Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 444
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
 Пазите ли си роклята от сватбата и къде евентуално сте я свряли? Вадите ли си я по романтични или не чак толкова романтични поводи за да и се порадвате или почти сте забравили за съществуването и? И сега кулминационния въпрос Mr. Green Обличате ли си я понякога...тайно? Mr. Green Аз отдавна не успявам да се нацибря в нея Laughing Явно по време оно съм била с мерки на скумрия  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 6 029
навряла съм я в гардероба на дъщеря ми. не я обличам, щот е огромна - бях в седми месец бременна кат се омъжвах. не се сещам за нея... а дали да не я изпера... петната от сметана още стоят ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 792
 А защо да е естествено, че е тайно ?
 Не е ли нормално, като си дал пари за нещо, после да можеш явно да си правиш каквото искаш с него.

# 3
  • Мнения: 4 718
Стига сте си сменяли никовете Close Сега се чудя какво да ти отговоря #Cussing out А за " тайното "... Ти какво?! Като са дадени пари що мацката да не си я носи като къщна роба ли  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 251
За пазенето-пазя я, но и аз...
... не успявам да се нацибря в нея Laughing Явно по време оно съм била с мерки на скумрия  Crossing Arms
smile3521

# 5
  • Мнения: 516
Ужас! Не знам къде е.  Shocked

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нищо не вадя.  Mr. Green Нямам сватбена рокля. Два пъти съм се женила, пък на - нямам. И трети път ако се случи (не чети, мъжо!) пак няма да си купя.  Crossing Arms
П.П. От проклетия.  Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 640
Aз пък бях с мерки на кит и въобще не ща да я видя...захвирленя е мръсна и опетнена в гардероба

# 9
  • Мнения: 2 723
Май е в гаража, не съм сигурна  Confused
Последно се опитах да я обелака да ме види мъж ми, щото тая рокла ми е от предишния брак, ама нямах никакъв успех. Явно и аз съм била скумрия  Cry

# 10
  • Мнения: 516
Не се правя. Тъкмо звъня на мама, за да я питам, дали не е у тях. Тя моята рокля е фамилна. 3 жени сме се женили с нея.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само това остана - да се развея като лазарка.

# 12
  • Мнения: 4 718
Тя тая рокля с история  бе булка, как ще а запокитиш ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 992
Полата си я пазя. Носих я скоро даже, по никак неромантичен повод - просто ми се носеше. Влизам в нея - да, на сватбата бях по-дебела Mr. Green Свряла съм я в гардероба, омачкана както всички други дрехи Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Пазя я, намачкана в една торба в гардероба.
Иначе съвсем явно се опитах да се пъхна пред нея, правихме си шоу с едни приятели.Не и стигаха само двайсетина сантиметра за да се закопчае...

Общи условия

Активация на акаунт