Може ли теста да не е верен?

  • 19 529
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Да и аз казвам може . При 1 седмица закъснение на цикъла- отрицателен тест . След още 1 седмица - вече положителен.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 24
Понякога втората чертичка е съвсем слабо изразена... И при мен така се получи - бях вече бременна, но тестът не беше категоричен Simple Smile За да си 100 % сигурна, върви да те видят на видеозон, но мисля, че трябва поне 2 седмици да ти закъснява, за да се види малката точица.

# 32
  • Мнения: 2 677
Случи ми се три пъти.
Отрицателен, отрицателен, пък накрая какво излезе.
Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 3 392
Да.
Имах няколко отрицателни, преди да установя бременността.

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен лично не ми се е случвало.
Peace

# 35
На десетия ден реших да проверя и теста беше положителен на първата минута. Но моя приятелка прави два теста и на третия път и показа, че е бременна! Мисля, че днешните тестове са достоверни!

# 36
  • Мнения: 666
Да. Отрицателният резултат може да стане положителен. Обаче положителния винаги си е положителен! Ох, как го казах само.... Embarassed Исках да кажа, че ако първия резултат на теста е отрицателен (може да е прекалено рано, например), когато направиш втори той може да се окаже положителен. Ако резултатът от първия тест е положителен - значи си бременна. Вторият също ще е положителен.
Направи си втори тест след няколко дни.

 smile3521

# 37
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че може да е грешен. Обаче ако ти покаже две чертички - грешка няма, можеш да си сигурна!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Случвало ми се е - 3 пъти...

# 39
  • Мнения: 1 155
Да моите тестове които си направих бяха два и бяха отрицателни. Чак при третия се появиха двете чертички. Знам че ако теста се направи много рано може да е грешен.

Общи условия

Активация на акаунт