През зимата овлажнявате ли въздуха в стаята където спи бебето?

  • 5 483
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
И аз много се чудех, но накрая купихме Овлажнител на Уфеса. Има и функция йонизатор. Ползвахме го цяла зима, защото сме с климатици и сутрин детето беше с напукани устнички. Мисля че има смисъл, но всеки си решава.

# 16
  • Мнения: 983
Аз слагах купа с вода върху парното миналата година. Сега сме с климатик и не зная. До колкото знам влажността трябва да е м/у 30 и 60 има и термометри, които показват колко е влажността, но аз имах 3 и трите показваха различно. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 985
На климатик сме, но не овлажнявам нито зиме нито лете.
и ние сме така Peace

# 18
  • Мнения: 2 100
Ние няма да ползваме овлажнител, защото тук си е достатъчно влажно и без него. Но даже и да бяхме в друг град, пак нямаше да ползваме. Просто не виждам смисъл. Моя приятелка се чуди какво да прави с детето си, тъй като в тях е влажно и детето започна да развива астма. Казаха, че е точно от влажния въздух.

# 19
  • Мнения: 753
Поставям в купичка вода върху маслен радиатор,....преди използвах такъв уред и съм страшно доволна

# 20
  • Мнения: 2 908
Поставям в купичка вода върху маслен радиатор,....
PeaceДоооста по-евтино от други работи-и ние сме на този метод Laughing

# 21
  • Мнения: 547
Да, овлажняваме го, защото от парното е много сух. Аз самата се събуждам сутрин с неприятно сухо гърло и нос.
Овлажняваме с един доста елементарен уред, който представлява пластмасова кутия с контейнер за вода и се слага на радиатора. Аз съм доволна, но същата работа ще ти свърши и мокра кърпа или купичка с вода на радиатора.  

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
Ние няма да ползваме овлажнител, защото тук си е достатъчно влажно и без него. Но даже и да бяхме в друг град, пак нямаше да ползваме. Просто не виждам смисъл. Моя приятелка се чуди какво да прави с детето си, тъй като в тях е влажно и детето започна да развива астма. Казаха, че е точно от влажния въздух.
Това с влагата у дома е съвсем различна работа.

# 23
  • Мнения: 54
И ние сме с маслен радиатор, но овлажнител не сме ползвали. Редовно проветряване е достатъчно според мен, но ти си решаваш Peace

# 24
  • Мнения: 5 362
Не е лошо да има овлажнител, но пък и не е болка за умиране ако няма - винаги можеш да поставиш влажни парцали или несхто друго над отоплителните уреди.
Peace

Овлажняваме го.

# 25
  • Мнения: 4 555
Принципно е най-добре да се проветрява, но през зимата наистина е трудно.
Аз лично смятам да ползвам метода с купичката с вода върху парното.

# 26
  • Мнения: 2 677
Не овлажнявам.

# 27
  • Мнения: 1 269
и ние сме с климатик и не овлажняваме.

# 28
  • Мнения: 2 100
Ние няма да ползваме овлажнител, защото тук си е достатъчно влажно и без него. Но даже и да бяхме в друг град, пак нямаше да ползваме. Просто не виждам смисъл. Моя приятелка се чуди какво да прави с детето си, тъй като в тях е влажно и детето започна да развива астма. Казаха, че е точно от влажния въздух.
Това с влагата у дома е съвсем различна работа.

Защо за е по различно? Говоря точно за влага, получена от влажни неща или изпарена вода

# 29
  • Мнения: 566
купичка с вода върху радиатора Peace

Общи условия

Активация на акаунт