какви сте искали да станете,какви сте сега?

  • 4 300
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
аз исках да стана директор,ама сега съм счети!! Cry Cry

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз 6 години учих мениджмънт, и съм счети  Simple Smile

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 916
Около 5-6-7 годишна исках да стана фризьор, до 7 клас - лекар, ама сега съм инж.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Исках да съм журналист и съм Laughing

# 4
  • Мнения: 721
Исках да съм лекар и още го искам, но сега се занимавам с телекомуникации

# 5
  • Мнения: 6 315
Исках да стана певица, после - ветеринар, след това - доктор. Щях да стана квантов химик - учЕн за малко, но станах автор на техническа документация и хич и не съжалявам.

# 6
  • Мнения: 765
Директор на какво ?
аз исках да стана директор,ама сега съм счети!! Cry Cry
Може да станеш директор на счетитата  , не губи кураж
 Най много съм мечтала да стана космонавт . Очевидно не съм , но го преживях вече  Grinning

Последна редакция: пт, 14 сеп 2007, 23:43 от барабалекс

# 7
  • Мнения: 1 134
Исках да стана съдържателка на публичен дом още от времето, когато представа си нямах какво пише в длъжностната характеристика за Маман Laughing. Явно ме е впечатлил някакъв филм или роман...

Станах всичко друго, но не и това... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 7 474
Исках да работа в банка, завърших специалност
подходяща за целта,работих друго обаче,
 накрая родих и сега чакам
да ми дойде времето за работа Laughing

# 9
  • Мнения: 491
Исках да стана детска учителка.

# 10
  • Мнения: 721
Исках да работа в банка, завърших специалност
подходяща за целта,работих друго обаче,
 накрая родих и сега чакам
да ми дойде времето за работа Laughing

...и главен готвач нейде можеш да станеш...... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 474

...и главен готвач нейде можеш да станеш...... Mr. Green

Ааааа нема нужда  Laughing, аз съм само любител,
иначе ще ми омръзне и вече няма да ми е приятно   chef

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Исках да стана доктор или психолог. Е, не съм...

# 13
  • Мнения: 721

...и главен готвач нейде можеш да станеш...... Mr. Green

Ааааа нема нужда  Laughing, аз съм само любител,
иначе ще ми омръзне и вече няма да ми е приятно   chef
ааа, само да не ти омръзва! Close Ний тук кво ще правим без вас, а?

# 14
  • Мнения: X
Исках да стана детска учителка.

И аз.
Обаче станах такава,поне по образование.

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Като дете съм сменяла мераците периодично, даже не помня всичките Mr. GreenОткакто съм съзнателен човек, винаги съм искала да бъда юрист и съм. Но преди да отида в Университета, мислех, че 80% ще стана адвокат, 10% съдия, 10% - нещо от наказателноправните "специалности". Е, не станах нито едно от трите Joy

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
В детската градина исках да ставам певица, но с тез певчески данни биха ме замеряли с развалени домати. После исках да ставам учителка и сега бих могла - филолог съм, но не работя нищо свързано със специалността ми. Та в тази връзка - внимавайте какво си пожелавате Mr. Green.

# 17
  • Мнения: 6 992
Учителка по български език и литература. Гадовете ме приеха френска филология обаче. Не ми е късно да стана учителка по френски. Flutter

Минах и през искането за журналист(6-7клас), както и да кандидатствам в НАТФИЗ(8-12 клас се занимавах усилено с театър), но там скъпите ми родители ме отрязаха и отидох в "доброто" старо СУ Sunglasses

# 18
  • Мнения: 753
Винаги съм искала да работя в някаква лаборатория с бяла униформа, с много малко хора/колеги в нея и да си откриваме/експериментираме разни нещица.....затова станах инж, но не работя в лаборатория, ...а до една голяма дупка...

