Ровите ли в.......на мъжа си - тайно ?

  • 9 350
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 430
...не  Naughty не ми и трябва Peace
Ако има нещо тайно познавам по лицето и държанието му Wink

# 181
  • Мнения: 30
Ако има нещо за криене хич и не искам да знам. Телефона и електронната поща не ме интересуват.  Всеки трябва да има свое пространство.

# 182
  • Мнения: 1 715
...не  Naughty не ми и трябва Peace
Ако има нещо тайно познавам по лицето и държанието му Wink

PeaceИ моя се издава не може нищо да скрие

# 183
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
не. и телефона му не вдигам.
каквото и да прави, предпо4итам да не знам. гледам банковите извле4ения, оба4е  Laughing
той ми проверява портфейла от време на време _ имам лоШия навик да ходя без пари в брой, та, за да ми избегне неудобството да пълня бензин за 4 евро, ми пъха накоя банкнота  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 537
Абе изкушавам се да му прочета смс-те, ама като знам че той никога не би ми ровил в нещата и се спирам.  Embarassed Е разбира се в портмонето ровя, ама не тайно и той знае за какво  Joy

# 185
  • Мнения: 4 733
Абе изкушавам се да му прочета смс-те
Кой си пази смс-ите бре ooooh!?

# 186
  • Мнения: 3 372
Абе изкушавам се да му прочета смс-те
Кой си пази смс-ите бре ooooh!?
Моя Crazy

# 187
# 188
  • Мнения: 2 039
НЕ  Naughty Първо, че ми е под достойнството и второ, защото всеки имаправо на лично пространство  Peace Пък и е липса на уважение   Wink

# 189
  • София
  • Мнения: 4 966
Ровила съм...
Просто любопитство Mr. Green

# 190
  • Мнения: 2 149
Не обичам да му ровя в нещата,нека са лични,както и той в моите.
Но и да се наложи нямам нищо против,нямаме какво да крием Flutter

# 191
  • Мнения: 186
Предпочитам да не го правя. Не съм много сигурна, че ако намеря нещо то ще ми хареса. А той в мойте предполагам също не рови. 
Така и не се научих да проверявам дрехите преди пране. Резултата пран телефон, пари, запалки и още много други. 

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Преди, признавам си без бой, ровех... Сега вече не, щото много лоши неща намерих...И моя си пази смс - ите, пу  Sad

Общи условия

Активация на акаунт