Два въпроса в едни- за капките против колики и захарта във водата

  • 2 540
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Синът ми е на 3 месеца давам му преди всяко хранене 15 капки Саб Симплекс и все още слагаме захар във водата? Въпросът ми е до кога да продължавам тази схема с капките при положение , че още имаме колики, вредно ли е да приема толкова много от капките, а другото питане е - докога да продължавам да слагам захар във водата?

Какво мислите по тези въпроси, момичета?

# 1
  • Мнения: 6 029
капките не са вредни.

но захарта изобщо не е трябвало да я слагаш. спри я.

# 2
  • Мнения: 27 524
Капките не помагат така или иначе, аз бих ги спряла.
Това със захарта е ужасно вредно и нередно, никога не съм го правила, постепенно намалявай и я спри окончателно колкото се може по-бързо  Peace

# 3
  • Мнения: 2 677
капките не са вредни.

но захарта изобщо не е трябвало да я слагаш. спри я.

Няма какво повече да добавя. Peace

# 4
  • Мнения: 753
за капките незнам
 но захарта е абсолютно вредна, ...трябва да я спреш, ако искаш можеш да слагаш по лъжичка от чайчетата на Хип - мисля бяха на 100 мл/1л., поне те са безвредни, но захар в никакъв случай

# 5
  • Мнения: 1 092
при нас капките помагаха,но аз му слагах по 10 в АМ
относно захарта във водичката.........да вярно е че е вредно ама чак пък толкова......малкия отказва да пие вода без захар и аз все още му слагам на 200мл водичка около половин кафена лъжичка.Мисля,че е по-добре да пие вода дори и с мъничко захар отколкото да не пие/а той не пие и капка ако няма захар/.Така,че избора е изцяло твой Peace

# 6
  • Мнения: 6 029
при нас капките помагаха,но аз му слагах по 10 в АМ
относно захарта във водичката.........да вярно е че е вредно ама чак пък толкова......малкия отказва да пие вода без захар и аз все още му слагам на 200мл водичка около половин кафена лъжичка.Мисля,че е по-добре да пие вода дори и с мъничко захар отколкото да не пие/а той не пие и капка ако няма захар/.Така,че избора е изцяло твой Peace

бебето ми също не пие вода, не виждам нещо страшно да е станало.

# 7
  • Мнения: 2 159
захар във водата никога не съм слагала, пили сме чайчето на Хип
а капки съм давала много малко само при нужда и ги смелях марките, защото знам че привикват и не им действа

# 8
  • Мнения: 377
той всъщност също ми отказва вода, така че за тия 3 месеца едва ли е поел много захар, но ще я спра.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
Щом още имате колики - давай си му капките.
Захар НИКОГА не съм му слагала във водата (той и не пиеше вода, де...  За разлика от сега... ooooh!)

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Никога не съм давала капки и не бих давала... вода се дава само ако бебето не е изцяло на кърма...някъде след 6 тия месец

# 11
  • Мнения: 377
а може ли да си пие чая на хип с копър против колики вместо вода?

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Детенцето е на три месеца, нали ? ... Попитай педиатъра си за тези неща ...

# 13
  • Мнения: 773
Водата със захар предизвиква колики. Ако я спреш може и коликите да спрат.

# 14
  • Мнения: 3 695
Захарта е вредна за възрастни, а какво остава за децата.
Капките срещу колики - ние специално минахме без тях. 

Общи условия

Активация на акаунт