# 19
  • Мнения: 2 829
и аз като малка исках да стана космонавт Wink
не станах,разбира се-икономика съм завършила,но чакам подходящата (Laughing) работа--все още Laughing

# 20
  • Мнения: 87
Исках да съм журналист и съм Laughing

И аз, и аз!!!
Само дето вече не искам newsm78

# 21
  • Попово
  • Мнения: 687
Аз пък исках да стана  зъболекарка, но уви... сега работя организатор производство  Crazy ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 212
Минала съм през какви ли не желания - детски лекар, учителка, екскурзовод, писателка, художничка, певица естествено...само програмист не съм и подозирала, че бих станала, ама баш това учих и с това се занимавам сега... Crazy

# 23
  • Мнения: 1 044
Исках да стана метеоролог. Ама такъв истински, който по 6 месеца е в планината и измерва ли, измерва - налягане, температура, влажност. После праща данните чрез радиостанция до екипа в града и сяда край камината с чаша вино. А в краката му лежи куче - немска овчарка. Цял ден сред природата, сам-самичък, далеч от хорска суета...
Счетоводител съм сега и не излизам от гадния офис по цял ден! Sick
Майка ми е виновна за всичко, защото ме разколеба-няма да имаш семейство, заплатата ще ти я вдигат на 20 години веднъж, ако се разболееш, там  в планината ще си умреш, ще ходиш с ботуши и анцуг целогодишно... И аз я послушах, нали съм послушно дете...

# 24
  • Мнения: 516
Исках да стана принцеса. Ожених се за принц и сега съм Пепеляшка. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 250
Исках да стана певица /не че имам данни/, после учителка в детска градина, после юрист. Не станах нито едно от трите. Май нищо не съм станала още, уча мениджмънт последна година. Не е късно за правото, още ми е мечта.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 025
Исках да стана "като тати да се въртя на стола"(беше шеф и имаше въртящ се стол, който беше голяма работа за мен) Laughing.След като пораснах исках да измислям къщи и да съм певица.Не станах нито едно от двете, но все пак изчислявам къщи и организирам строителството.

# 27
  • софия
  • Мнения: 163
Исках да стана журналист/все още имам желание/, исках да стана артистка, завърших педагогика, а сега издавам ... самолетни билети...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 074
Исках да бъда учител и станах УЧИТЕЛ.

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Исках да стана полицай...... Simple Smileи все още искам де Thinking,станах обаче управител на стр.фирма. Simple Smile

# 30
  • Мнения: 3 423
Исках да стана журналист.
После вече не исках.

# 31
  • DE
  • Мнения: 967
Исках да стана адвокат.
Нищо общо - работя в агенция за недвижими имоти!

# 32
  • Мнения: 336
Исках да стана архитект, защото много обичах да разглеждам и рисувам красиви сгради, а станах машинен инженер, но работя като усъществявам мечтата на Tigercheto  Laughing
Винаги съм искала да работя в някаква лаборатория с бяла униформа, с много малко хора/колеги в нея и да си откриваме/експериментираме разни нещица.....затова станах инж, но не работя в лаборатория, ...а до една голяма дупка...

# 33
Исках да стана циркова актриса, е, не съм Cry

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Като малка исках да стана певица,то това си ми е още мечта.Пях и в хор,пях малко и соло в хора,но майка не ме пусна в музикално училище и дотам с мечтата ми.От 7-ми клас нататък исках да стана психолог.Е,мечтата ми се осъществи.От 26 март тази година съм успешно дипломиран психолог. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 4 555
Исках да стана програмист и станах.
Разочаровах се, не е това, което си представях.
Сега искам да стана нещо друго... художник например  Rolling Eyes

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Едното си желание изпълних. Ама нали съм лакома, исках две. Второто беше да стана капитан на кораб. Laughing
П.П.На старини като нищо. Ако спестявам усърдно, може и яхта да си купя. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 235
Исках да стана този, който кара валяка. Сега съм домакиня и карам Шкада Фабия. Доста далеч от мечтата си...

# 38
  • Мнения: 2 401
E никой не е имал моята мечта  Mr. Green Исках да стана водолаз. Не станах.  Но ще се гмурна със сигурност някой ден.

