Ровите ли в.......на мъжа си - тайно ?

  • 9 334
  • 192
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Ровите ли в личните вещи / телефон , документи , портмоне / на мъжО ? Аз лично много често се изкушвам Embarassed

# 1
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не, не ровя,
те за това са "лични".
Пък и какво ли да търся, а и ако намеря нещо дали ще ми хареса????   bouquet

# 2
  • Мнения: 516
Това е грубо вмешателство в личното пространство. Аз не ровя в неговите неща. Той също не пипа моите.

# 3
  • Мнения: 1 952
Ровя .... все пак проверката е висша форма на доверие, както всички добре знаем Wink
И въпросът: Ровите ли в.......на мъжа си - тайно ? е нещо като "А слушате ли ...чалга- тайно?"
Естествено НЕ! ... каза ССФ.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, дори не се изкушавам.
Всъщност бъркам му в портмонето, но не ровя, а действам по същество  Mr. Green Освен това не е тайно, защото той знае и няма нищо против.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Их, Нати, и ти ли го умееш това? Аз не питам, а уведомявам. Това не е тайно, нали? Flutter

# 6
  • Мнения: 2 716
Петъчна ли е?
Ровим си в личните.... явно  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 690
Понякога в телефона, ама не много тайно щото той ме вижда  Crazy В портмонето не! Често в сака за командировките, ама то е защото аз опаковам и разопаковам багажа му!

По принцим съм против ровенето, ама и аз съм човек  Embarassed

# 8
  • Мнения: 5 393
Бъркам в портфейла му с негово знание,той в моя-също.
В телефона-също.Само веднъж го разгледах без негово знание.

Но пък редовно му пребърквам джобовете на панталоните-след като изпрах няколко ценни хартийки, налага се....

# 9
  • Мнения: 2 492
Ровя , ама не , за да търся писма от ухажорки ... освен ако не се сбърка да ги сложи в портфейла , тогава със сигурност ще ги открия .
В телефона ми е е скучно да ровя , все жени , рядко някой мъж - за какво ми е , аз по жени не си падам .  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 1 622
Е не, струва ми се ужасно това да ровя в личните му вещи, както и обратното.
А и току виж намеря нещо, което е..хмм..... защо да си хабим здравето и нервите...може да съм балама, но аз така ги виждам нещата.

# 11
  • Мнения: 10 758
Всичко,което правя на мъжа ми, е явно Mr. Green

За мен е пълна простотия да се ровя из тела му, джобовете, портфейл няма, и т.н.

# 12
  • Мнения: 819
Определено не. Би ме било срам от себе си да го правя. Просто си представям аз как бих се чувствала, ако разбера, че ми е ровил в тел. или портмонето.

# 13
  • Мнения: 6 029
не. не ровя. ровя на други места. тайно от децата.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
ОК де, дето не ровите. Като си сложи панталона/дънките за пране проверявате ли джобовете? Много нещо изпрах докато почна да проверявам.

Общи условия

Активация на акаунт