Кенгуру - от кога?

  • 3 265
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Мили мами, моля, споделете каква марка кенгуро ползвате и дали е такова с твърдо гръбче или меко - при положение че бебчо още не може да си държи стабилно главичката изправена (втори месец).

# 31
  • София
  • Мнения: 672
След 2-рия. Имай в предвид че е много полезно да го носиш на кенгуру защото крачетата на бебока са разделени и това помагало за правилното развиване на костите. Дори има специлни гащи за бебета, които да държат крачетата разделечни Simple Smile

Марката - чико задължително.  Peace

# 32
 Здравейте, мили  майчета!
 Имам  въпросче -  от  кой  месец  започнахте  да  слагате  бебо  в  кенгуру? Ние  сме  на  месец  и  половина  и  сигурно  ни  е  още  рано, но  все  пак  питам, за  да  съм  информирана Grinning. Благодаря  предварително  за  отговорите  bouquet

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Зависи от кенгуруго-има такива от 0+ така,така,че не е рано!

# 34
  • Мнения: 3 478
Не ви е рано, моята на тази възраста вече я разнасях в него Peace

# 35
  • Мнения: 1 174
Да, зависи от кенгуруто - има от 0+, има и след 6-ти месец.
Моето бебче го носех в кенгуру от самото начало, но в легнало положение.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 110
Не ви е рано, ако кенгуруто става. И ние на тази възраст вече се разнасяхме Simple Smile .

# 37
  • Мнения: 208
Аз също смятам, че не е рано, даже знам че колкото по рано толкова по добре.

# 38
  • Мнения: 130
На моето кенгуру пишеше че е за деца от 3.5 до 7.5 кг.-което означава че не е рано и може да си носиш бебчето в него.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 588
Моят син беше на три месеца, когато го сложихме за първи път в кенгуру.

Повече не сме го ползвали, защото ни е много неудобно.

# 40
  • Мнения: 676
На нас ортопеда ни каза на навършени 3м. да го слагаме и ние постъпихме по този начин. В този смисъл смятам, че ви е рано.

# 41
  • Мнения: 1 121
Би трябвало да пише в упътването от кога до кога може да се ползва. Доколкото знам за всяко е различно.

# 42
  • Мнения: 298
Май зависи от кенгуруто!Аз лично каката я носих след шестия месец(заради бабешки глупости  ooooh! ),а сега чакам да навърши поне три,че е и дребничка и не и е удобно.  Naughty

# 43
  • Варна
  • Мнения: 773
имам, но не съм го използвала никога.

# 44
  • Мнения: 983
Аз също смятам, че не е рано, даже знам че колкото по рано толкова по добре.
Даже е полезно за крачетата.

Общи условия

Активация на акаунт