# 39
  • Мнения: 5 103
Исках лекар , но съм финансист.

# 40
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Исках - балерина. Учих и работя счетоводство.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 856
не знам какво съм искала да стана като дете
не помня просто
по думите на майка ми - лекарка /явно от детските игри на "чичо доктор"/
после каквото исках - това учих
каквото исках да стана - станах

# 42
  • Мнения: 2 032
Като малка исках да стана...циркаджийка. Каките с къси роклички с пайетки ми се струваха най-красивите на света.
После исках да стана космонавтка. Да мога да си разглеждам отвисоко.

# 43
  • Мнения: X
Исках да стана археолог и станах. После вече не исках и вече не съм.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 783
Като най-малка исках  да стана вещица Mr. Green; като поотраснах реших, че химик е почти вещица - забърква разни шарени неща в стъкленици. Едно от най- зрелите ми желания беше - продавачка в плод и зеленчук, този на нашата улица беше много уютен. С възрастта и разочарованието от хората реших да стана хижар. Последното, което исках беше археолог, но един ден на 16 години влязох в една болница и толкова ми хареса, толкова у доме си се почувствах, че станах лекар и ако трябва пак да избирам, пак ще избера това. Колкото до вещицата - и тук имам постижения според някои Mr. Green

# 45
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Исках да стана балерина,  но станах домакиня!

# 46
  • Мнения: 8 999
Исках да стана ъу4ителка в Горското у4илище на животните. Имам и педагоги4ески профил и ако заплатите на у4ителите станат нормални, бих се пробвала и в 4овешко у4илище.
Работила съм и работя неща, които нямат нищо общо с образованието ми /добре, 4е имам допълнителни квалификации, та да ме хранят/.

# 47
  • Мнения: 2 792
 Исках да стана жена на богат милионер (сегашно милиардер, щото инфлация, туй онуй), който да ми купи остров, на който да гледам изчезващи животински видове и да помагам на бедните. И сега като го написах, добре ми звучи, къде блях и си забравих детските планове, пфуууу

# 48
  • Мнения: 4 451
Много исках да стана сервитьорка Mr. Green, но съм инженер химик.

# 49
  • Мнения: 2 258
Когато бях малка исках да стана шофьорка LaughingИ то в градския транспорт.Мечтаех за автобус "Чавдар" .Е....сега съм шофьор-любител и работя в сферата на търговията Mr. Green

# 50
  • Мнения: 43
Когато бях малка бях принцеса /имах най-страхотното детство/ а исках да бъда началник Сега съм началник а много ми се иска да бъда принцеса

# 51
  • Мнения: 3 611
Исках да сьм стюардеса или художествена гимнастичка, станах муzикант.

# 52
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Първата ми мечта беше да бъда балерина. След 7 години до станката се отказах.
После исках да бъда моден дизайнер.
И третата ми, но най-силна мечта е била да бъда лекар.
От мечтада за дизайнер взех рисуването и станах интериорен дизайнер.

# 53
  • София
  • Мнения: 4 899
Аз исках да стана "самолетка"  - разбирайте "пилот".
Сега се занимавам с компютри

# 54
  • Мнения: 1 910
Аз исках да стана фотограф, сега съм любител-фотограф.

# 55
  • Мнения: 280
Исках да стана певица и станах  Grinning Омръзна ми и реших да се занимавам със самолетни билети,тъй като винаги са ме привличали пътуванията със самолет и тази сфера като цяло.И ето сега година по-късно,макар и още прохождаща в бранша,успях!Щастлива съм от този факт ! Hug

# 56
  • Варна
  • Мнения: 917
Исках да казвам часа по телефона, после разбрах, че било запис.

# 57
  • Мнения: 460
Исках да стана циркова актриса, е, не съм Cry
що се косиш бе душко?то в малък ли цирк живеем?нали се налага ежеминутно да участваме в представления!! Laughing

# 58
  • Мнения: 434
исках да стана лекар(задължително акушер-гинеколог),но не успях и станах акушерка.Ако сега пак трябваше да решавам пак бих избрала същото.

