Какво трябваше да му кажа?

  • 2 005
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Много мило ми стана  Heart EyesТой ти има доверие и знае,че го обичаш!Никога не е късно да му го кажеш ш покажеш.А тая лелка е направо  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 8 999
Когато тръгнаха на ясла/градина, моите деца също ме уверяваха, че им ставало понякога мъчно за мама и тате. Аз им казвах, че няма нищо лошо, ако им домъчнее, да си поплачат малко. Аз също си поплаквам, когато ми стане мъчно за моята мама, която вече я няма и за моя татко, който е доста възрастен и болен.
Също така сутрин им давах по една специална целувчица по нослето, която цял ден щеше да е с тях и да ги пази.

# 17
  • Мнения: 3 804
То и аз сигурно бих се стъписала. Но наистина правилното е да му се каже, че и на мама и става мъчно за него и че много го обича.
въпреки 4е моите слу4иха на добри у4ителки и в детската и в у4илище за щастие

# 18
  • Мнения: 314
Мисля, че детенцето се е опитвало да изрази обидата си от несправедливото скарване на директорката. Така че освен да кажа, че го обичам и на мен ми липсва, докато съм на работа, мисля че истински израз на любов би било да изразя разбирането си за това, че се е почувствал зле от скарването и да се опитам да разбера по-добре какво всъщност се е случило. Щях сигурно да го посъветвам да обясни на директорката, че иска да си измие ръцете и пр.

# 19
  • Мнения: 639
Това да си майка било много трудно.  Simple Smile
И аз много често чувствам, че е трудно. Беше ми попаднала някъде една мисъл за майчинството, нещо от рода, че "човек решава да има дете, когато е готов да пусне сърцето си да бъде извън него през цялото време".

# 20
  • Мнения: 1 802
Еееееее, разплакахте ме  Cry
А аз съм на кръстопът да пусна малката или не на ДГ, страх ме е от раздялата, много ме е страх  Confused Никога не успявам да задържа сълзите си във трудни моменти.
А тя е вече на 3 г и 5 месеца, няма да мога вечно да я държа до себе си ...

А ти следващия път целуни малкото човече и му кажи, че го обичаш много! Това е достатъчно
 Hug

# 21
  • Мнения: 4 406
много тъжна тема... имали сме такива случки и не ме е срам да си поплаквам, главно от безсилие, защото виждам, че той има нужда от мен, а аз трябва да съм на друго място... точно сега ме е яд, че го пренебрегвам и съм офиса, защото съм поела ангажимент, а шефа е неблагодарник...

# 22
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
В такива ситуации им казвам,че много ги обичам. Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 18
Когато ми каже че му е мъчно за мен , винаги пита  на мен дали ми е мъчно за него.Отговарям му - малко,нали много скоро пак ще бъдем заедно.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 412
Напоследък научих Франклин наизуст, и виждам във филмчетата много от възпитанието на Додсън. Та за тази ситуация,  разбирам, че детето е било на мивките  в неподходящо време, попитало ли е госпожата дали може да отиде?
Бих му казала: "Мама също те обича, Разбирам, че ти е станало мъчно, защото директорката ти се е скарала, но не трябва да ходиш сам на мивките, директорката се е притеснила, че можеш да се намокриш... "

# 25
  • Мнения: 7 201
Това да си майка било много трудно.  Simple Smile
И аз много често чувствам, че е трудно. Беше ми попаднала някъде една мисъл за майчинството, нещо от рода, че "човек решава да има дете, когато е готов да пусне сърцето си да бъде извън него през цялото време".
Може би имаш предвид тази:Решението да имаш дете - то е спонтанно.
Това значи да се решиш сърцето ти вечно да се разхожда извън тялото ти.

# 26
  • Мнения: 8 917
Миличкият малък мъж.... Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 639
Mam4e 76,   bouquet точно това беше. Благодаря, че ми го припомни как беше точно - звучи още по-хубаво.

# 28
  • Мнения: 6 206
Сега се сетих за тази тема. Simple Smile
Две седмици след това малката хитра хлебарка се е усетил как ме е развълнувал и преди два три дни когато излизах от стаята ми каза:
Недей излиза, че ще ми стане мъчно.
И после още няколко пъти ме заплашва как "щяло да му стане мъчно".  Crazy
Но тогава, първият път, беше много искрен.

Общи условия

Активация на акаунт