каква марка дамски превръзки използвате?

  • 4 070
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Здравейте!Знам, че тази тема не е за тук, но............Та вапроса ми е каква марка дамски превръзки използвате-питам, защото има много видове и незнам на кои да се спра Rolling Eyes Joy

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
За първи път ли се спираш?
Аз ползвам само always!

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace

# 3
  • Мнения: 412
За първи път ли се спираш?
Аз ползвам само always!
не не използвам за първи а за 3-4 път Joy Mr. Green

# 4
  • Мнения: 412
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?

дълги

# 6
  • Мнения: 2 237
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.

# 7
  • Мнения: 412
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.
  a да на мен либрес ми харесват повече от олеис

# 8
  • Мнения: 412
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?

дълги
да де ама кава марка? Flutter Flutter Flutter newsm78 newsm03 newsm03

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Само always. От тях и има и вечерни и за по-силните дни и за по-слабите.

# 10
  • Мнения: 640
ALWAYS sensitive and night

# 11
# 12
  • Мнения: 61
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.

да. въобще гледай да са с памучно покритие, защото алергизират по-малко и не спарват.

# 13
  • Мнения: 412
да както одеве казах и на мен ми харесват повече либрес newsm51 newsm51 от олеис, защото либрес са памучни smile3521, а на олеис памучните са по големи  smile3534 smile3534от тези на либрес

# 14
  • Мнения: 412
 е не съм казала че олеис са лоши, но просто са ми малко големички сензитив!Е други отговорчета Hug

Общи условия

Активация на акаунт