# 59
  • Мнения: 852
Исках да сатна лекарка или продавачка,сега работя нещо съвсеееем различно!

# 60
  • София
  • Мнения: 4 899
исках да стана лекар(задължително акушер-гинеколог),но не успях и станах акушерка.Ако сега пак трябваше да решавам пак бих избрала същото.

Акушерките в много случаи знаят повече от лекарите    bouquet

# 61
  • Мнения: 953
Като бях малка исках да стана войник Laughing. Всички ми казваха, че войници стават само мъжете, и неможело, а я вижте какви времена дойдоха и жените са войници. Не станах войник, но имам достоен заместник-сестра ми.

# 62
  • София
  • Мнения: 418
Исках да стана следовател. Ма много исках - мама е водила в къщи един да ми обяснява колко е гадна тази професия. Не станах, но не съжалявам - като гледам каква е системата съм разочарована от нея. Само във филма Хорейшио винаги печели.

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
в детската градина исках да бъда "бензиностанка"- т.е.работничка на бензиностанция, после мечтаех да съм лекар. най-много ме е яд, че не учих за архитект! имам диплома икономист, в момента следвам педагогика и съм учител.
в детската градина сестра ми искаше да бъде "знатна пилчарка"!

# 64
  • Мнения: 3 537
Като най-малка помня,че исках да продавам козметика и парфюмерия и да си имам собствен магазин.
А като малко по-голяма исках да ставам художничка, отказах се ,защото ми се видя не перспективно.А последно си мечтаех да бъда лекар,и то хирург....всичко си остана мечти, освен това,че наистина имам талант да рисувам добре. Wink

# 65
  • Мнения: 750
Исках да бъда ченге откакто се помня. И съм. Сега пък искам друго да ставам. Мераци всякакви.

# 66
  • Мнения: 2 309
До ден днешен мечтая да съм пластичен хирург или гинеколог,но много съм гнуслива и страхлива от черва и кръв.Това ми попречи!Изпитвам бяла завист,към тези специалисти Hug
Сега съм,всеобщо развита личност...

# 67
  • Мнения: 4 555
Исках да стана археолог и станах. После вече не исках и вече не съм.
Еха, това винаги ми се е струвало адски интересно. И аз си мечтаех за археология като малка, но знам, че в България реалността не е много романтична.
Теб какво те разочарова?

# 68
  • Мнения: 4 555
Исках да казвам часа по телефона, после разбрах, че било запис.
Joy Joy Joy

  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 581
исках да съм учителка,но станах счети и не съжалявам Peace

# 70
  • Мнения: 2 492
Първа мечта - балерина .
Попречи - не можех да кажа правилно думата , а и бях ящно дете .  Mr. Green
Втора мечта - певица .
Попречи - нищо не ми пречи и досега увивам на умряло без да са ме молили .  Blush
Трета мечта - да се "оженя " за американец и да имаме фонтани в двора .
Попречи - ааа то това още може да стане , само дето вече бих искала да го сменя с "италианец " и може да сме само с малко водоскоче в двора .
Исках , исках .... то аз от малка все искам .
Накрая каквото поисках стана .  bowuu

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Директор на какво ?
аз исках да стана директор,ама сега съм счети!! Cry Cry
Може да станеш директор на счетитата  , не губи кураж
 Най много съм мечтала да стана космонавт . Очевидно не съм , но го преживях вече  Grinning

И аз исках да стана космонавт newsm60
Пък станах... счети Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 069
Така и не можах да разбера каква искам да стана. Средното ми е фотографско, висшето ми е икономическо. Слава Богу, имам добра работа, която не е свързана с нито едното от двете!

# 73
  • Мнения: 105
"Моден дизайнер" - работя по въпроса  Whistling

# 74
  • Мнения: 103
В 9 клас исках да стана психиатър. Според мен за 14 години бая съм напреднъл.. остана ми само -атър..

