак нестане скоро мога ли да продължа или прече нещо?
. ... :Нищо не пречи-това е вит. В9. Peace
Подкрепям напълно!
Не я спирай!

# 56
  • Мнения: 282
Момичета,един бърз въпрос: Пих 3 месеца ФК, но бебето нестана и ги спрях защото не бях сигурна дали може и повече да се пият. Да ги започвам ли пак и ако пак нестане скоро мога ли да продължа или прече нещо?
. ... :Нищо не пречи-това е вит. В9. Peace
Подкрепям напълно!
Не я спирай!

 newsm10

# 57
  • Мнения: 281
Мнооооооооооооооооооооого благодаря за отговорите! Страшни сте newsm51

# 58
  • Варна
  • Мнения: 801
Хапчета за най сигурно

# 59
  • Мнения: 3 695
хоп и аз да споделя  Grinning
започнах да приемам фолиева киселина на хапчета

Общи условия

Активация на акаунт