Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 септ. 2007, 10:21 ч.

Статистика

• 124 500
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
За статистиката.Подадени документи октомври 2016,вписана в регистъра 17.01.2017 без претенции за пол и етнос. Обаждане за детенце момиче на 11 мес.неизвестен произход на 10.01.20018г.Делото мина вчера прибираме я след дните на обжалване.

Кама, имахте ли други изисквания, например за възраст и здравословно състояние? Бях останала с впечатлението, че ако нямаш претенции за произход се обаждат по-рано от година..

# 196
  • Навсякъде и Никъде
Да всъщност,здраво или с лечими заболявания за страната, без претенция за произход от 0 до 3 год.

# 197
Здравейте,
Ето инфо и за нас:
Вписани в регистъра 08.11.2016
Първо предложение авг.2017
Второ предложение дек.2017
Трето предложение февр.2018
Подадени документи за осиновяване 04.03.2018
У дома от 20.03.2018 Simple Smile

Изискванията ни бяха за здраво дете без значение пол и етнос, но без изразени ромски черти, възраст от 6м до 1,5г. Бяхме допълнили дори, че сме съгласни и на мулатска или монголоидна раса.
След 1 година в регистъра , сменихме възрастта на 0 до 2г. Дъщеря ни беше на 18м когато дойде предложението за нея.
Скорошно предложение желая на всички четящи тук! Simple Smile

# 198
И в крайна сметка от коя раса е детето? Извинявам се за въпроса, просто от любопитство питам, понеже беше вмъкнато в горния коментар.

# 199
И в крайна сметка от коя раса е детето? Извинявам се за въпроса, просто от любопитство питам, понеже беше вмъкнато в горния коментар.

Ако въпросът е към моят пост, дъщеря ни е от ромски произход, но няма видими черти и е със светла кожа.

# 200
Да, към вашия пост беше. Радвам се, че сте си прибрали детето вече вкъщи и ви пожелавам бързо сближаване! Simple Smile

# 201
Още едно допълнение към моят пост:
Преди да ни изпратят предложението за дъщеря ни, бяхме променили изискването за етнос и махнахме ромския етнос, като оставихме смесен. Тъй като малката е светла, социалните са решили да ни я предложат, въпреки, че вече бяхме махнали ромски етнос и добре, че са го направили, защото душите ни летят сега Simple Smile.
Никога не отказвайте дете без да сте го видяли!!! Ако бяхме отказали само защото е ромски етнос, без да я видим, щяхме още да кукуваме двамата само с мъжа ми.
Успех на всички!

# 202
Здравейте ,
Регистрирана съм от 02.2016 г. Изисквания  : здраво момиче от 2 до 4 години  от български или смесен произход . Чаках повече от година . Промених критериите. Момче или момиче ( здраво) до 4 г. без претенции за произход , без силно изразени ромски черти .
 Обадиха ми се след около 2 седмици за момиченце на 10 м. от ромски произход . За съжаление беше болна .  Второ  предложение :  08. 2017 г. момче на 6 м.  от р. пр.  Харесах го заедно сме от 15.11.2017 г. Докато оформяхме документите ми направиха трето предложение . Отказах вече бях решила.
И двете видяни от мен деца са светли .
Синът ми е прекрасен !!!!!

# 203
Защо цели 3 месеца от предложението до вземането?

# 204
От Септември моя грешка. Датите са приблизителни .

# 205
# 206
За статистиката:Вписване в регистъра за осиновители на 15.09.2017.Изисквания:от 0 до 3г,без зна4ение на пол и етнос.Първо и единствено писмо на 10.07.2018 за мом4е на 3г и 8м.След 7 дни у дома!

# 207
Здравейте,
Ето инфо и за нас:
Вписани в регистъра септември 2016
Първо предложение февруари 2017
Второ предложение юли 2018

Подадени документи за осиновяване 24.07.2018
У дома от 14.08.2018

Изискванията ни бяха за здраво дете момиче, без значение етнос, но без изразени ромски черти, възраст от 0 до 3г.
Дъщеря ни беше на 10м когато дойде предложението за нея. Името не сме сменили.
Скорошно предложение желая на всички четящи тук

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт