За медицински център Хирон

  • 46 295
  • 136
  •   1
Отговори
От форумите, които успях да прочета разбирам че повечето хора са много доволни от д-р Михайлова и д-р Стоименова. аз реших да си запиша час, но и на двете в момента графика е натоварен, а неми се чака. най-рано мога да отида при д-р Гадар (ако съм разбрала правилно името). моля ви да споделите впечатления за нея и за другите специалисти в хирон. предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 17
Ние сме при д-р Стоименова,но докато тя беше в отпуск се наложи да заведа малкия.Тогава дежурна беше Гадар.Много е готина и веднага разбра какво му е и предписа точното лекарство.А също така усети ,че и аз не съм много в час,бях малко изнервена.На мен ми даде капките на Бах.Мисля,че е добра,а е и много приятна.

# 2
Аз си бях записала час при д-р Михайлова, но като отидохме с бебето ми каза, че д-р Гадар ще започне интервюто с мен и тя ще се включи след малко. Така минаха 2 часа и тя дойде накрая. Недоволна съм, защото си бях записала час за Михайлова и чаках 10 дена. Какъв въобще беше смисала да чакам, след като пак ме препратиха на друг? А д-р Гадар ми се стори меко казано странна и въобще не ни помогна. Напротив, реши че няма да лекува бебето, а мен. В резултат на лечението така се изнервих, че прекратих всичко.

# 3
и мен най-много ме дразни това, че трябва да се записва час 2-3 седмици предварително, защото не винаги човек може да чака толкова... а и когато е за 1 път, това ме отказва!

# 4
  • Мнения: 4 414
elilora, много често, за да се излекува бебето, първо трябва да се излекува майката...така че това не е никак странно.
а тази практика с прехвърлянията е от скоро и аз също не я намирам за удачна. особено пък, ако си чакал 10 дни за определен лекар! аз, бих си изказала недоволството веднага, на място! на мен за сега не ми се е случвало, но чух от няколко майки оплаквания по този повод.

иначе, за първо интервю бих изчакала 2-3 седмици...все пак не е спешно. като има 100 човека, които искат да ги прегледа този хомеопат, той какво да направи?! не може да работи по 24 часа в денонощието.
като ви дразнят тези неща в Хирон, не е задължително да ходите там. има толкова много центрове и хомеопати вече.
успех ви пожелавам  bouquet

# 5
ей, не исках горното ми изказване да прозвучи като заяждане. разбира се че  хомеопатът не може да работи по 24 часа. за сега се отказах да си записвам час, но по-натам може и да опитам пак Simple Smile а иначе избрах Хирон, защото в този форум има много доволни от него хора. просто друг център или хомеопат е видях да е хвален толкова Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 414
ей, не исках горното ми изказване да прозвучи като заяждане.
ooo, изобщо не съм го изтълкувала като заяждане, не се притеснявай Hug

# 7
имам и още един въпрос. винаги ли трябва да се чака толкова дълго, или това е само за първичния преглед?

# 8
  • Мнения: 4 414
имам и още един въпрос. винаги ли трябва да се чака толкова дълго, или това е само за първичния преглед?
абсурд е да чакаш 2 седмици за остро състояние! при нас, когато случаят е бил спешен, винаги се е намирал начин да ни прегледа хпмеопатката ни. освен това, винаги поддържаме връзка по телефона, за да не разкарвам детето за всяко притеснение.

# 9
  • Мнения: 3 506
Всъщност проблемът е първите няколко пъти, докато се опознаете с хомеопата, или по-точно, докато той ви опознае. След това вече прегледите са доста по-кратки, респективно винаги може да се вместите за половин час, дори да му е натоварен графика. А междувременно, хомеопатът може да даде указания по телефона, след което да се окаже излишно да ходите на преглед  Wink Аз също чаках по близо месец за първите интервюта на децата, но определено мисля, че си заслужаваше чакането.

# 10
  • Мнения: 429
Хомеопатите на "Хирон" - класически ли са?

# 11
  • Мнения: 3 506
Да. Имаше един с известни залитания към Боарон, но май последно и той се преориентира.

# 12
  • Мнения: 455
Да. Имаше един с известни залитания към Боарон, но май последно и той се преориентира.

Кого имаш в предвид? Преди две седмици пращах сестра си в МЦ Хирон и тя ми каза,че интервюто е взел д-р Николов (ако не се лъжа така се казваше). Не знаех, че там има и мъж. Някой има ли отзиви?

# 13
  • Мнения: 3 506
Него имам предвид. Доколкото знам преди е бил боаронец, но се е насочил към класическа хомеопатия. Не е моят тип лекар, друго не знам. Един път преди мнооооого време прегледа малкия по спешност, но не ми вдъхна доверие и не му дадох изписаните лекарства (2 на брой), затова повече не мога да кажа.

# 14
  • Мнения: 1 883
Хомеопатите на "Хирон" - класически ли са?

Да - уж newsm78

Общи условия

Активация на акаунт