# 75
  • Мнения: 105
В 9 клас исках да стана психиатър. Според мен за 14 години бая съм напреднъл.. остана ми само -атър..
  smile3532

# 76
  • Мнения: 103
Абе ти се смееш, ама аз сериозно. Как ще помогнеш, ако сам не си бил в подобна ситуация, м? Начи първо лекинко полудяваш, след това се излекуваш, след това си и -атър, освен психи(атър). Капиш? Flutter Mr. Green

В 5-ти клас исках да стана каратист. Е па не станах.. За сметка на това са съм много по -ист. Например, мазох-ист.

# 77
  • Мнения: 494
Голямата ми мечта беше да стана автомонтьор, после се запалих по модния дизайн .Взех, че се изучих за учителка.Обърнах го на цветарка. А последно се изявявам като певица, но само в компания и на чашка. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 424
Исках лекар да стана, но няма никакъв шанс да се получи ! Иначе от Октомври ще следвам География  Whistling

# 79
  • Мнения: 27 524
Балерина, директор на зоологическа градина, актриса, певица... детските са ми много. Зрялото - психолог в затвора. Сега съм с частен бизнес в сферата на киното.

# 80
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Исках да стана лекар, певица , актриса....... сега съм в отдел бюджетен инспектор  Mr. Green
Вили

# 81
  • Мнения: 393
  1.в детската градина-състезателка по художествена гимнастика-ама израстнах много и отпадна;
  2.после в нач.у-ще-арнеолог-там за Египет и мумиите;
  3.по-късно-исках да плувам,ама мама не ме даде-ни да плувам,ни английски да уча в големия град....
  4.преди матурите-учителка по български и литература
...
  Пък съм социален работник в ДЦВИЗ ,а сега и вече в ДЦДМИЗ......

# 82
исках да стана полицайка ............ ще ставам чистачка в испания каква пародия само  Embarassed

# 83
  • София
  • Мнения: 1 825
Исках да стана учител по български език и литература. Дори бях сигурна, че точно това ще бъда. Научила съм се да чета на 4, да пиша на 5 г. Още на 15-ти септември изчитах целия учебник по литература. Пишех стихове, но като станах на 12 и започнах да пораствам загубих дарбата си. Така че, поет нямаше как да стана. По-късно вятърът ме отвя в коренно различна посока и сега станах това, за което много хора са си мечтали и са драпали, но не им е стигнал късметът. Бях чела някъде, че Господ най-много се забавлява, когато ние си правим планове ...

# 84
  • София
  • Мнения: 1 825
исках да стана полицайка ............ ще ставам чистачка в испания каква пародия само 

И сестра ми. В момента работи в една авиокомпания в Мадрид. Да ти дам нейните координати, за да си направите клуб на харесващите полицейската професия Grinning

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Каквато исках да стана, такава съм сега.
В последно време обаче се замислям за промяна. Дано да успее стачката, че да изгоня тези си мисли.

# 86
исках да стана полицайка ............ ще ставам чистачка в испания каква пародия само 

И сестра ми. В момента работи в една авиокомпания в Мадрид. Да ти дам нейните координати, за да си направите клуб на харесващите полицейската професия Grinning

да много ми се ще да си имам дружинка по мечти  Mr. Green
а твоя късмет къде те отвя

# 87
  • Мнения: 1 299
аз исках да стана лекарка, оперна певица (мислех си, че имам глас  Laughing), после адвокат...минах и през брокер... Laughing
сега съм строителен инженер.... Wink

само за малко, но все пак и тази идея ми мина - космонавт Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 475
от много, много малка ветеринарен лекар, това е единственото, което съм си мечтала като професия, за съжаление завърших Икономика,тъй като родителите ми не ми позволиха да се запиша, а ме бяха приели , и сега работя с омраза, нежелание, не ми допадат административните глупости!!!

