Щипе, бие, хапе до кръв.. как да го отуча :(

  • 8 458
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 242
Помагайте, че вече страшно става.. Цялата ме е направил тъмно синя, все едно мъжо ме е бил.. То бива домашно насилие, ама от едногодишно зверче на нищо не прилича  ooooh!
Карам му се, обяснявам, със спокоен тон, със строг тон, не му обръщам внимание, пошляпвам понякога дори - е няма и няма.. Като реши, че трябва да хапе - впива си 8те малки зъбока където му падне и докато не скъса мръвка не мога да го махна. Вампир  Twisted Evil
И със щипането същата работа - примерно мия чинии, човекът решил, че трябва на секъндата да го взема - е, да ама ако не му обърна на момента внимание и почва да щипе по краката, ама яко щипане  Rolling Eyes
щамарите същата история.. Дори и без причинно - като голям човек удря - по лицето..
Че е бясно, бясно е, че е палаво - повече от палаво.. Ама с туй как да се справя идея нямам  Tired

# 1
  • Мнения: 5 468
Като те захапе с 8-те си зъба, му плясваш един здрав шамар през устата и следващия път ще се замисли, преди да те захапе така. Със щипането - същата рецепта.

# 2
  • Мнения: 25 447
Извинявай, но откъде едногодишно дете знае как се щипе?  Shocked За хапането - ясно, природен инстинкт, но щипането???  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 567
Аз моята я отучих да хапе, като и аз я ухапах. Тя си мислеше, че само се шегувам като и казвах, че ще и се случи тази случка, ама разбра, че няма шега. След като я ухапах пак правеше опита да ме захапе и идваше към мен с ръмжене и отваряше уста върху ръката ми, поглеждайки ме да види как ще реагирам. Аз оголвах зъби и тя веднага спираше опита за захапване. Така няколко пъти и миряса.
За щипането може пак така да пробваш. Там нямам опит. Моята не ме е щипала, нито шамари ми е удряла, но ме скубеше и пак като с хапането я отучих.

# 4
  • София
  • Мнения: 819
Като те захапе с 8-те си зъба, му плясваш един здрав шамар през устата и следващия път ще се замисли, преди да те захапе така. Със щипането - същата рецепта.

За съжаление точно така отучих Стела от хапането Embarassed  Беше на 2 и малко, сега е на 4, оттогава не си и помисля дори и на игра да хапе когото и да било Naughty

# 5
  • Мнения: 368
Аз моята я отучих да хапе, като и аз я ухапах. Тя си мислеше, че само се шегувам като и казвах, че ще и се случи тази случка, ама разбра, че няма шега. След като я ухапах пак правеше опита да ме захапе и идваше към мен с ръмжене и отваряше уста върху ръката ми, поглеждайки ме да види как ще реагирам. Аз оголвах зъби и тя веднага спираше опита за захапване. Така няколко пъти и миряса.
За щипането може пак така да пробваш. Там нямам опит. Моята не ме е щипала, нито шамари ми е удряла, но ме скубеше и пак като с хапането я отучих.
И аз мисля че действа този метод
Прилагала съм го върху Симеон заради скубането - ама май ще се наложи и за хапането щото днеска като го взех от яслата учителката каза че нахапал всички деца Shocked Срам Embarassed

# 6
  • Мнения: 8 242
Не знам щипането от де го е научил, обаче така хваща и върти с тия малки пръстчета, и то с двете ръце едновременно в повечето случаи  Crazy
За хапането - и аз съм го хапала, ама чак здраво ме е жал  Rolling Eyes И без туй е такъв артист, че ревва като че ли го колят  ooooh! А на долка знам, че доста понася - пада си на главата става и продължава без да каже гък..
За шамара - май и този момент ще дойде.. Ама мъжа ми ще ме пребие ако го усети туй  Twisted Evil
Уф, много смотана работа  Tired От де му идва на акълчето да е такова злобно и отмъстително хич не знам..
На всичкото отгоре ЗНАЕ, че ми причинява болка.. И пак го прави - и се пази, защото знае, че може да има ответна реакция, макар че повечето случаи гледам да пазя самообладание, да не засилвам интереса му..
Правя се че плача, а 1-2 пъти направо си ревнах.. Ако не реагирам - той се нацупва и аха е готов той да ревне..
А баща си не хапе - отваря устата, ама като усети космите и прави една такава погнусена физиономия и забравя.. Да взема да космясам, че да миряса ли  Mr. Green
Дано е период само и бързо да минава, че тия вампирски изпълнения хич не са ми приятни  Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 819
Само по ръцете ли напада? Ако не, прати го при баща му да го захапе по лицето, да видим дали пак ще е против шамара или лично ще го отучи Confused

# 8
  • Мнения: 8 999
Колкото и грубо да зву4и, но след като за не знам кой път ухапа някакво дете, не издържах на срама пред поредната майка и го ухапах и аз. Силно. Рева като заклан, но спря да хапе.

# 9
  • Мнения: 3 331
Извинявай, но откъде едногодишно дете знае как се щипе?  Shocked За хапането - ясно, природен инстинкт, но щипането???  newsm78

Ами явно знаят. И да щипят, и да хапят, и да удрят.
И моят дивак ги върши такива от време на време. На година и седем месеца е.
Никой не го е удрял, щипал или хапал. Никога. Е, той го умее до съвършенство.
Напоследък като че ли по-рядко го прави, така че се надявам да е някакъв период.
И аз се чудя как да реагирам, когато го стори.
Обикновено го хващам здраво за ръката - ако ме е ударил или ощипал, съответно за раменете, ако ме е ухапал, и с висок тон му повтарям няколко пъти "не". Няма особен ефект.

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Моята дъщеря не ме е хапала, но горе - долу на вашата възраст беше решила, че е много забавно да ме удря Mr. Green. Отучих я като я ударих и аз - веднага след като тя го е направила. Повече не се опита да ми посяга....виж на бабите още се пробва ooooh!.За скубането - по същия начин - тя ме скубе - и аз я скубя. Така се отказа и от това.
Знам, че не е много възпитателно, но при мен свърши идеална работа.

# 11
  • Мнения: 6 029
я го ухапи и ти. ама яко. не на шега. такива хич не ми минават на мен.
ако не помогне - тактиката на Ню. после освен теб ще поче да хапе и щипе и другите деца.. и кво правим...

# 12
  • Мнения: 753
Ако знаеш колко ми е позната ситуацията ти, дано те успокои че и аз имам такова тигърче във къщи

# 13
  • Мнения: 668
Като те захапе с 8-те си зъба, му плясваш един здрав шамар през устата и следващия път ще се замисли, преди да те захапе така. Със щипането - същата рецепта.
и аз преди няколко дни се осмелих да го ударя през устата, при поредното му хапане /ухапа жестоко батко си/, винаги досега съм се въздържала и съм говорила или карала, но този път побеснях и го зашлевих. В първия момент се стъписа, после се разрева много силно, дори пищеше, но въпреки че ми се късаше сърцето не му обърнах внимание, а продължих да му се карам. От тогава не е хапал, но знам ли скоро може и да забрави, че съм го ударила и пак да започне да хапе.

# 14
  • Мнения: 524
Моята дъщеря не ме е хапала, но горе - долу на вашата възраст беше решила, че е много забавно да ме удря Mr. Green. Отучих я като я ударих и аз - веднага след като тя го е направила. Повече не се опита да ми посяга....виж на бабите още се пробва ooooh!.За скубането - по същия начин - тя ме скубе - и аз я скубя. Така се отказа и от това.
Знам, че не е много възпитателно, но при мен свърши идеална работа.
И аз така постъпвам, детето трябва да разбере, че причинява болка, за да спре.

Общи условия

Активация на акаунт