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 12:39 от marsiana

# 89
  • Мнения: 22 865
Исках да стана учителка като дете.После,около 6-7 клас мечтаех да съм археолог.Най-накрая завърших реклама от много чудене. Grinning

# 90
  • Мнения: 560
Исках да стана певица,ама пея на колегите в хотела на коледните партита-станах хотелски администратор.
Обаче все пак имам 1 изява по мечтата-преди 2 години записах 10-секунди вокал към една телевизионна реклама на кола,която се излъчи 100 пъти по телевизията.С това ще си остана.

# 91
  • Мнения: 412
Исках само да бъда щастлива.......
май не съм го постигнала още...

# 92
  • София
  • Мнения: 1 825
исках да стана полицайка ............ ще ставам чистачка в испания каква пародия само 

И сестра ми. В момента работи в една авиокомпания в Мадрид. Да ти дам нейните координати, за да си направите клуб на харесващите полицейската професия Grinning

да много ми се ще да си имам дружинка по мечти  Mr. Green
а твоя късмет къде те отвя

Ще пиша на лични.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Исках да стана артистка, но не съм никак фотогенична-все  маймун на снимки, от 100 на една се харесвам.  CrazyНавреме разбрах и се отказах. Исках да работя в корпуса на мира-да помагам на хора в нужда. Завърших социални дейности с тази идея в сърцето, после -психология. Има някакво покритие с детската ми мечта. Сега намирам подходящата детегледачка за всяко семейство- пак е помощ в труден момент.

# 94
  • Мнения: 494
Исках да стана пианистка.Сега се очертава да стана социален работник.По ме кефи перспективата Grinning

# 95
  • Мнения: 7 111
Станах икономист, но сега си мечтая да стана архитект. Има ли желащ да ми изкара изпита по рисуване? Grinning С математиката ще се сборя някак.  Grinning

# 96
  • Мнения: 158
Докато бях малка се пробвах на балет, спортна и художествена гимнастика... newsm18....Но винаги, през целият си съзнателен живот съм искала да бъда, това което съм сега... PartyИ най- вече старая се да съм точна в това, което правя и към хората около себе си, защото според мен това е най-важното....Всичко друго се постига... Peace

# 97
  • Мнения: 750
исках да стана полицайка ............ ще ставам чистачка в испания каква пародия само 

И сестра ми. В момента работи в една авиокомпания в Мадрид. Да ти дам нейните координати, за да си направите клуб на харесващите полицейската професия Grinning

А аз къде тогава? Консултирайте се с мен за полицейското, да ви дам малко акълец. Laughing

# 98
  • Мнения: 84
Исках да стана боклукджия, да се возя отзад на стъпалото на камионите за боклук.

Иначе, винаги съм се възхищавала на хора които знаят от малки какви искат да станат. Аз не съм от тях. Завърших зъботехника, защото така се случи, а и съм добре с ръчичките. Зъби правих 10 години, после строих язовири, а вече повече от 6 години се занимавам с ИТ мениджмънт... С каквото и да се захвана ми става интересно и намирам очарование. Ако трябва пак да сменям, ще сменям! Живот и здраве само!

# 99
  • Мнения: 3 675
аз исках да стана първо балерина, след това гимнастичка, малко преди да завърша средно исках да кандидатствам медицина, а накрая завърших английска филология и станах преводач.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
исках да стана учителка, после - психоложка
сега съм офис-мениджър в здравен център
иначе по образование и вътрешно призвание съм психолог

# 101
  • Мнения: 67
Исках да съм фармацевтка като мама и тати  Heart Eyes
Това уча,сега съм 4ти курс.
Почвам работа(от другата седмица) в компания за клинични изследвания на лекарства  Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 598
Исках да съм журналист и съм Laughing

И аз, и аз!!!
Само дето вече не искам newsm78

И аз:) А преди това исках да стана стюардеса. И все още искам, но имам диоптри и няма как.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 677
Полицайка,художничка,стюардеса....
В гимназията ми харесваие биологията и химията, но завърших икономика-скуууукааааа....
Сега съм счетоводител- още по- голяма скуууукааа,ама Tired

# 104
исках да стана манекенка, но сега сам в детска градина и не съжалявам

# 105
  • Мнения: 386
на 3 исках да съм пипи дългото чорапче - станах петата й братовчедса
сърдечно-съдова лекарка. ама не съм добра с химията и се отказах. щях да объркам нещо и после да ме е яд и срам. сега съм хипохондричка и медицината ми е хоби Simple Smile)))
сега искам да стана принцеса - в какво ли ще се превърна???

# 106
  • Мнения: 1 318
Първо исках да стана лекар... после - балерина; ветеринар; юрист; психолог; журналист; актриса... Сега съм финансист, ама не е скука Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 318
А, сетих се, че като малка са ме питали каква искам да стана, а аз съм отговаряла "Булка". След подробни обяснения на баща ми, че булка не е професия, съм решавала да бъда Принцеса Joy Еееех, колко хубаво би било Party

# 108
  • София
  • Мнения: 7 190
Ха, и аз като много мъничка исках да ставам булка.
После десетина години исках да бъда "художничка на детски книжки".
Сега съм архитект.

# 109
  • Мнения: 640
Исках да стана принцеса,а съм пепеляшка Grinning(учителка по английски). Но съм щастлива...

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 5 640
Исках да бъда първо учител, после лекар.
Сега съм програмист, но след няколко месеца започвам работа, като учител по информатика. В момента изучавам необходимите неща. Информатика завършвам догодина - магистърска степен, но мога да започна да преподавам и като бакалавър.

# 111
  • Мнения: 524
исках да стана лекар и даже сериозно се готвех за това. ходех по олимпиади по химия и биология, СИП-ове, купувах си разни сборници, тестове. до 10 клас бях сигурно, че това ще кандидатствам. и точно лятната ваканция нещо взех да се разубеждавам и в крайна сметка избрах по-практичния вариант - икономика, по точно "счетоводство и контрол". сега съм счетоводител и харесвам това, с което се занимавам. сега уча второ висше право.

# 112
  • Мнения: 145
Учителка исках да стана,сега съм еколог.

# 113
  • Мнения: 249
В 9 клас исках да стана психиатър. Според мен за 14 години бая съм напреднъл.. остана ми само -атър..


a koga re6i da stava6 veterinar???

# 114
  • Мнения: 1 317
От детската градина си мечтая да съм полицай, като попораснах реших, че искам да съм следовател, дознател или нещо такова. Сега работя по въпроса  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 249
исках да съм съдия,а станах еколог Sadнай-голямото ми разочарование в живота

# 116
  • Мнения: 7 418
От детската градина си мечтая да съм полицай, като попораснах реших, че искам да съм следовател, дознател или нещо такова. Сега работя по въпроса  Simple Smile
       coolcool

# 117
  • Мнения: 4 965
Колебаех се между лекар и полицай /в детските години/. После се запалих по маркетинга и доста време се занимавах с това.
По професия съм няколко неща, но все гравитират около мо, мио и подобни.
В момента също работя като няколко неща: "координатор на международни събития", консултант по проекти, сътрудник на международна организация, сътрудник на нпо и консултант за една месечна инфо-брошура.
Не съжалявам. Интересно ми е.

# 118
  • Мнения: 481
До 11-ти клас исках да стана лекар. Учех сериозно химия и биология, ходех на уроци... след това се отказах. Учих за инженер - технолог, а сега работя съвсем друго...

# 119
  • Мнения: 148
Исках да стана продавачка в Кореком, че да мога да си ям шоколадови яйца, представете си, а сега имам собствен магазин

# 120
  • Мнения: 274
Първо исках да стана учителка (2-3 клас), после си мечтаех да съм спец ченге, а най-силната ми мичта беше да съм профайлър. Учих социално дело, а професията ми в момента е продавач резервни части  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт